Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Vanessy5 oprez cure!

Dobila sam upit od doticne za jedan artikal koji prodajem. Bio je na tecnom hrvatskom i zanimalo ju je koliko kosta u eurima te da joj odgovorim na ovaj mail [email protected]. Bilo mi je odma sumnjivo i imala sam pravo, nakon mog odgovora stize mail na ocajnom engleskom da posaljem svoje bankovne podatke ili paypal i da ce ona organizirati dostavu plus da posaljem sto god jos zelim, sve ce ona platit hahhahaha. Naravno da nisam, ali molim vas cure pripazite, ni u kom slucaju ne saljite svoje bankovne podatke, a ovaj profil treba blokirati i to odmah!
2019 10 01
Jucer mi je otvaralo profil danas ne htjela sam kopirati link, mozda je blokirana? Pojma nemam, u svakom slucaju oprez!
2019 10 01
Bila je već tema o tome. Ima hrpa takvih profila i nikako ne nasjedajte, odnosno ne odgovarajte na to! Ja sam dobila već nekoliko poruka od 3 različita profila. Samo obrišem poruke i bok.
2019 10 01
Taj profil je blokiran i obrisan otvorit ce novi Nadam se da netko nece bit naivan i poslati stvari iako je bilo i takvih kad dobijete upit od takvih,samo obrisat poruku
2019 10 01
Meni je jučer došla od te osobe poruka, obrisala sam poruke
2019 10 01
Meni stalno stiže. Samo obrišem i to je to.
2019 10 01
2-3 poruke takve dnevno dobivam sa raznih profila - poanta je da nije važno ime korisnice koja to šalje jer se stalno mijenja. Bitno je da takve poruke obrišete i javite adminu da člana blokira
2019 10 01
I meni se javila jučer, jutros još jedan sličan profil, ali više ne nalazim poruku. Jel moguće da je profil izbrisan?
2019 10 01
Vanet900 je novi profil skojeg sam dobila istu poruku kao i sa vanessajanet. Pazite
2019 10 02