Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Zubar.. Ići u Srbiju? Da ili ne

Pozdrav svima.. Kreirala sam ovu temu i nadi da će mi netko pomoći 🙄 u biti, već polako ludim. Imamo svatove sljedeće godine u 5 mj. A zaručnik nikako da ode popraviti zube.. Gornji zubi su mu svi katastrofa, neki čak i fale. Problem je u tome što on ne želi o tome pričati, svaki put kad spomenem on promijeni temu. U biti, super bi bilo kad bi ja nasla zubara nekog povoljno jer ipak se radi o skoro svim prednjim zubima.. Pa me sad zanima dali možda netko zna nekog zubara u Novom sadu ili Bogojevu npr jer smo mi Iz Os.. I jel mozda netko radio sve prednje i koliko bi nas to otprilike izaaslo.. Pls pomagajte🙄
2019 10 23
Zube koji nedostaju možete nadomjestiti implantatima ili mostom. Cijena implantata kreće se oko 5-6 tisuća kuna po zubu, dok cijena krunica koje se spajaju u most varira od materijala (od cca 1200 kn po zubu za metal-keramiku do cca 2000 po zubu za cirkon-keramiku). Što više date ljepše će izgledati, ali je u svakom slučaju itekako skup sport. Ne znam kakva je situacija u Srbiji, osobno iskustvo iz Hrv vam mogu detaljnije opisati u inboxu 🙂
2019 10 24
> PigmyPuff: > Zube koji nedostaju možete nadomjestiti implantatima ili mostom. Cijena implantata kreće se oko 5-6 tisuća kuna po zubu, dok cijena krunica koje se spajaju u most varira od materijala (od cca 1200 kn po zubu za metal-keramiku do cca 2000 po zubu za cirkon-keramiku). Što više date ljepše će izgledati, ali je u svakom slučaju itekako skup sport. > Ne znam kakva je situacija u Srbiji, osobno iskustvo iz Hrv vam mogu detaljnije opisati u inboxu 🙂 Hvala puno.. Pa mozete mi napisati u inbox, bila bi vam jako zahvalna 😊
2019 10 24
Metal- keramičke krunice se mogu naći za 900 kn na više. Cirkonske su od 1800 kn na više. Cirkonske su za prednje zube, metalne za kutnjake. Cirkonske su estetski prihvatljivije jer uistinu izgledaju kao prirodni zubi, a metalne su neprozirne no podnose veće opterećenje što je nužno za kutnjake gdje su žvačne sile velike.
2019 10 24
Mama mi je nedavno nešto tražila po internetu i našla je neku kliniku u Srbiji koja navedno u cijeni nudi i povratnu kartu i smještaj. nisam sigurna gdje točno, ali google zna sve, pa probajte potražiti.
2019 10 24
Škicnite ponude dentalnog turizma u Srbiji, organiziran je smještaj, prijevoz, izrada zubića, ma svakaj nekaj. I sama sam prošle godine proučavala te ponude, al sam ipak odustala. Bilo bi mi dosta povoljnije u konačnici, al s obzirom da sam imala velike zahvate i bojala sam se da se nekaj ne zakomplicira, nisam se usudila riskirati. Sretno!!
2019 10 24
Hej dobar ti je zubar doktor Repic u Novom Sadu,moj brat je stavljao implatat kod njega ,jako je zadovoljan, isto se radilo o prednjem zubu.😊 > roxana1995: > Pozdrav svima.. Kreirala sam ovu temu i nadi da će mi netko pomoći 🙄 u biti, već polako ludim. Imamo svatove sljedeće godine u 5 mj. A zaručnik nikako da ode popraviti zube.. Gornji zubi su mu svi katastrofa, neki čak i fale. Problem je u tome što on ne želi o tome pričati, svaki put kad spomenem on promijeni temu. U biti, super bi bilo kad bi ja nasla zubara nekog povoljno jer ipak se radi o skoro svim prednjim zubima.. Pa me sad zanima dali možda netko zna nekog zubara u Novom sadu ili Bogojevu npr jer smo mi Iz Os.. I jel mozda netko radio sve prednje i koliko bi nas to otprilike izaaslo.. Pls pomagajte🙄
2019 10 24