Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Šampon za kobile

Brži rast. Protiv opadanja je šampon od češnjaka.
2019 09 22
> rosalie: > Brži rast. Protiv opadanja je šampon od češnjaka. Onaj od Farmasija misliš? Nažalost meni nije pomogao.
2019 09 22
> BicaBocaBuvljak: > Naslov :') > Jel djeluje samo za brži rast ili i da kosa prestane opadat? Nikako se odlučit kad su različita iskustva ,:( Meni nije prestala opadati, ali i dalje tražim što bi mi odgovaralo ili da cekam dok skroz ne ocelavim 🙈🙈🙈🙈🙈🥴
2019 09 22
> rosalie: > Brži rast. Protiv opadanja je šampon od češnjaka. Hvalaa 😘😘
2019 09 22
Ja ga koristim od početka godine jer mi je jako počela ispadati kosa Krajem 7 mj sam bila kod frizera i rekla mi je da jos nije vidjela da netko toliko mlade kose ima i da ga nastavim koristiti Koristila sam zajedno s regenertorom ali on mi nije nista posebno i njega više ne koristim Meni nije brže rasla ali mi je prestala ispadati i puno nove kose je naraslo Očito je svakome drugačije
2019 09 22
:') :') :')
2019 09 22
Ja prvi put za ovo čujem🙃 Naslov teme🤣👌
2019 09 22
> BicaBocaBuvljak: > > rosalie: > > Brži rast. Protiv opadanja je šampon od češnjaka. > Onaj od Farmasija misliš? Nažalost meni nije pomogao. Da,da. Mislim na taj. Sestra ga je koristila i pomoglo joj je. Prije tog je imala neki od koprive, ne znam jesi to probala.
2019 09 22
> fashionbaby576: > > BicaBocaBuvljak: > > Naslov :') > > Jel djeluje samo za brži rast ili i da kosa prestane opadat? Nikako se odlučit kad su različita iskustva ,:( > Meni nije prestala opadati, ali i dalje tražim što bi mi odgovaralo ili da cekam dok skroz ne ocelavim 🙈🙈🙈🙈🙈🥴 Mene je spasio ,korjen od koprive sam osušila i skuhala kao čaj , i zadnje ispiranje umasirala u tjeme nakon pranja prvo 3puta tj mj a onda dvaput evo sad kad se sjetim nakon tri tjedna više ne otpada, čudo a probala sam skupe šampone i na pregledu vlasišta i sve, korjen mi je u potpunosti zaustavio opadanje, malo ima miris kao zeleni čaj ali kad se osuši stavite na kosu malo regenerator a ali ne na tjeme ništa, kažem najeftinije rješenje a učinkovito.
2019 09 22
> EMINNAD: > > fashionbaby576: > > > BicaBocaBuvljak: > > > Naslov :') > > > Jel djeluje samo za brži rast ili i da kosa prestane opadat? Nikako se odlučit kad su različita iskustva ,:( > > Meni nije prestala opadati, ali i dalje tražim što bi mi odgovaralo ili da cekam dok skroz ne ocelavim 🙈🙈🙈🙈🙈🥴 > Mene je spasio ,korjen od koprive sam osušila i skuhala kao čaj , i zadnje ispiranje umasirala u tjeme nakon pranja prvo 3puta tj mj a onda dvaput evo sad kad se sjetim nakon tri tjedna više ne otpada, čudo a probala sam skupe šampone i ma pregledu vlasišta i sve ovo mi je u potpunosti zaustavilo malo ima miris kao zeleni čaj ali kad se osuši stavite na kosu malo regenerator a ali ne na tjeme ništa, kažem najeftinije rješenje a učinkovito. Evo i sad imam u špaizi , u papirnatoj vrećici za svaki sl,sad me ne otpada ništa već 2god
2019 09 22
Hvala na odgovorima/savjetima. Već duže vrijeme imam onaj mix što se jako preporuča. Pomiješala sam Afroditin šampon od koprive + ricinusovo ulje + pantenol + kapi od koprive. Jedino AD kapi nisam stavila, mislim da ih nema kod nas. Unatoč tome što stalno koristim, prije mjesec-dva mi je kosa strašnoooo počela opadat.
2019 09 22
> EMINNAD: > Mene je spasio ,korjen od koprive sam osušila i skuhala kao čaj , i zadnje ispiranje umasirala u tjeme nakon pranja prvo 3puta tj mj a onda dvaput evo sad kad se sjetim nakon tri tjedna više ne otpada, čudo a probala sam skupe šampone i na pregledu vlasišta i sve, korjen mi je u potpunosti zaustavio opadanje, malo ima miris kao zeleni čaj ali kad se osuši stavite na kosu malo regenerator a ali ne na tjeme ništa, kažem najeftinije rješenje a učinkovito. Valjda samo to još nisam probala. Mora baš korjen? List ne djeluje?
2019 09 22
> EMINNAD: > > fashionbaby576: > > > BicaBocaBuvljak: > > > Naslov :') > > > Jel djeluje samo za brži rast ili i da kosa prestane opadat? Nikako se odlučit kad su različita iskustva ,:( > > Meni nije prestala opadati, ali i dalje tražim što bi mi odgovaralo ili da cekam dok skroz ne ocelavim 🙈🙈🙈🙈🙈🥴 > Mene je spasio ,korjen od koprive sam osušila i skuhala kao čaj , i zadnje ispiranje umasirala u tjeme nakon pranja prvo 3puta tj mj a onda dvaput evo sad kad se sjetim nakon tri tjedna više ne otpada, čudo a probala sam skupe šampone i na pregledu vlasišta i sve, korjen mi je u potpunosti zaustavio opadanje, malo ima miris kao zeleni čaj ali kad se osuši stavite na kosu malo regenerator a ali ne na tjeme ništa, kažem najeftinije rješenje a učinkovito. Probati cu. Hvala Vam 😘😘😘
2019 09 22
> BicaBocaBuvljak: > > EMINNAD: > > Mene je spasio ,korjen od koprive sam osušila i skuhala kao čaj , i zadnje ispiranje umasirala u tjeme nakon pranja prvo 3puta tj mj a onda dvaput evo sad kad se sjetim nakon tri tjedna više ne otpada, čudo a probala sam skupe šampone i na pregledu vlasišta i sve, korjen mi je u potpunosti zaustavio opadanje, malo ima miris kao zeleni čaj ali kad se osuši stavite na kosu malo regenerator a ali ne na tjeme ništa, kažem najeftinije rješenje a učinkovito. > Valjda samo to još nisam probala. Mora baš korjen? List ne djeluje? Baš korjen sam, jači je i zaštićen u zemlji više ,operi osuši i kažem to sveže napravite tijekom dana jel akbstoji zamrdi se jedino u fržu par dana, neki stave par kapi jabučnog octa ,ja ne ti mi je stvarno pomoglo netko pije od lista napravljeno ja sam ipak ovak ,i jako mi je pomoglo stvarno sretno
2019 09 22
> EMINNAD: > Baš korjen sam, jači je i zaštićen u zemlji više ,operi osuši i kažem to sveže napravite tijekom dana jel akbstoji zamrdi se jedino u fržu par dana, neki stave par kapi jabučnog octa ,ja ne ti mi je stvarno pomoglo netko pije od lista napravljeno ja sam ipak ovak ,i jako mi je pomoglo stvarno sretno Hvala, probat ću svakako!
2019 09 23