Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

ADIDAS patike - pozutile?:(

Postovane, molim Vas cime se mogu oprati adidas superstar patike, probali smo s nekim jacim sredstvom makniti ali nista, pozutile su mi sprijeda, materijal je plastika/guma, ne znam od cega, nisu nosene nekoliko mjeseci, stale su u kutiji...
2019 11 16
pasta za zube za izbjeljivanje i četkica za zube i rifljaj :) meni je riješilo stvar x-)
2019 11 16
Stavi i malo jara na to ,ja sam isto imala takav slučaj pa deterdžent za suđe ,mi pomoglo .Probajte
2019 11 17
Ako ne ode odnesite postolaru na farbanje. Ja sam jedino tako riješila problem, bome i koštalo me dosta, bolje da sam nove cipele uzela
2019 11 17
Meni nije pomoglo nista od navedenog..pasta za zube, jar, likvi,persil, perwoll, ariel, tvrdi sapun, pa ni cif tekuci od limuna, soda..nista. Ostale su zute, guma je pozutila i kraj. Nisam probala Domestos, ne usudim se zbog kože. I nosila sam ih cesto, nije od stajanja... Stare nisu, novije jesu pozutile, losija kvaliteta.
2019 11 17
Hvala puno na savjetima🥰
2019 11 17
Ako vam ništa ne pomogne imate za kupiti Erdal bijelu pastu za cipele pa ih možete premazati time.
2019 11 17
Ja ti rjesavam s arfom. Super skine.
2019 11 17
Ima u DM-u nano spužvice. To su one koje se troše kao gumica za brisanje olovke. Odlična stvar za tenisice. Sve skida.
2019 11 17
Mama mi je osamdesetih godina prošlog stoljeća ribala bijele patike s arfom, bijele adidaske i pume, možda bi to i danas funkcioniralo. Ne nosim više bijele tenisice pa nemam nikakva iskustva s današnjom kožom, ali ako je koža kvalitetna trebalo bi funkcionirati, i ovo što kaže sonja90, možda je do loših materijala..pa žutilo neće pobijeliti..
2019 11 17
> sanjaurban: > Mama mi je osamdesetih godina prošlog stoljeća ribala bijele patike s arfom, bijele adidaske i pume, možda bi to i danas fumnkcioniralo. Ne nosim više bijele tenisice pa nemam nikakva iskustva s današnjom kožom, ali ako je koža kvalitetna trebalo bi funkcionirati, i ovo što kaže sonja90, možda je do loših materijala..pa žutilo neće pobijeliti.. Tako je. Arf cini cuda. ^^
2019 11 17
Ja koristim prašak za veš, ariel il veniš, pa ocat bijeli sa sodom isto dobra stvar 😊 arf cream takoder
2019 11 17
inace perem zaprljane tenisice u masini za robu gdje stavim tekuci dash i vanish i jos ih unutra pospricam vanishem u spreju i super mi ih opere i ocisti, budu kao nove. vanish ima verziju za bijelu robu koju dodatno izbjeli pa mozda taj vise pomogne kod jacih zutih mrlja
2019 11 17
probaj sa DAX - om, ona je za sve... :")
2019 11 17
Nazalost, mislim da nema pomoći, kad guma jednom požuti, nema nazad... Valjda su takve izrade ili nezz sta, ja sam svoje nosila stalno, i smo su odjednom požutile ko preko noći, nemam pojma zasto i sa nicim nejde dolje😏
2019 11 17
1 2