Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Nestale fotke - upload radi, fotke se nisu vratile!

> sonja90: > > bluebunny: > > Ne može se još uvijek napraviti upload niti slike niti novog artikla. > Pa strpite se, tehnicari rade na tom. U vrijeme današnje tehnologije i mogućnosti tako nešto ne može (čitaj ne smije) trajati danima. Korisnicima usluga treba biti dostupna. Ali slažem se s dosta komentara ovdje da je to stvar dosta lošeg administriranja sad već zastarjele stranice i posljedica dubljeg problema. Mislim da bi nešto trebalo promijeniti ili će korisnici potražiti alternativu. Doduše, tako dugo dok nema konkurencije, ništa se dramatično neće dogoditi i toga su vlasnici stranice svjesni.
2019 09 13
Toplo se nadam da će se fotke vratiti i da neću morati gotovo sve fotkati opet...
2019 09 13
Pomaka na bolje nema cisto sumnjam da ce slike biti vracene upravo mi je izbrisno jos vise slika divno :@
2019 09 13
Meni je skoro cijeli profil otisao
2019 09 13
Meni je opet danas nestalo par slika od oglasa skoro sve! To ce se nanovo sve morat stavljat, a ne da ce oni popravit to mos mislit! 👎
2019 09 13
> ivaa5564: > Meni je skoro cijeli profil otisao Također 😥
2019 09 13
Na kraju ce svi oglasi nestati i sve ce se morati uploadati ponovno. Hvala Bogu meni je dosta toga ostalo ali vidim da je nekima skoro cijelu profil obrisan.
2019 09 13
Evo ovog momenta mi je nestalo apsolutno sve :-(
2019 09 13
I meni je apsolutno sad nestalo sve!!!! Jucer mi je nestalo mozda samo 10 artikla,danas skoro 100!!!
2019 09 13
> PretrpaniOrmar: > da li će se vretiti samo slike stvarili ili SVE slike (jer meni su pobrisane sve slike u temama za prodaju nekrpičarskih stvari i knjiga kao i slike koje sam sa korisnicama razmjenjivala putem poruka)? hvala Meni nema ni jedne slike na ni jednom oglasu trenutno! Grrr
2019 09 13
> furMadchen: > Ovo je vrh! > Doslovno su mi sve fotke otišle- ali samo prve ostale. > Jeeeeee > Cure jeli vrijeme za neku novu stranicu? 😭😭😭😭 aukcijske grupe na Facebooku su dobra alternativa. tamo ovakva prodaja funkcionira već 10-ak godina...
2019 09 13
I meni je sad nestalo skoro sve. A bas sam se trudila lijepo sve fotkat. 😢 Nadam se da ce nam ubrzo bit omoguceno ponovno postavljanje artikala.
2019 09 13
I meni je pola toga nestalo, al s obzirom da nemamo nikakve troskove dodatne tj. prodajemo bez ikakvog feeja (provizije) mislim da moramo biti strpljive i pricekati da se greska otkloni 😊
2019 09 13
> OpetSmizla: > > furMadchen: > > Ovo je vrh! > > Doslovno su mi sve fotke otišle- ali samo prve ostale. > > Jeeeeee > > Cure jeli vrijeme za neku novu stranicu? 😭😭😭😭 > aukcijske grupe na Facebooku su dobra alternativa. tamo ovakva prodaja funkcionira već 10-ak godina... Moze neki link na tu alternativu?
2019 09 13
> Adnarim: > I meni je pola toga nestalo, al s obzirom da nemamo nikakve troskove dodatne tj. prodajemo bez ikakvog feeja (provizije) mislim da moramo biti strpljive i pricekati da se greska otkloni 😊 nema to veze s time, neke cure su i bile placale dodatne usluge.. svrha stranice je da se koristi, zaraduju oni od te stranice ne bojim se ja
2019 09 13
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 76