Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Pilule za lilule

Evo u moru crnih tema meni je danas jedna šarena🙃 Probudim se ujutro i ugledam u cvijetu (zamiji) ni manje ni više nego dvije gljive🍄🍄 i prvo što mi padne na pamet je pjesma 'šarene pilule za lilule' iako ju nisam slušala sto godina i čim sam došla na posao pustim si je i dakle ne izlazi mi iz glave cijeli dan a na poslu ludnica (čak mi je na pamet pao i Spužva Bob crtani -mame bi mogle znat-ona epizoda kad ne može iz glave izbacit pjesmu koliko god se trudio samo bude gore)🤪 Da ne bude zabune gljive su samonikle a ako netko zna kakve su to gljive slobodno nek napiše, evo do sad su već laaagano i povenule i sjeća li se još netko ove pjesme?🎶 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/dc9a18e8a3ca1cb407075a9df96fa130.jpg)
2019 09 20
U gljive se ne kužim uopće, ali se u Bajagin opus itekako kužim. I sjećam i prisjećam se redovito pjesme :)
2019 09 20
Da sjeća.. još uvijek imam LP "Sa druge strane jastuka" 8-) Gljive poznajem samo one koje jedem. Ako Vam je baš jako stalo doznati što je to, u Zagrebu ima Muzej gljiva.
2019 09 21
Teehee ja isto tako-poznajem samo šampinjone i bukovače hehe a bome Bajaginih pjesama mogla bih prilično nabrojati😁 Felis79 hvala vam, nisam stvarno znala da postoji muzej gljiva, poslala sam im evo email sa sličicom pa se nadam da će odgovoriti🍄
2019 09 21
Pjesma se u našoj familiji poznaje a izraz 'pilule za lilule' koristi kad god netko spomene medikamente ili terapiju bilo koje vrste. Iste su gljive nama niknule na otiraču pred zadnjim sjedalom jedne stare Lade prije puno godina ,:) (na našu veliku žalost nisu bile halucionegene, rekao nam je stručnjak). Ponekad ih vidim u podnožju velikih stabala u gradskim drvoredima.
2019 09 21
> gitadevi: (na našu veliku žalost nisu bile halucionegene, rekao nam je stručnjak). Ponekad ih vidim u podnožju velikih stabala u gradskim drvoredima. 🤣🤣🤣
2019 09 21
heheheeh i onaj blentavi spot, revolucija od spota...jel to ono kad su zabranili neki lijek za depresiju pa je nastala pjesma...nešto takvo mi je u glavi ali mi je malo izblijedilo sjećanje... A gljive su mi za neki crtić prikladne...
2019 09 21
Na ovoj temi je očito generacijsko okupljanje :D Svima nama kojima izmamljuje osmjehe prisjećanje na "pilule za lilule" :')
2019 09 23
> sanjaurban: > heheheeh i onaj blentavi spot, revolucija od spota...jel to ono kad su zabranili neki lijek za depresiju pa je nastala pjesma...nešto takvo mi je u glavi ali mi je malo izblijedilo sjećanje... > A gljive su mi za neki crtić prikladne... Je, je baš su fora, jako neobične i boja je još puno ljepša uživo, intenzivnija...nadam se da će mi odgovoriti ovi što sam im poslala upit kako se zovu i nešto o njima, a nakon ludog dana na poslu i kod kuće što kaže gitadevi točno mi dođe žao da nisu halucinogene hehe
2019 09 24
> NadaMihaljevic: > Na ovoj temi je očito generacijsko okupljanje :D > Svima nama kojima izmamljuje osmjehe prisjećanje na "pilule za lilule" :') Hehehe izgleda - malo nas je al nas ima :')
2019 09 24
Predlažem ti da zadržiš ovu temu za blentavoće i ostale halucinogene promjene :")
2019 09 24