Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Smatrate li ovo ocuvanim? Imam li pravo na povrat?

Ma žalila se znaš kako, da je bi valjda ostavila negativnu povratnu.
2019 10 23
> Minnie: > Zbog cega na crnu listu? Odjebite vise od mene. Negativnu je ostavila, nek ju veseli. Rjecnik ti je poput ruksaka. Ocuvan. Nosiv.
2019 10 23
> LeSock: > Ma žalila se znaš kako, da je bi valjda ostavila negativnu povratnu. Kod mini i zadimljene jakne postaju mirekjulesli nove. I skuplje. Cudo, kazem vam.
2019 10 23
> cipelitza: > > Minnie: > > Zbog cega na crnu listu? Odjebite vise od mene. Negativnu je ostavila, nek ju veseli. > Rjecnik ti je poput ruksaka. Ocuvan. Nosiv. BAš! Uflekano od mozga do jezika
2019 10 23
> cipelitza: > > LeSock: > > Ma žalila se znaš kako, da je bi valjda ostavila negativnu povratnu. > Kod mini i zadimljene jakne postaju mirekjulesli nove. I skuplje. Cudo, kazem vam. Serite i dalje, samo naprijed.
2019 10 23
> Minnie: > > cipelitza: > > > LeSock: > > > Ma žalila se znaš kako, da je bi valjda ostavila negativnu povratnu. > > Kod mini i zadimljene jakne postaju mirekjulesli nove. I skuplje. Cudo, kazem vam. > Serite i dalje, samo naprijed. Ti si se malo kao uzrujala.
2019 10 23
> cipelitza: > > Minnie: > > > cipelitza: > > > > LeSock: > > > > Ma žalila se znaš kako, da je bi valjda ostavila negativnu povratnu. > > > Kod mini i zadimljene jakne postaju mirekjulesli nove. I skuplje. Cudo, kazem vam. > > Serite i dalje, samo naprijed. > Ti si se malo kao uzrujala. Nismo skupa ovce pasle da bi bili sa mnom na ti. Niti me poznajete niti ste sa mnom surađivali.
2019 10 23
Dodana na crnu listu. I dalje prihvacam povrat od 118kn + postarina nazad.
2019 10 23
@Minnie jel ne vidite da se samo sve dublje i dublje zakopavate? Opravdanja za ovo što ste napravili nema, vaša je greška što niste za ruksak izganjali povrat, a još veća to što se sad pravite grbavi i ne želite ženi vratiti novce. Što se mene tiče to je definitivno za crnu listu, a da je stranica moja ja bih vam i blokirala profil i IP adresu.
2019 10 23
> Minnie: > > cipelitza: > > > Minnie: > > > > cipelitza: > > > > > LeSock: > > > > > Ma žalila se znaš kako, da je bi valjda ostavila negativnu povratnu. > > > > Kod mini i zadimljene jakne postaju mirekjulesli nove. I skuplje. Cudo, kazem vam. > > > Serite i dalje, samo naprijed. > > Ti si se malo kao uzrujala. > Nismo skupa ovce pasle da bi bili sa mnom na ti. Niti me poznajete niti ste sa mnom surađivali. Na ti prelazis samo s ljudima kojima podvaljujes fleke i poderotine? Pardon, mini, pardon.
2019 10 23
> AshleyAstrid: > Dodana na crnu listu. > I dalje prihvacam povrat od 118kn + postarina nazad. Bravo, djevojko!
2019 10 23
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/6dd5d19aec68543e2e4714cee98cd939.jpg) Prihvatiti cu povrat ovakav, a ruksak odnjeti do kontenjera za smece Negativna i tema ostaju, a podatci s crne liste? Ako uplati novac natrag?
2019 10 23
NE BRISATI TEMU NA FORUMU, ovo bi joj bio drugi put da je tema o njoj nestala.
2019 10 23
Nemate pravo moje privatne podatke: ime, prezime i broj racuna javno objavljivati!!!!! Moj profil s vasim misljenjem je ovdje, skupa sa svim ostalim suradnjama u zadnjih 10 godina. Nikoga ne varam, ne otimam ljudima novce, nemam 10 profila niti 10 negativnih. Ako niste zadovoljni to ste i napisali, ali na crnu listu me nemate osnove upisivati
2019 10 23
> Minnie: > Nemate pravo moje privatne podatke: ime, prezime i broj racuna javno objavljivati!!!!! > Moj profil s vasim misljenjem je ovdje, skupa sa svim ostalim suradnjama u zadnjih 10 godina. Nikoga ne varam, ne otimam ljudima novce, nemam 10 profila niti 10 negativnih. Ako niste zadovoljni to ste i napisali, ali na crnu listu me nemate osnove upisivati Otimanje novaca je baš ovo: > Minnie: > Ponudila sam joj vratiti za vrijednost ruksaka, trošak slanja ne mislim pokrivat. Ne dobiti povrat za takvo smeće od ruksaka i mirne savjesti ga dalje prodavati...? I mene zanima kako takvima uspije doći do tolikog broja povratnih?
2019 10 23
1 2 3 4 5 6 7 ... 8