Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

LOOK FANTASTIC

Pozdrav cure! Već ranije sam dobila preporuku za stranicu lookfantastic.com za naručivanje preparata za kosu i sve sam se nekako dvoumila jer nisam znala dal stvarno šalju i koliko su pouzdani. I uvjerila sam se da jesu! Prije nekih 2 tjedna sam si naručila prve stvari Estee Lauder puder i Kerastase Resistence serum. Ono što mi je najluđe je da su cijene toliko niže nego kao kod nas! Puder sam gledala u Douglasu i Mulleru i cijena je cca 400kn, preko stranice sam ga ja platila 230,oo kn! Što se tiče Kerastase seruma, ne znam koliko kod nas košta ali ja sam ga preko lookfantastica platila 150,oo kn, što mislim da je dobra cijena za tu kvalitetu proizvoda. Na stranici se nudi sve za njegu tijela i kose kao i dekorativna kozmetika. I stalno imaju neke popuste tako da se isplati pratit. :") Ako se prijavite preko ovog linka ( https://www.lookfantastic.com/referrals.list?applyCode=ADRIJANA-RS ) ili koristite kod: ADRIJANA-RS , odmah u startu vam je račun manji za 5 GBP (cca 45,oo kn). Svakako se isplati, i da, meni je paket stigao u roku 5 radnih dana. :D
2019 11 08
> AdrijanaBlazina: > Pozdrav cure! > Već ranije sam dobila preporuku za stranicu lookfantastic.com za naručivanje preparata za kosu i sve sam se nekako dvoumila jer nisam znala dal stvarno šalju i koliko su pouzdani. I uvjerila sam se da jesu! > Prije nekih 2 tjedna sam si naručila prve stvari Estee Lauder puder i Kerastase Resistence serum. Ono što mi je najluđe je da su cijene toliko niže nego kao kod nas! Puder sam gledala u Douglasu i Mulleru i cijena je cca 400kn, preko stranice sam ga ja platila 230,oo kn! > Što se tiče Kerastase seruma, ne znam koliko kod nas košta ali ja sam ga preko lookfantastica platila 150,oo kn, što mislim da je dobra cijena za tu kvalitetu proizvoda. > Na stranici se nudi sve za njegu tijela i kose kao i dekorativna kozmetika. I stalno imaju neke popuste tako da se isplati pratit. :") > Ako se prijavite preko ovog linka ( https://www.lookfantastic.com/referrals.list?applyCode=ADRIJANA-RS ) ili koristite kod: ADRIJANA-RS , odmah u startu vam je račun manji za 5 GBP (cca 45,oo kn). > Svakako se isplati, i da, meni je paket stigao u roku 5 radnih dana. :D Hvala na info ❣😊
2019 11 08
:")
2019 11 11