Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevara korisnice RUZA70

Shvacate sve onako kako zelite
2019 11 19
Pomirite se s time da je kaznjivo djelo objavljivati protiv necije volje adresu,iban i slicno...
2019 11 19
A nije kažnjivo pokrast nekog !?
2019 11 19
> EllaShop23: > Pomirite se s time da je kaznjivo djelo objavljivati protiv necije volje adresu,iban i slicno... 1 dolazak na vrata s kojoma se mnogi kurč* , fino idu na prekrsajni sud. Pa ti dodji na vrata .. 2 osobni podaci, 40.000 kn kazne, za dijeljenje i za osobu koja ih stavi javno i za vlasnika stranice koja to dopusta 3 pravac DORH oni pismo preuzmu 4. Zivkanje prijatelja,firme,fb Privatna tuzba za javno sramocenje ide 5. Ako je prevara, IDE SE SAMO I JEDINO NA POLICIJU KOJA JE PLACENA ZA TE STVARI I JEDINA NADLEŽNA tako da sve vi,samo se zaje****te s osibnim podacima i svim gore navedenim..do mozgica ce doc kad dodje prijava. Ja sam se gdji i privatno javila.
2019 11 19
> Irena1919: > A nije kažnjivo pokrast nekog !? ONDA ODES NA POLICIJU KOJA JE NADLEŽNA ZA TO JEDINA! OSOBNI PODACI I JAVNO SRAMOCENJE SU DESETI PAR CIPELA!!
2019 11 19
Aha , znaci nekom nesto ukrades , "si - sve 5 " , al kad pokradeni objavi ti ime onda te javno osramotio .... Ah , svatila konacno - Dakle - nije sram ukrast ,nego je sramocenje samo onda kad ti je pokradeni objavio ime da si ukrala..... Hvala na pojasnjenju
2019 11 19
> Irena1919: > Aha , znaci nekom nesto ukrades , "si - sve 5 " , al kad pokradeni objavi ti ime onda te javno osramotio .... > Ah , svatila konacno - Dakle - nije sram ukrast ,nego je sramocenje samo onda kad ti je pokradeni objavio ime da si ukrala..... > Hvala na pojasnjenju Kad te neko pokrade- ides na policiju. Ne ides na toplanu.. Znaci nije sve 5 kad te neko pokrade-nikako, nego ides na policiju . Zna se redoslijed, pa policiji nije dovoljan taj iznos da je krađa- pa dizes privatnu. Cist redosljed A zakon o osobnim podacima, oprosti- nisam taj zakon ja izmislila. I javno sramocenje- zvat firmu,obavjestavat po fb prijatelje, to je kazem deseti par cipela. Kad te neko prevari, na policiju i mir.
2019 11 19
> Irena1919: > Aha , znaci nekom nesto ukrades , "si - sve 5 " , al kad pokradeni objavi ti ime onda te javno osramotio .... > Ah , svatila konacno - Dakle - nije sram ukrast ,nego je sramocenje samo onda kad ti je pokradeni objavio ime da si ukrala..... > Hvala na pojasnjenju Kad te neko pokrade, ne vodis se sramom, nego ides po redu - policiji Ne ides u toplanu .. Ne objavljujes javno podatke i cinis kazneno dijelo Ne zoves firmu- fb prijatelje i ne dolazis na vrata. Jer to ne smijes zakonom i nisi zakon itd Pa nisam ja zakon izmislila ali ga znam
2019 11 19
> Kad te neko pokrade, ne vodis se sramom... Znaci nije sve 5 kad te neko pokrade..... Fulali ste totalno razumijevanje moje poruke.... Bila sam sarkasticna u smislu -- Onaj ko krade (a ne pokradeni !!!! ) nema srama dok krade ,ludilo ,sve 5 ,moze krast ili ostetit nekog do mile volje dok se ne zna ,a kad ga se prozove imenom onda je to sramocenje ... Dakle sarkazam - kad kradem nema srama dok se ne zna tko sam ,kad me prozovu onda je sramocenje i onda cu te tuzit jer me ti javno sramotis ...A zbog cega te javno sramotim ,zbog toga sto si me pokrao ..... Prvo i drugo lice je radi boljeg razumijevanja , a pravnog dijela sta je kazneno ,a sta prekrsajno djelo ....sta je veca ili manja ( krada ili "pustanje" podataka) kazna ostavila sam po strani... Samo sam sarkasticno komentirala vaš napad da je javno sramocenje iznosenje podataka...Koga? Onoga ko je pocinio kradu ? Cega se onda kradljivac srami - zato sto je krao ili zato sto mu se ime saznalo ?
2019 11 20
> Ruza70: > Novac je vraćen. 60kn. Ogrebotina nema. Svatko može vidjeti slike. Rekla sam da zadrži čizmice, jer takva roba mi više ne treba. U pitanju su skupe Airstep čizme. Žena se prijetila svakojakom neciviliziranim ponašanjem. U međuvremenu sam izbrisala negativnu poruku, jer to nisam ja. Molim administratora da me isključi iz ove grupe, baš zbog ovakvih žena. Novac je vraćen. Odgebotina i ostalih oštećenja itekako ima. Komentar da su u pitanju skupe Airstep čizme uopće ne razumijem. Niti jednom porukom nisam prijetila nego sam samo pitala sto bi vaši bližnji mislili da znaju što se učinili. Nikada nisam napisala da ću ikoga od njih kontaktirati.
2019 11 20
> EllaShop23: > Ovakve ludakinje koje objavljuju tude podatke i treba prijaviti > Sjede po doma pa nema se pametnijeg posla nego jebat po forumima i objavljivat privatne zasticene podatke... > > Ruza70: > > > doraos: > > > > EllaShop23: > > > > Obrisi podatke koje si napisala > > > > Ime prezime adresa > > > > Zene, moze vas biti sramota > > > > Oko svega dizete frku i javno eksponirate necije podatke > > > > To sto radite je protuzakonito > > > > Gore od ostecenih cizmi > > > > Jedva cekam kad ce vise netko spicit prijavu pa tuzbu na ovakve gluposti...svasta > > > > Neke od vas ostavljaju i broj racuna > > > > Pa jeste svjesne sto radite? > > > WTF? > > Razmišljala sam o prijavi u Državnom odvjetništvu! Vama mogu samo reci svaka čast na kulturnom izričaju...
2019 11 20
Nestade Ruža70. Sad je samo pitanje gdje će uskrsnuti, odnosno pod kojim od ovih nekoliko fejk profila koji se tako dobro kuže u pravna pitanja i zaštitu podataka. 😂
2019 11 20
> Ines1202: > Komentar da su u pitanju skupe Airstep čizme uopće ne razumijem. Ni ja , nikad mi neće bit jasno razmišljanje- " skupo plaćeno , pa sam ti učinila uslugu što si jeftino dobila taj komad " -koji je u stvari , za bacit. Drago mi je da ste uspjeli i da vam je novac vraćen :")
2019 11 20
> Tanči14: > Nestade Ruža70. > Sad je samo pitanje gdje će uskrsnuti, odnosno pod kojim od ovih nekoliko fejk profila koji se tako dobro kuže u pravna pitanja i zaštitu podataka. 😂 Aha,fejk je profil kojo zna zakon,zato je fejk? Bilo bi vama do 😂😂😂😂😂 kad bi dobila prijavu. Odi malo po policiji,DORH-u, imas i internet pa ces se kužit i ti Pitaj se ko je napisao zakone jel se kuže,a mozes im se i smijat..lp
2019 11 20
> Irena1919: > > Kad te neko pokrade, ne vodis se sramom... > Znaci nije sve 5 kad te neko pokrade..... > Fulali ste totalno razumijevanje moje poruke.... > Bila sam sarkasticna u smislu -- > Onaj ko krade (a ne pokradeni !!!! ) nema srama dok krade ,ludilo ,sve 5 ,moze krast ili ostetit nekog do mile volje dok se ne zna ,a kad ga se prozove imenom onda je to sramocenje ... > Dakle sarkazam - kad kradem nema srama dok se ne zna tko sam ,kad me prozovu onda je sramocenje i onda cu te tuzit jer me ti javno sramotis ...A zbog cega te javno sramotim ,zbog toga sto si me pokrao ..... > Prvo i drugo lice je radi boljeg razumijevanja , a pravnog dijela sta je kazneno ,a sta prekrsajno djelo ....sta je veca ili manja ( krada ili "pustanje" podataka) kazna ostavila sam po strani... > Samo sam sarkasticno komentirala vaš napad da je javno sramocenje iznosenje podataka...Koga? Onoga ko je pocinio kradu ? Cega se onda kradljivac srami - zato sto je krao ili zato sto mu se ime saznalo ? Ma ok. Kratko i jasno. Redosljed se zna kako se prevarantu stane na kraj. On svakako dobije sramotu pravu- zakonsku . Lp
2019 11 20