Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Čudni upiti

Ne znam jeste li u zadnje vrijeme počele dobivati čudne upite? Već nekoliko dana mi se javljaju profili bez povratnih informacija i kao žele kupiti sve super i onda samo otkažu suradnju nakon što pošaljem podatke. Neki prije neki kasnije i dosta su "militantni" oko upita. Mislim znam da se može desiti da se ljudi predomisle ili da ne znaju baš kako stranica funkcionira, ali baš dobiti takve upite onako 3 puta za redom je stvarno čudno.
2019 10 06
Možda netko opet skuplja podatke za kakvu prevaru, tko bi ga znao...
2019 10 06
Imam i ja takva 3 upita Takoder profili bez povratnih Jedna je htjela da posaljem pouzecem.reko ne bi islo Meni nisu odustali.samo nestali nakon uzimanja podataka Takoder mislim da bi mogla biti u pitanju prevara neka Tako da samo cekam,da nece podatci osvanut na nekoj temi
2019 10 06
također - prilično grubi, bezobrazni i poprilično bahati upiti....više me ni ne zanima - samo ih brišem....ostalo mi je možda još 50 stvari za prodati pa me više ni ne sekira...ali ružno...
2019 10 06
Pa zašto ne ostavite neutralnu povratnu info.za uzimanje podataka?!
2019 10 06
Citam bas svugdje pomalo Pa mi nije jasno, sto netko moze sa tvojim iban brojem racuna osim naravno uplatiti?
2019 10 07
Profilima s 0 povratnih ili malo povratnih obično napišem da ako žele - prvi ostave svoje podatke, upravo iz tog razloga što nemaju povratnu. Provjerim, ako je sve ok, nastavljamo suradnju. Isto postupam i kad osoba ima više neutralnih za uzimanje podataka. Ukoliko vidim da okoliša, onda ja nisam više zainteresirana za suradnju.
2019 10 07
> ivaa5564: > Citam bas svugdje pomalo > Pa mi nije jasno, sto netko moze sa tvojim iban brojem racuna osim naravno uplatiti? Štefica se meni javi da hoće kupiti hlače. Ja joj dam tvoje podatke i od tebe naručim haljinu. Tebi sjedne uplata od Štefice i meni pošalješ haljinu, a Štefica nikada ne dobije svoje hlače već tu objavi tvoje podatke da si prevarantica jer joj ih nisi poslala. Genijalna ideja zapravo.
2019 10 07
> LeSock: > > ivaa5564: > > Citam bas svugdje pomalo > > Pa mi nije jasno, sto netko moze sa tvojim iban brojem racuna osim naravno uplatiti? > Štefica se meni javi da hoće kupiti hlače. Ja joj dam tvoje podatke i od tebe naručim haljinu. Tebi sjedne uplata od Štefice i meni pošalješ haljinu, a Štefica nikada ne dobije svoje hlače već tu objavi tvoje podatke da si prevarantica jer joj ih nisi poslala. > Genijalna ideja zapravo. Samo se nadam da nece sad netko dobiti ideju da to napravi
2019 10 07
> Kala09: > Samo se nadam da nece sad netko dobiti ideju da to napravi Pa to je već stara metoda prevare, krivotvorile su se i osobne, svašta nešto. Može netko tko se sjeća teme zalijepiti tu link. EDIT: sjetila sam se, mamakoala se zvala cura i jedna joj je cura napravila sačekušu na autobusnom kolodvoru i stavila gore i slike i sve. Ali ne mogu naći temu.
2019 10 07
Kod mene isti slučaj! Traje već više od tjedan dana: upiti s profila koji nemaju povratnih informacija ili eventualno imaju jednu. Traže se dodatne slike, razne čudne dodatne mjere, ja sve uredno slikam, šaljem, odgovaram, a nakon toga ni hvala, ni odgovara li ili ne. Mislim da bez obzira na to što smo u virtualnom okruženju, ne poznajemo se i ne vidimo, pristojno je barem odgovoriti na poruku, to su ipak neke osnove komunikacije i ponašanja.
2019 10 07
> ivana985: > Kod mene isti slučaj! Traje već više od tjedan dana: upiti s profila koji nemaju povratnih informacija ili eventualno imaju jednu. Traže se dodatne slike, razne čudne dodatne mjere, ja sve uredno slikam, šaljem, odgovaram, a nakon toga ni hvala, ni odgovara li ili ne. Mislim da bez obzira na to što smo u virtualnom okruženju, ne poznajemo se i ne vidimo, pristojno je barem odgovoriti na poruku, to su ipak neke osnove komunikacije i ponašanja. Ovdje velika vecina ne zna komunicirati nekima je ocito veliki problem zavrsiti zapoceti razgovor,ne znaju ga ni zapoceti,a ne zavrsiti katastrofa kako tek onda komuniciraju s ljudima na poslu a nekulturnih ima i onih bez povratnih,i onih novih,tako da nema pravila
2019 10 07
> LeSock: > > ivaa5564: > > Citam bas svugdje pomalo > > Pa mi nije jasno, sto netko moze sa tvojim iban brojem racuna osim naravno uplatiti? > Štefica se meni javi da hoće kupiti hlače. Ja joj dam tvoje podatke i od tebe naručim haljinu. Tebi sjedne uplata od Štefice i meni pošalješ haljinu, a Štefica nikada ne dobije svoje hlače već tu objavi tvoje podatke da si prevarantica jer joj ih nisi poslala. > Genijalna ideja zapravo. Kud baš Štefica 🤣
2019 10 07
Hvala na vašim iskustvima! U jednu ruku mi je laknulo jer se i drugima događa pa sad znam da nisam luda, ali opet me strah da nije neki prevarant na pomolu. Baš ovo što je Lesock napisala, strah me da netko ne iskoristi moje podatke i objavi me kao prevaranticu i onda mi netko iz firme ili susjedi vide pa sramota. Ili još gore da mi netko dođe na vrata.
2019 10 07
Nova sam na Krpicama i slično isksutvo imam s upitom da se želi nešto kupiti i nakon toga osoba ne odgovara. Je li istko imao upite/ ima iskustva s profilom hartt6?? Zamolila me da joj odgovorim na mail što i jesam i nakon razmijenjenih par mailova tj moja zadnja 2 s upitima, dotična ne odgovara. Profil ovdje joj je , čini se, deaktiviran.
2019 10 08
1 2