Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Nestale fotke - upload radi, fotke se nisu vratile!

Ako već ne možemo vratiti stare slike na žalost, da nam se bar sto prije dopusti da možemo stavljati nove oglase i uploadati slike :/
2019 09 13
Nece se vratiti 😥😥 dajte pokusajte nesto da se vrate, 90% fotki je nestalo.
2019 09 13
Katastrofa.
2019 09 13
0ko 400 oglasa moram ponoviti sličan broj oglasa sam već jednom vraćala :o
2019 09 13
> Admin2nd: > E ne znam hoće li se vratiti, ali poučena iskustvom prošle propasti, najvjerojatnije neće. Nisam gledala inbox dva mjeseca, ali mail i fb jesam. :( Kako misliš - nisi gledala inbox dva mjeseca ?! Čemu imaš inbox? I zašto bih ja htjela komunicirati s tobom drugačije nego preko inboxa stranice koje si administrator?
2019 09 13
> Admin2nd: > E ne znam hoće li se vratiti, ali poučena iskustvom prošle propasti, najvjerojatnije neće. Nisam gledala inbox dva mjeseca, ali mail i fb jesam. :( možemo li onda dobiti neki kontakt gdje je moguće poslati problem i dobiti odgovor/rješenje? isto tako, pretpostavljam da teme za prijavu tagova/slika s neta/preprodaje nisu pogledane bar dvije godine... nadam se da nije samo meni apsurdno čuti da niste pogledali inbox dva mjeseca, sramota
2019 09 13
Pa na standardni kontakt mail [email protected]
2019 09 13
> schmetterling: > > Admin2nd: > > E ne znam hoće li se vratiti, ali poučena iskustvom prošle propasti, najvjerojatnije neće. Nisam gledala inbox dva mjeseca, ali mail i fb jesam. :( > možemo li onda dobiti neki kontakt gdje je moguće poslati problem i dobiti odgovor/rješenje? isto tako, pretpostavljam da teme za prijavu tagova/slika s neta/preprodaje nisu pogledane bar dvije godine... > nadam se da nije samo meni apsurdno čuti da niste pogledali inbox dva mjeseca, sramota TOčno. Šokirana sam.
2019 09 13
Zna li se kad ćemo moći uploadati nove oglase?
2019 09 13
ne zna se još točno, ali danas sigurno ne
2019 09 13
Slabije kopčam.. znači da sve oglase koje nemamo, pišem u množini. Da moramo sve oglase sami postaviti, znači da nema šanse da nam se vrate oglasi. Ako je tako, ajmeeee.....
2019 09 13
> Admin2nd: > Kad tehnička služba riješi problem i opet uključi mogućnost uploada. Wow, ne bismo to nikad sami zaključili! Dan, dva, tjedan, okoprilike?! Promjenite tu tehničku službu, vrijeme je odavno! Ja se ispričavam ako sam bezobrazna, ali stranica je u totalnom kaosu i raspadu i nismo puni razumijevanja što ponovo moramo trošiti vrijeme da poslikamo sve živo, koje je većini kao i meni pospremljeno i vakumirano, da bi se stranica rušila svaka 2 mjeseca. Edit: Adminka, znam da nije to na vama, ali barem vi možete kontaktirati i riješiti s nadležnima ove probleme koje imamo i ova stranica bi se mogla puno bolje urediti, čak i napraviti aplikaciju. Ovo s inboxom ne bih komentirala uopće...
2019 09 13
> Admin2nd: > E ne znam hoće li se vratiti, ali poučena iskustvom prošle propasti, najvjerojatnije neće. Nisam gledala inbox dva mjeseca, ali mail i fb jesam. :( ovo moze samo u hrvatskoj :') :')
2019 09 13
> Tralala0060: > > Admin2nd: > > Kad tehnička služba riješi problem i opet uključi mogućnost uploada. > Wow, ne bismo to nikad sami zaključili! Dan, dva, tjedan, okoprilike?! Promjenite tu tehničku službu, vrijeme je odavno! Ja se ispričavam ako sam bezobrazna, ali stranica je u totalnom kaosu i raspadu i nismo puni razumijevanja što ponovo moramo trošiti vrijeme da poslikamo sve živo, koje je većini kao i meni pospremljeno i vakumirano, da bi se stranica rušila svaka 2 mjeseca. potpis.
2019 09 13
Kako vlasniku govoriti protiv vlasnika? o:)
2019 09 13
1 2 3 4 5 6 7 ... 76