Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Šampon za kobile

> IrenaAR: > Ja prvi put za ovo čujem🙃 > Naslov teme🤣👌 ja mislila da su se sada korisnici počele gađati niskim udarcima :') :') :')
2019 09 23
> PretrpaniOrmar: > > IrenaAR: > > Ja prvi put za ovo čujem🙃 > > Naslov teme🤣👌 > ja mislila da su se sada korisnici počele gađati niskim udarcima :') :') :') hahahahah nismo još do toga došli... x-) x-) x-) x-)
2019 09 24
> sanjaurban: > Niste valjda u tom prali kosu? Ja sam ga tek kupila, na preporuku frendice, još nisam počela koristiti. Imate loša iskustva s tim šamponom?
2019 09 24
Ja nemam; bas suprotno! Koristim ga već godinu i pol, kosa mi se oporavila. Već nakon jedva mjesec dana korištenja je bilo rezultata- toliko mlade kose da se frizerka nije mogla načuditi.
2019 09 24
> sanjaurban: > Niste valjda u tom prali kosu? a zasto ne bi prala kosu s njim, upravo je taj sampon i poznat po tom navodnom ubzanom rastu kose jer je namijenjen za njegu zahtjevne konjske grive - a sadrzi sastoje koji prolaze i za njegu ljudske kose. sjecam se da je postao veliki hit vani i prije nego sto ga je uopce bilo za kupiti kod nas, pa su ga neke cure cak znale narucivati u hr. sada ga u drogerijama i pronalazite pored ostalih proizvoda za njegu kose. sto se ucinka tice, nekome je odlican, a nekome osrednji. kao i vecina drugih sampona. osobno ga nisam probala, ne znaci da i necu, samo zato sto je na ambalazi nacrtan konj. nego se valjda provjere neke druge cinjenice o proizvodu.
2019 09 27
Puno ljudi hvali taj šampon,pa sam ga kupila i ja. Imam i regenerator. No meni ne odgovara ni jedno ni drugo...
2019 09 27
> xennab: > > sanjaurban: > > Niste valjda u tom prali kosu? > Ja sam ga tek kupila, na preporuku frendice, još nisam počela koristiti. Imate loša iskustva s tim šamponom? Ma, nemam nikakva iskustva, čudim se kako je nekome palo napamet oprati kosu u šamponu za grivu. Ne mogu se načuditi. Još je konj narisan gore (ili dvije kobile) .Gledam da bih od tolike sile šampona na tržištu za ljudsku kosu ipak ostala u toj domeni. Važno je ono što se nalazi ispod kose (i grive). Mislim da se naše tjeme i konjsko (kako da ga nazovem...) uvelike razlikuju, ma što rekli oni koji su vas uvjerili da je taj šampon za vas pravi odabir. I usput, pitanje- zašto mi zapravo želimo da nam kosa brže raste? Mislim, ok mi je da želimo da bude ljepša, gušća, sjajnija....
2019 09 27
> sanjaurban: > > xennab: > > > sanjaurban: > > > Niste valjda u tom prali kosu? > > Ja sam ga tek kupila, na preporuku frendice, još nisam počela koristiti. Imate loša iskustva s tim šamponom? > Ma, nemam nikakva iskustva, čudim se kako je nekome palo napamet oprati kosu u šamponu za grivu. Ne mogu se načuditi. Još je konj narisan gore (ili dvije kobile) .Gledam da bih od tolike sile šampona na tržištu za ljudsku kosu ipak ostala u toj domeni. Važno je ono što se nalazi ispod kose (i grive). Mislim da se naše tjeme i konjsko (kako da ga nazovem...) uvelike razlikuju, ma što rekli oni koji su vas uvjerili da je taj šampon za vas pravi odabir. I usput, pitanje- zašto mi zapravo želimo da nam kosa brže raste? Mislim, ok mi je da želimo da bude ljepša, gušća, sjajnija.... recimo ovako: sampon nije ISKLJUCIVO za konje. dakle nitko nije samoinicijativno otisao u pet shop i kupio sampon za zivotinju. vec se sampon reklamira kako za konje, tako i za ljude.
2019 09 28
> harley01: > > sanjaurban: > > > xennab: > > > > sanjaurban: > > > > Niste valjda u tom prali kosu? > > > Ja sam ga tek kupila, na preporuku frendice, još nisam počela koristiti. Imate loša iskustva s tim šamponom? > > Ma, nemam nikakva iskustva, čudim se kako je nekome palo napamet oprati kosu u šamponu za grivu. Ne mogu se načuditi. Još je konj narisan gore (ili dvije kobile) .Gledam da bih od tolike sile šampona na tržištu za ljudsku kosu ipak ostala u toj domeni. Važno je ono što se nalazi ispod kose (i grive). Mislim da se naše tjeme i konjsko (kako da ga nazovem...) uvelike razlikuju, ma što rekli oni koji su vas uvjerili da je taj šampon za vas pravi odabir. I usput, pitanje- zašto mi zapravo želimo da nam kosa brže raste? Mislim, ok mi je da želimo da bude ljepša, gušća, sjajnija.... > recimo ovako: sampon nije ISKLJUCIVO za konje. > dakle nitko nije samoinicijativno otisao u pet shop i kupio sampon za zivotinju. vec se sampon reklamira kako za konje, tako i za ljude. Bilo je pitanje o šamponu za kobile kako nije onda isključivo za konje ne kužim? Evo ja nedavno kupila šampon za suho pranje za mačke ne u pet shopu , znači nije isključivo za mačke ,mogu ga i ja koristiti dobro da znam 😅😅🤣🤣
2019 09 28
> harley01: > > sanjaurban: > > > xennab: > > > > sanjaurban: > > > > Niste valjda u tom prali kosu? > > > Ja sam ga tek kupila, na preporuku frendice, još nisam počela koristiti. Imate loša iskustva s tim šamponom? > > Ma, nemam nikakva iskustva, čudim se kako je nekome palo napamet oprati kosu u šamponu za grivu. Ne mogu se načuditi. Još je konj narisan gore (ili dvije kobile) .Gledam da bih od tolike sile šampona na tržištu za ljudsku kosu ipak ostala u toj domeni. Važno je ono što se nalazi ispod kose (i grive). Mislim da se naše tjeme i konjsko (kako da ga nazovem...) uvelike razlikuju, ma što rekli oni koji su vas uvjerili da je taj šampon za vas pravi odabir. I usput, pitanje- zašto mi zapravo želimo da nam kosa brže raste? Mislim, ok mi je da želimo da bude ljepša, gušća, sjajnija.... > recimo ovako: sampon nije ISKLJUCIVO za konje. > dakle nitko nije samoinicijativno otisao u pet shop i kupio sampon za zivotinju. vec se sampon reklamira kako za konje, tako i za ljude. Upravo to kažem, šampon se reklamira- ja ne vjerujem da je sve što kažu u reklamama istina. Reklamiraju i poly salamu za djecu i uvjeravaju nas da je najbolja.
2019 09 29
> sanjaurban: > > harley01: > > > sanjaurban: > > > > xennab: > > > > > sanjaurban: > > > > > Niste valjda u tom prali kosu? > > > > Ja sam ga tek kupila, na preporuku frendice, još nisam počela koristiti. Imate loša iskustva s tim šamponom? > > > Ma, nemam nikakva iskustva, čudim se kako je nekome palo napamet oprati kosu u šamponu za grivu. Ne mogu se načuditi. Još je konj narisan gore (ili dvije kobile) .Gledam da bih od tolike sile šampona na tržištu za ljudsku kosu ipak ostala u toj domeni. Važno je ono što se nalazi ispod kose (i grive). Mislim da se naše tjeme i konjsko (kako da ga nazovem...) uvelike razlikuju, ma što rekli oni koji su vas uvjerili da je taj šampon za vas pravi odabir. I usput, pitanje- zašto mi zapravo želimo da nam kosa brže raste? Mislim, ok mi je da želimo da bude ljepša, gušća, sjajnija.... > > recimo ovako: sampon nije ISKLJUCIVO za konje. > > dakle nitko nije samoinicijativno otisao u pet shop i kupio sampon za zivotinju. vec se sampon reklamira kako za konje, tako i za ljude. > Upravo to kažem, šampon se reklamira- ja ne vjerujem da je sve što kažu u reklamama istina. Reklamiraju i poly salamu za djecu i uvjeravaju nas da je najbolja. Da slažem se...
2019 09 29
> EMINNAD: > > harley01: > > > sanjaurban: > > > > xennab: > > > > > sanjaurban: > > > > > Niste valjda u tom prali kosu? > > > > Ja sam ga tek kupila, na preporuku frendice, još nisam počela koristiti. Imate loša iskustva s tim šamponom? > > > Ma, nemam nikakva iskustva, čudim se kako je nekome palo napamet oprati kosu u šamponu za grivu. Ne mogu se načuditi. Još je konj narisan gore (ili dvije kobile) .Gledam da bih od tolike sile šampona na tržištu za ljudsku kosu ipak ostala u toj domeni. Važno je ono što se nalazi ispod kose (i grive). Mislim da se naše tjeme i konjsko (kako da ga nazovem...) uvelike razlikuju, ma što rekli oni koji su vas uvjerili da je taj šampon za vas pravi odabir. I usput, pitanje- zašto mi zapravo želimo da nam kosa brže raste? Mislim, ok mi je da želimo da bude ljepša, gušća, sjajnija.... > > recimo ovako: sampon nije ISKLJUCIVO za konje. > > dakle nitko nije samoinicijativno otisao u pet shop i kupio sampon za zivotinju. vec se sampon reklamira kako za konje, tako i za ljude. > Bilo je pitanje o šamponu za kobile kako nije onda isključivo za konje ne kužim? Evo ja nedavno kupila šampon za suho pranje za mačke ne u pet shopu , znači nije isključivo za mačke ,mogu ga i ja koristiti dobro da znam 😅😅🤣🤣 Tko želi probati, probat će. Kome odgovara, nastavit će koristiti. Ne odgovara svima sve. Netko će kupiti na temelju reklame, netko ne. Svaka roba nađe kupca. Srećom pa živimo u dobu kad imamo ogroman izbor svačega. Preglupo je prema nekome biti podrugljiv i osuđujuć samo zato što koristi ovaj šampon.
2019 09 29
> rosalie: > > EMINNAD: > > > harley01: > > > > sanjaurban: > > > > > xennab: > > > > > > sanjaurban: > > > > > > Niste valjda u tom prali kosu? > > > > > Ja sam ga tek kupila, na preporuku frendice, još nisam počela koristiti. Imate loša iskustva s tim šamponom? > > > > Ma, nemam nikakva iskustva, čudim se kako je nekome palo napamet oprati kosu u šamponu za grivu. Ne mogu se načuditi. Još je konj narisan gore (ili dvije kobile) .Gledam da bih od tolike sile šampona na tržištu za ljudsku kosu ipak ostala u toj domeni. Važno je ono što se nalazi ispod kose (i grive). Mislim da se naše tjeme i konjsko (kako da ga nazovem...) uvelike razlikuju, ma što rekli oni koji su vas uvjerili da je taj šampon za vas pravi odabir. I usput, pitanje- zašto mi zapravo želimo da nam kosa brže raste? Mislim, ok mi je da želimo da bude ljepša, gušća, sjajnija.... > > > recimo ovako: sampon nije ISKLJUCIVO za konje. > > > dakle nitko nije samoinicijativno otisao u pet shop i kupio sampon za zivotinju. vec se sampon reklamira kako za konje, tako i za ljude. > > Bilo je pitanje o šamponu za kobile kako nije onda isključivo za konje ne kužim? Evo ja nedavno kupila šampon za suho pranje za mačke ne u pet shopu , znači nije isključivo za mačke ,mogu ga i ja koristiti dobro da znam 😅😅🤣🤣 > Tko želi probati, probat će. > Kome odgovara, nastavit će koristiti. > Ne odgovara svima sve. > Netko će kupiti na temelju reklame, netko ne. > Svaka roba nađe kupca. Srećom pa živimo u dobu kad imamo ogroman izbor svačega. > Preglupo je prema nekome biti podrugljiv i osuđujuć samo zato što koristi ovaj šampon. Ovo je forum i svatko piše svoje mišljenje i razmišljanje, nema tu baš podrugljivosti kako se uzme,mogla bi i ja napisati da se meni ruga netko tko se čudi što se ja čudim, kako ti da nisam znala da i ljudi mogu koristiti a piše za kobile,mislim da trebate sve pročitati ia ne zadnju poruku pa eto odmah izabrati stranu i nekome nešto spočitavati ,
2019 09 29
Svi smo mi drugačiji ,ali ne mora značiti da smo pre glupog mišljenja ako smo oprezniji ,i smatramo da da reklama plaćena u nekom članku ne znači sigurnost i ne rizik. Da vam je izgorjelo tjeme ,da ste dobili alergiju ,kraste, što bi rekli tko bi bio kriv šampon za grivu za kobile ? Oprala sam kosu i tjeme jer sam pročitala reklamu i rekli su mi ,?????🤔
2019 09 29
U sastavu tog šampona nema nikakvog čudotvornog sastojka pa tvrdnje da od njega brže i bolje raste kosa su netočne. Sastav šampona je zapravo očajno štetan i nadržujući. Tko nema pojma o kemiji neka se malo educira i naučit će. Ne postoji šampon ili bilo koje drugo sredstvo od kojeg bi kosa brže rasla ili postala gušća.
2019 09 29
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija