Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevara korisnice RUZA70

Onda Vam je i lagala u privatnim porukama :@ Strašno!!! Kad se sjetim kakve sam ja divne čizmice ovdje kupila za oko 50 kn prije mjesec dva, zaista, ne mogu vjerovati što ovdje mnoge doživljavaju... Još se čudim kako mene nije zakačilo tako nešto...
2019 11 16
Zasluzujete povrat! Ovo je daleko od nenosenog! Ne odustajte!!!!
2019 11 16
Nastavak ... i kraj... pretpostavljam. Korisnica je odlučila ipak obrisati negativnu povratnu i vratiti 60 kn - iznos bez poštarine na sto sam pristala. Kaže da si čizme zadržim jer joj oštećena roba ne treba. Hvala svima na podršci 😘 Lp, Ines
2019 11 17
Ohoo, čizme su odjednom oštećene, jako zanimljivo :@ Drago mi je što ste makar izvukli novce za čizme, negativnu ne mjenjajte, neka su ljudi upoznati na što je dotična spremna!!
2019 11 17
Obrisi podatke koje si napisala Ime prezime adresa Zene, moze vas biti sramota Oko svega dizete frku i javno eksponirate necije podatke To sto radite je protuzakonito Gore od ostecenih cizmi Jedva cekam kad ce vise netko spicit prijavu pa tuzbu na ovakve gluposti...svasta Neke od vas ostavljaju i broj racuna Pa jeste svjesne sto radite?
2019 11 17
> EllaShop23: > Obrisi podatke koje si napisala > Ime prezime adresa > Zene, moze vas biti sramota > Oko svega dizete frku i javno eksponirate necije podatke > To sto radite je protuzakonito > Gore od ostecenih cizmi > Jedva cekam kad ce vise netko spicit prijavu pa tuzbu na ovakve gluposti...svasta > Neke od vas ostavljaju i broj racuna > Pa jeste svjesne sto radite? WTF?
2019 11 18
> malllaaaa: > Ohoo, čizme su odjednom oštećene, jako zanimljivo :@ > Drago mi je što ste makar izvukli novce za čizme, negativnu ne mjenjajte, neka su ljudi upoznati na što je dotična spremna!! Prodavačica je vjerovatno mislila da ne želi oštećene čizme natrag, pošto je kupca optužila da ih je ona oštetila Mislim na oglasu još i djeluju čizme ok, ali poslati ih onako prljave, ma užas..
2019 11 18
Da troll se javlja hahaha, od jučer je tu i odmah zna kako ovdje stvari funkcioniraju x-)
2019 11 18
> Lina33: > > malllaaaa: > > Ohoo, čizme su odjednom oštećene, jako zanimljivo :@ > > Drago mi je što ste makar izvukli novce za čizme, negativnu ne mjenjajte, neka su ljudi upoznati na što je dotična spremna!! > Prodavačica je vjerovatno mislila da ne želi oštećene čizme natrag, pošto je kupca optužila da ih je ona oštetila > Mislim na oglasu još i djeluju čizme ok, ali poslati ih onako prljave, ma užas.. Optužila je kupilicu da je uništila čizme, hmmm... Sa obzirom da joj je u box napisala da su nenošene, što je laž jer na oglasu je istakla da su nošene i to nekoliko puta, onda joj ni ovo prvo ne drži vodu jer se pokazala kao NEvjerodostojna u izjavama.
2019 11 18
Novac je vraćen. 60kn. Ogrebotina nema. Svatko može vidjeti slike. Rekla sam da zadrži čizmice, jer takva roba mi više ne treba. U pitanju su skupe Airstep čizme. Žena se prijetila svakojakom neciviliziranim ponašanjem. U međuvremenu sam izbrisala negativnu poruku, jer to nisam ja. Molim administratora da me isključi iz ove grupe, baš zbog ovakvih žena.
2019 11 18
> doraos: > > EllaShop23: > > Obrisi podatke koje si napisala > > Ime prezime adresa > > Zene, moze vas biti sramota > > Oko svega dizete frku i javno eksponirate necije podatke > > To sto radite je protuzakonito > > Gore od ostecenih cizmi > > Jedva cekam kad ce vise netko spicit prijavu pa tuzbu na ovakve gluposti...svasta > > Neke od vas ostavljaju i broj racuna > > Pa jeste svjesne sto radite? > WTF? Razmišljala sam o prijavi u Državnom odvjetništvu!
2019 11 18
Ovakve ludakinje koje objavljuju tude podatke i treba prijaviti Sjede po doma pa nema se pametnijeg posla nego jebat po forumima i objavljivat privatne zasticene podatke... > Ruza70: > > doraos: > > > EllaShop23: > > > Obrisi podatke koje si napisala > > > Ime prezime adresa > > > Zene, moze vas biti sramota > > > Oko svega dizete frku i javno eksponirate necije podatke > > > To sto radite je protuzakonito > > > Gore od ostecenih cizmi > > > Jedva cekam kad ce vise netko spicit prijavu pa tuzbu na ovakve gluposti...svasta > > > Neke od vas ostavljaju i broj racuna > > > Pa jeste svjesne sto radite? > > WTF? > Razmišljala sam o prijavi u Državnom odvjetništvu!
2019 11 19
> EllaShop23: > Ovakve ludakinje koje objavljuju tude podatke i treba prijaviti > Sjede po doma pa nema se pametnijeg posla nego jebat po forumima i objavljivat privatne zasticene podatke... > > Ruza70: > > > doraos: > > > > EllaShop23: > > > > Obrisi podatke koje si napisala > > > > Ime prezime adresa > > > > Zene, moze vas biti sramota > > > > Oko svega dizete frku i javno eksponirate necije podatke > > > > To sto radite je protuzakonito > > > > Gore od ostecenih cizmi > > > > Jedva cekam kad ce vise netko spicit prijavu pa tuzbu na ovakve gluposti...svasta > > > > Neke od vas ostavljaju i broj racuna > > > > Pa jeste svjesne sto radite? > > > WTF? > > Razmišljala sam o prijavi u Državnom odvjetništvu! Jel’? Jako lijepo izražavanje? U kojoj školi se to uči?
2019 11 19
Kakva bi se tek roba slala da ne ostavljamo negativne i ne mozemo objaviti podatke. Mozete i kod mene vidjeti kakve se tenisice salju pod nove.
2019 11 19
> EllaShop23: > Ovakve ludakinje koje objavljuju tude podatke i treba prijaviti > Sjede po doma pa nema se pametnijeg posla nego jebat po forumima i objavljivat privatne zasticene podatke... > > Ruza70: > > > doraos: > > > > EllaShop23: > > > > Obrisi podatke koje si napisala > > > > Ime prezime adresa > > > > Zene, moze vas biti sramota > > > > Oko svega dizete frku i javno eksponirate necije podatke > > > > To sto radite je protuzakonito > > > > Gore od ostecenih cizmi > > > > Jedva cekam kad ce vise netko spicit prijavu pa tuzbu na ovakve gluposti...svasta > > > > Neke od vas ostavljaju i broj racuna > > > > Pa jeste svjesne sto radite? > > > WTF? > > Razmišljala sam o prijavi u Državnom odvjetništvu! Aha, ako sam ja dobro razumila .... možeš pokrast nekog , a onda je pokradena strana luđakinja i j... po forumu?!? Čudno razmišljanje.
2019 11 19