Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevara korisnice RUZA70

Pozdrav svima. Ljubazno molim pomoć kao kupilica. Prodavalica mi je prodala robu koja je oštećena (pulover ima mrlju u području abdomena, i podrapan šav kod kragne). Roba je bila opisana kao nošena bez nedostataka, a slike mutne i ništa nisam vidjela. Odmah po primitku sam javila prodavalici da nisam zadovoljna Stavila sam negativnu, lao i ona meni. Ona traži da joj ja vratim njenu robu, na svoj trošak, pa da će ozvršiti povrat. To je privat napisala. Što dalje?
2019 11 20
> Zelenicaj: > Pozdrav svima. Ljubazno molim pomoć kao kupilica. > Prodavalica mi je prodala robu koja je oštećena (pulover ima mrlju u području abdomena, i podrapan šav kod kragne). > Roba je bila opisana kao nošena bez nedostataka, a slike mutne i ništa nisam vidjela. > Odmah po primitku sam javila prodavalici da nisam zadovoljna > Stavila sam negativnu, lao i ona meni. > Ona traži da joj ja vratim njenu robu, na svoj trošak, pa da će ozvršiti povrat. To je privat napisala. > Što dalje? Otvorite zasebnu temu sa screenshotovima razgovara, slikama iz inboxa i slikama dobivenog pulovera.
2019 11 20
> vedranapv: > > Zelenicaj: > > Pozdrav svima. Ljubazno molim pomoć kao kupilica. > > Prodavalica mi je prodala robu koja je oštećena (pulover ima mrlju u području abdomena, i podrapan šav kod kragne). > > Roba je bila opisana kao nošena bez nedostataka, a slike mutne i ništa nisam vidjela. > > Odmah po primitku sam javila prodavalici da nisam zadovoljna > > Stavila sam negativnu, lao i ona meni. > > Ona traži da joj ja vratim njenu robu, na svoj trošak, pa da će ozvršiti povrat. To je privat napisala. > > Što dalje? > Otvorite zasebnu temu sa screenshotovima razgovara, > slikama iz inboxa i slikama dobivenog pulovera. U redu, hvala vam!
2019 11 20
Nije fejk profil ne brini Vasa crna lista ima preko 300 imena Osobno cu na policiji to prijaviti iako nikad nisam bila dio nekakvog incidenta tek tolko da se stane na kraj besposlicarkama koje su predaleko otisle nadam se da ce policija reagirati na objavu preko 300 imena,adresa,brojeva racuna i slicno> Tanči14: > Nestade Ruža70. > Sad je samo pitanje gdje će uskrsnuti, odnosno pod kojim od ovih nekoliko fejk profila koji se tako dobro kuže u pravna pitanja i zaštitu podataka. 😂
2019 11 21
> EllaShop23: > Nije fejk profil ne brini > Vasa crna lista ima preko 300 imena > Osobno cu na policiji to prijaviti iako nikad nisam bila dio nekakvog incidenta tek tolko da se stane na kraj besposlicarkama koje su predaleko otisle nadam se da ce policija reagirati na objavu preko 300 imena,adresa,brojeva racuna i slicno> Tanči14: > > Nestade Ruža70. > > Sad je samo pitanje gdje će uskrsnuti, odnosno pod kojim od ovih nekoliko fejk profila koji se tako dobro kuže u pravna pitanja i zaštitu podataka. 😂 Da? Zanimljivo kako ti Crna lista smeta. Pod kojim si brojem? Ili da pogađam 😊
2019 11 21
> EllaShop23: > Vasa crna lista ima preko 300 imena > Osobno cu na policiji to prijaviti... Ha, interesantno , samo daj , naprijed ----podsjetit policiju na 300 lopova , potvrdit identitet kradljivaca , ne bi bilo loše
2019 11 21
Naravno draga...ne mozes podnijeti cinjenice i zakone izgleda pa seres...😂😂😂> Tanči14: > > EllaShop23: > > Nije fejk profil ne brini > > Vasa crna lista ima preko 300 imena > > Osobno cu na policiji to prijaviti iako nikad nisam bila dio nekakvog incidenta tek tolko da se stane na kraj besposlicarkama koje su predaleko otisle nadam se da ce policija reagirati na objavu preko 300 imena,adresa,brojeva racuna i slicno> Tanči14: > > > Nestade Ruža70. > > > Sad je samo pitanje gdje će uskrsnuti, odnosno pod kojim od ovih nekoliko fejk profila koji se tako dobro kuže u pravna pitanja i zaštitu podataka. 😂 > Da? > Zanimljivo kako ti Crna lista smeta. > Pod kojim si brojem? > Ili da pogađam 😊
2019 11 22
> EllaShop23: > Naravno draga...ne mozes podnijeti cinjenice i zakone izgleda pa seres...😂😂😂> Tanči14: > > > EllaShop23: > > > Nije fejk profil ne brini > > > Vasa crna lista ima preko 300 imena > > > Osobno cu na policiji to prijaviti iako nikad nisam bila dio nekakvog incidenta tek tolko da se stane na kraj besposlicarkama koje su predaleko otisle nadam se da ce policija reagirati na objavu preko 300 imena,adresa,brojeva racuna i slicno> Tanči14: > > > > Nestade Ruža70. > > > > Sad je samo pitanje gdje će uskrsnuti, odnosno pod kojim od ovih nekoliko fejk profila koji se tako dobro kuže u pravna pitanja i zaštitu podataka. 😂 > > Da? > > Zanimljivo kako ti Crna lista smeta. > > Pod kojim si brojem? > > Ili da pogađam 😊
2019 11 22
A čuuuj, Morala buš se bolje potruditi. I s poznavanjem prava i sa svim ostalim. Lako je “srati” (kako ti kažeš) kad misliš da si anonimna, ali nisi. Samo se ti skrivaj iza fejk profila i lupetaj. Takvim ponašanjem kao i sa riječnikom kojim se služiš pokazuješ tko si i što si. Iako je svima nama već odavno jasno i tko si i što si.
2019 11 22
1 2 3 4