Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Šampon za kobile

> EMINNAD: > Svi smo mi drugačiji ,ali ne mora značiti da smo pre glupog mišljenja ako smo oprezniji ,i smatramo da da reklama plaćena u nekom članku ne znači sigurnost i ne rizik. Da vam je izgorjelo tjeme ,da ste dobili alergiju ,kraste, što bi rekli tko bi bio kriv šampon za grivu za kobile ? Oprala sam kosu i tjeme jer sam pročitala reklamu i rekli su mi ,?????🤔 ja čitam što piše u sastavu, ne što mi reklama sugerira. zato i nisam probala šampon, jer mi ne odgovara njegov sastav. isto kao i kod x drugih šampona u drogeriji. konkretno vam ovaj šampon ima uobičajene sastojke koji idu u ljudske šampone. ;) probavanje suhog šampona za kućne ljubimce, kao i ostalih proizvoda za njih, mi do sad nije palo na pamet, ali ako vas konkretno zanima, da šampon moje mačke ima kvalitetnije sastojke od svih koji se nude u dućanima, možete se kladiti da bih kosu prala u njemu. pozdrav!
2019 09 29
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/737a4fd3e34f9118e16fdbc0024d7af2.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/374120a935888f433a014de0390c7958.jpg) Evo moja preporuka je miris ,sjajno miriše za drugo ne znam nisam probala na sebi ,tko voli neka uživa sretno .😆
2019 09 29
> sanjaurban: > > xennab: > > > sanjaurban: > > > Niste valjda u tom prali kosu? > > Ja sam ga tek kupila, na preporuku frendice, još nisam počela koristiti. Imate loša iskustva s tim šamponom? > Ma, nemam nikakva iskustva, čudim se kako je nekome palo napamet oprati kosu u šamponu za grivu. Ne mogu se načuditi. Još je konj narisan gore (ili dvije kobile) .Gledam da bih od tolike sile šampona na tržištu za ljudsku kosu ipak ostala u toj domeni. Važno je ono što se nalazi ispod kose (i grive). Mislim da se naše tjeme i konjsko (kako da ga nazovem...) uvelike razlikuju, ma što rekli oni koji su vas uvjerili da je taj šampon za vas pravi odabir. I usput, pitanje- zašto mi zapravo želimo da nam kosa brže raste? Mislim, ok mi je da želimo da bude ljepša, gušća, sjajnija.... Meni je pola kose otpalo i raste nova mlada koja je neukrotiva i bilo bi super da ta mlada kosa što prije naraste. Pola toga što se nudi na tržištu je čista kemija i samo još više uništava kosu, teško je naći šampon koji odgovara pa zato nekako vjerujem ljudima koji su ga isprobali. Uostalom vidjela sam kako je frendici divna kosa a koristi baš taj šampon. Ali ne odgovara svakom sve, meni je zasad ok, samo treba dulje vrijeme koristiti da se vide rezultati.
2019 10 01
> EMINNAD: > > harley01: > > > sanjaurban: > > > > xennab: > > > > > sanjaurban: > > > > > Niste valjda u tom prali kosu? > > > > Ja sam ga tek kupila, na preporuku frendice, još nisam počela koristiti. Imate loša iskustva s tim šamponom? > > > Ma, nemam nikakva iskustva, čudim se kako je nekome palo napamet oprati kosu u šamponu za grivu. Ne mogu se načuditi. Još je konj narisan gore (ili dvije kobile) .Gledam da bih od tolike sile šampona na tržištu za ljudsku kosu ipak ostala u toj domeni. Važno je ono što se nalazi ispod kose (i grive). Mislim da se naše tjeme i konjsko (kako da ga nazovem...) uvelike razlikuju, ma što rekli oni koji su vas uvjerili da je taj šampon za vas pravi odabir. I usput, pitanje- zašto mi zapravo želimo da nam kosa brže raste? Mislim, ok mi je da želimo da bude ljepša, gušća, sjajnija.... > > recimo ovako: sampon nije ISKLJUCIVO za konje. > > dakle nitko nije samoinicijativno otisao u pet shop i kupio sampon za zivotinju. vec se sampon reklamira kako za konje, tako i za ljude. > Bilo je pitanje o šamponu za kobile kako nije onda isključivo za konje ne kužim? Evo ja nedavno kupila šampon za suho pranje za mačke ne u pet shopu , znači nije isključivo za mačke ,mogu ga i ja koristiti dobro da znam 😅😅🤣🤣 :') :') :') :') :')
2019 10 01
viđala taj šampon u dućanima, a evo tek danas saznajen da je i za konje??? nisan ga koristila, a sad i neću od straja..zamisli peren kosu, sapunica klizi niz tijelo, pa mi dlake počnu rast i goli i doli?! :o
2019 10 02
> dobrojutro: > viđala taj šampon u dućanima, a evo tek danas saznajen da je i za konje??? nisan ga koristila, a sad i neću od straja..zamisli peren kosu, sapunica klizi niz tijelo, pa mi dlake počnu rast i goli i doli?! :o Ma neće bez brige... :-)
2019 10 02
> dobrojutro: > viđala taj šampon u dućanima, a evo tek danas saznajen da je i za konje??? nisan ga koristila, a sad i neću od straja..zamisli peren kosu, sapunica klizi niz tijelo, pa mi dlake počnu rast i goli i doli?! :o 😂😂🤣🤣🤭
2019 10 02
> dobrojutro: > viđala taj šampon u dućanima, a evo tek danas saznajen da je i za konje??? nisan ga koristila, a sad i neću od straja..zamisli peren kosu, sapunica klizi niz tijelo, pa mi dlake počnu rast i goli i doli?! :o ahahahahaha TOP
2019 10 09
1 2 3 4