Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

U čemu šaljete poštom?

> PretrpaniOrmar: > uvijek imam doma zalihu kutija i koverti svih veličina pa onda samo trpam hihihihihiih i obavezno metre selotejpa potrošim i onu vrećicu da slučajno ne promoči....možda ne izgleda najljepše al je bome blindirano ;) hahaah tako i ja..potrosim cili selotejp na jedan paket (al onaj siroki selotejp hah)
2019 11 20
Neki dan sam poslala paketic kupilici na fb, a ujutro mi je baš stigla Sinsay pošiljka. Pa sam lijepo s njom eksperimentirala. Naravno umotam još u neku vrecicu, koje cuvam od prozivoda. Ako šaljem cipele njih stavim u kutiju. Do sada sam tako i dobivala paketiće.
2019 11 20
> kanirpe: > > PretrpaniOrmar: > > uvijek imam doma zalihu kutija i koverti svih veličina pa onda samo trpam hihihihihiih i obavezno metre selotejpa potrošim i onu vrećicu da slučajno ne promoči....možda ne izgleda najljepše al je bome blindirano ;) > I nitko ti od ukućana ne prigovara na zalihe kutija, vrečica...?!? > (Pitam, jer se totalno pronalazim u tvom odgovoru, haha...) imam cijeli jedan ormar u radnoj sobi popunjen 'ko narodne novine :') papiri i vrećice za umotavanje, kutije svih oblika i veličina, selotejpi, oni papirići za ispunjavanje za slanje pošiljki....moja osobna papirnica šta reć ;) prije je to bilo kaotično, ali sada kako mi je ostalo jako malo stvari, uglavnom sam ostavila količinu kutija dovoljnu da njih još sprtljam i pošaljem :)
2019 11 20
Od svog prijatelja koji radi u Tommy trgovini nabavljam kutije, uvijek mi ih ostavi sa strane pa dođem po njih, i onda u knjižari kupujem bijeli papir za motanje (1 kg=20 kn) i motam kutije u taj bijeli papir (kao da motam poklon) jer nije dozvoljeno da mi na kutiji piše Kraš ili Zvijezda. Nakon što umotam kutiju u bijeli papir, na tom papiru napišem podatke pošiljatelja i primatelja. Osim navedenih kutija, skupim kutije od cipela, nikad ih ne bacam kad kupim cipele, ili čuvam kutije od Tiska kad mi dođe neki paket preko Tiska, ali obavezno sve navedene kutije motam u taj bijeli papir da se ne vidi bilo kakav logo. ;)
2019 11 20
> PretrpaniOrmar: > > kanirpe: > > > PretrpaniOrmar: > > > uvijek imam doma zalihu kutija i koverti svih veličina pa onda samo trpam hihihihihiih i obavezno metre selotejpa potrošim i onu vrećicu da slučajno ne promoči....možda ne izgleda najljepše al je bome blindirano ;) > > I nitko ti od ukućana ne prigovara na zalihe kutija, vrečica...?!? > > (Pitam, jer se totalno pronalazim u tvom odgovoru, haha...) > imam cijeli jedan ormar u radnoj sobi popunjen 'ko narodne novine :') papiri i vrećice za umotavanje, kutije svih oblika i veličina, selotejpi, oni papirići za ispunjavanje za slanje pošiljki....moja osobna papirnica šta reć ;) > prije je to bilo kaotično, ali sada kako mi je ostalo jako malo stvari, uglavnom sam ostavila količinu kutija dovoljnu da njih još sprtljam i pošaljem :) Imam i ja svoje vlastite Narodne novine doma, točno znam na šta misliš. x-)
2019 11 20
> ProdajaEmily: > > PretrpaniOrmar: > > > kanirpe: > > > > PretrpaniOrmar: > > > > uvijek imam doma zalihu kutija i koverti svih veličina pa onda samo trpam hihihihihiih i obavezno metre selotejpa potrošim i onu vrećicu da slučajno ne promoči....možda ne izgleda najljepše al je bome blindirano ;) > > > I nitko ti od ukućana ne prigovara na zalihe kutija, vrečica...?!? > > > (Pitam, jer se totalno pronalazim u tvom odgovoru, haha...) > > imam cijeli jedan ormar u radnoj sobi popunjen 'ko narodne novine :') papiri i vrećice za umotavanje, kutije svih oblika i veličina, selotejpi, oni papirići za ispunjavanje za slanje pošiljki....moja osobna papirnica šta reć ;) > > prije je to bilo kaotično, ali sada kako mi je ostalo jako malo stvari, uglavnom sam ostavila količinu kutija dovoljnu da njih još sprtljam i pošaljem :) > Imam i ja svoje vlastite Narodne novine doma, točno znam na šta misliš. x-) EEEEEEE, SAD OVE ODGOVORE IDEM POKAZATI SVOJEM BRUNDAJUĆEM MUŽU (koji brunda da ne može živjeti od kutija...) DA MU DOKAŽEM DA SU SVE ŽENE ISTE :')
2019 11 20
> kanirpe: > > ProdajaEmily: > > > PretrpaniOrmar: > > > > kanirpe: > > > > > PretrpaniOrmar: > > > > > uvijek imam doma zalihu kutija i koverti svih veličina pa onda samo trpam hihihihihiih i obavezno metre selotejpa potrošim i onu vrećicu da slučajno ne promoči....možda ne izgleda najljepše al je bome blindirano ;) > > > > I nitko ti od ukućana ne prigovara na zalihe kutija, vrečica...?!? > > > > (Pitam, jer se totalno pronalazim u tvom odgovoru, haha...) > > > imam cijeli jedan ormar u radnoj sobi popunjen 'ko narodne novine :') papiri i vrećice za umotavanje, kutije svih oblika i veličina, selotejpi, oni papirići za ispunjavanje za slanje pošiljki....moja osobna papirnica šta reć ;) > > > prije je to bilo kaotično, ali sada kako mi je ostalo jako malo stvari, uglavnom sam ostavila količinu kutija dovoljnu da njih još sprtljam i pošaljem :) > > Imam i ja svoje vlastite Narodne novine doma, točno znam na šta misliš. x-) > EEEEEEE, SAD OVE ODGOVORE IDEM POKAZATI SVOJEM BRUNDAJUĆEM MUŽU (koji brunda da ne može živjeti od kutija...) DA MU DOKAŽEM DA SU SVE ŽENE ISTE > :') Ista stvar kod mene, ,:) ,:) ,:) ,:) ,:) ,:) ,:) ,:) ,:) ,:) ,:) brunda moj brundo ..
2019 11 20
Uvijek prvo stavim u čistu novu vrećicu, onda pakiram u čisti papir...sve bude o.k.
2019 11 20
Ja narucila sa ebaya hrpu koverti, ali one plasticne sa baloncicima, u raznim velicinama. Jako prakticno i povoljno. Ali prije sam zamatala u plasticne vrecice i nikad nisu pravili problema zbog slanja, a tako sam i dobivala zamotano
2019 11 20
Ja kupim u tediju paket koverti - velikih i malih. Ako je nešto iole lomljivo, iskoristim foliju s mjehurićima ili spužvu koju sam sačuvala od prethodnih pošiljki s eBaya i sličnog. U slučaju da mi nešto ne stane u kovertu, zamotam u plastičnu vrećicu koju omot selotejpom te zamotam u jednobojni papir za zamatanje (jednom sam došla sa šarenim i nisu htjeli primiti paket na pošti) i opet obljepim selotejpom. U slučaju da šaljem obuću, spakiram u kutiju. Uglavnom, svakako pazim, odnosno pokušavam spriječiti lomljenje i oštećenje prilikom transporta. Iako to ništa ne znači, jednom sam prilikom slala 10čaša koje su bila omotane u foliju s mjehurićima, novinski papir i spužvu, u pošti označila lomljivo, aliiii .... zbog nježnog rukavanja paketom, tri su se case slomile. Posta je platila nastalu štetu.
2019 11 21
Moje Narodne novine 😂😂😂 a na kontra zidu je ormar posvecen samo stvarima za prodaju 😂👍 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/4fbae6b1c3a16003aba0a96f1e9de33f.jpg)
2019 11 21
> PretrpaniOrmar: > Moje Narodne novine 😂😂😂 a na kontra zidu je ormar posvecen samo stvarima za prodaju 😂👍 > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/4fbae6b1c3a16003aba0a96f1e9de33f.jpg) Draga kod tebe nema da fali, ničega . Koja si ti kraljica , o:) :') :') :') :') :')
2019 11 21
1 2 3