Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Htjela bih ispričati upozoriti

Evo cura sad odjednom zna se javiti na moj br moba pise i zove me konstantno kako je sve obrisala i uplatila i da ja isto napravim da obrisem negativnu i da s foruma obrisem sve neka mi netko da savjet sta da napravim a ispadnem feri čovijek?
2019 09 13
Prodavačev profil je cijeli za blokadu, sve puno lažnih tagova. Kako vi poslujete inače onda?? Prodajete nešto što nema veze s vezom, pa jel nešto zara, bershka, hm ili kaj već? Kod takvih kao vi treba prvo tražiti sliku etikete da se uvjeriš šta kupuješ uopće... Nije ni čudo da je kupac razočaran, em je mislila da kupuje zaru a dobila nešto drugo, em dobila šporko i vi još kažete da se opere?! pa što vi niste oprali, kak možete uopće šporko poslati kupcu?
2019 09 13
Ljudi moji. ISPRAVILA SAM GREŠKU
2019 09 13
> mojekrpicee22: > > cipelitza: > > Quelle surprise, povrat uslijedio tri i pol sekunde nakon pitanja zasto laze i za ime i za prezime. Evo u soku sam. Rusi me. > Draga, povrat sam izvrsila prije poruke. Povrat sam napisala da ću izvrsiti u ranijim porukama, procitaj. Hesteg onokadnezna zapoceti recenicu osim ‘s ‘curo’ i ‘draga’. A za posebne prilike tu su ‘znaci’ i ‘dakle’. Sve to moze biti vase za samo 45 kuna. Rolajzurikverc.
2019 09 13
Pa nisam ubila čovjeka. Uplatila sam ukupno 145 kn. Svoj kaput necu dobiti. No nema veze. Samo da završim s ovom temom vise
2019 09 13
> SeniSo: > Evo cura sad odjednom zna se javiti na moj br moba pise i zove me konstantno kako je sve obrisala i uplatila i da ja isto napravim da obrisem negativnu i da s foruma obrisem sve neka mi netko da savjet sta da napravim a ispadnem feri čovijek? Ti si ispala fer kad si uplatila dogg cifru u dogg vrijeme. I kad si poslala artikl nazad unatoc cinjenici da ti nije povrat novca izvrsen prije toga. Sad u povratnoj doticnoj budi fer do kraja i ispravi njeno ime i prezime. Ono zbog cega je nakon 25 dana tek prije par minuta i izvrsila povrat ostatka iznosa. Pa da se svi divimo kako bog zapovijeda.
2019 09 13
Eto i opet ona... samo da prorade krpice da stavim slike...cura me zove vec 10ti put salje sms i na whatt strasno...moli me da se javim a govori i dalje kako nece dobiti paket...umjesto da ode po to ljudi nemam snage viseeeeeee
2019 09 13
> mojekrpicee22: > Pa nisam ubila čovjeka. > Uplatila sam ukupno 145 kn. > Svoj kaput necu dobiti. No nema veze. Samo da završim s ovom temom vise Kad smo kod ubijanja, lijepo molim admina da ti odstreli i ovaj profil.
2019 09 13
Pa otici cu po paket
2019 09 13
> mojekrpicee22: > Zelim sve rijesiti na normalan nacin. Uplatila sam novac. Poslala sam ti dokaz. Što da jos napravim? Napisi ispravno svoje ime i prezime 🤣
2019 09 13
:rostilj:
2019 09 13
> Koviljka: > :rostilj: :))))) donosin pive, sad će nastavci iz pošte...možda bude i transkript razgovora sa službenicom, uncut verzija
2019 09 13
Koviljka je zakon ona me jedina uspjela nasmijati 🤣🤣 na rodjendanu sam idem si popit koju da se opustim...CURA JE ISPRAVILA GREŠKU UPLATILA JE NOVAC...............45KN
2019 09 13
Najvažnije je od svega da ste se uspjele dogovoriti.Nadam se da paket bude uskoro stigao.Trebalo je odmah ovako bez dodatnog stresa za jednu i drugu stranu.
2019 09 13
> Boston: > Najvažnije je od svega da ste se uspjele dogovoriti.Nadam se da paket bude uskoro stigao.Trebalo je odmah ovako bez dodatnog stresa za jednu i drugu stranu. Da tako je 😀😀
2019 09 13
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 10