Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

Svečane haljine trgovina Trgomania

Pozdrav curke! Dali ima netko iskustvo s trgovinom https://trgomania.com/hr/2262-svecane-haljine ??? Vidjela sam da imaju dosta velik izbor haljina. Kakve su veličine, jesu li realni brojevi? kvaliteta haljina? Kakva su vaša iskustva?
2019 10 15
nemam iskustva sa ovom trgovinom ali iskreno ne znam kako je njima isplativo za tako male novce prodavati takve haljine :| osobno sam odustala od naručivanja "no-name" odjeće sa interneta jer u pravilu kvaliteta bude katastrofalno loša, a veličine su uglavnom za neke mikroskopske ljude....pretrpostavljam da je to mahom sa ebaya....možda se i varam.... :|
2019 10 15
To uopće nisu male cijene. Po takvim slučnimcijenama Giovani u Zg prodaje haljine i haljine su odlične.
2019 10 15
đaba trud pojasniti ..kad se odgovor obriše :s
2019 10 15
Kad god sam narucila sa tako neke stranice, uvjek sam se razocarala sto se tice materijala, a i krojevi su im uvijek nekako cudni...tako da sam odustala od narucivanja sa nepouzdanih stranica. Nekako mi je sigurnije otici u trgovinu, isprobati, vidjeti kakav je materijal i procjeniti dal se isplati kupiti. 😉
2019 10 15
Super fora je video, što sam naručila, a što dobila. To me baš podsjeća na ove komentare. Jedna je dobila haljinu za cca 5 godina veličinu i tako..
2019 10 15
Naručila sam danas dvije haljine pa ćemo vidjeti kad dođu, nadam se da neću ostati razočarana. Sudeći po njihovim recenzijama na facebook-u i stranici haljine bi trebala biti OK.
2019 10 15
Matea, kakve su haljine? Moze li iskustvo, slike?
2019 12 02
Snižena nova maturalna haljina kod mene na profiu! ☺
2021 05 09