Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

U čemu šaljete poštom?

Ja sve trpam u kutije,znači svakakve ,od kornfleksa, riže, tjestenine, cipela itd. lijepo omotam u bijeli ili bež papir i zaljepim ,trakom ili selotep šta već imam ,i super,naravno i dodatno artikal omotam u papir ili vrećicu 💝
2019 11 19
> iIvan007: > Ja sve trpam u kutije,znači svakakve ,od kornfleksa, riže, tjestenine, cipela itd. lijepo omotam u bijeli ili bež papir i zaljepim ,trakom ili selotep šta već imam ,i super,naravno i dodatno artikal omotam u papir ili vrećicu 💝 Super ideja za te manje paketiće 😁
2019 11 19
Ja sam bas danas slala paket, improvizirala sam kartonsku kutiju i iskoristila veliku kartonsku vrecicu od carpise za to uredno obloziti, plus ostavila rucice, za nositi paket 😋 meni je to prvo cuti da ne moze.. oduvijek improviziram kuverte i pakete, prvenstveno radi reciklaze a zatim i radi novaca. Tisak pakete ostavljam i okrecem ih naopako, sve paketice u kojima dobijem nesto uvijek ponovno iskoristim, a kuverte improviziram od ukrasnih vrecica jer su tvrde.
2019 11 19
Ako šaljem poštom, većinom šaljem u kutiji. Od tiska koju preokrenem, ili od cipela, ako je manji paket zamotam u čvrsti papir, ili u kovertu s mjehurićima, naravno svaki artikl prije nego što ga stavim u kutiju, prvo ga stavim u vrećicu, nikad nikome ne šaljem da paket nije uredno spremljen za put.
2019 11 19
uvijek imam doma zalihu kutija i koverti svih veličina pa onda samo trpam hihihihihiih i obavezno metre selotejpa potrošim i onu vrećicu da slučajno ne promoči....možda ne izgleda najljepše al je bome blindirano ;)
2019 11 19
Ja sam uvijek za ekologiju, reciklažu, a i jeftinije je... List od velikog kalendara, debeli papir, i dobro zalijepim ljepljivom trakom.. Ako je veća stvar uvijek doma imam kutije, koje spremam za slanja...eto..ako nekom pomogne.. :)
2019 11 19
> PretrpaniOrmar: > uvijek imam doma zalihu kutija i koverti svih veličina pa onda samo trpam hihihihihiih i obavezno metre selotejpa potrošim i onu vrećicu da slučajno ne promoči....možda ne izgleda najljepše al je bome blindirano ;) I nitko ti od ukućana ne prigovara na zalihe kutija, vrečica...?!? (Pitam, jer se totalno pronalazim u tvom odgovoru, haha...)
2019 11 19
NIkad ne šaljem u vreći koliko god bila čvrsta. - ni plastična niti papirnata U kuverti šaljem manje i tanje stvari , a sve što se može bilo kako oštetiti u transportu zapakiram uvijek u neku kutiju - ili tiskova obrnuta ili uzmem u dućanu neku ambalažu, oblijepim selotejpom i jasno označim pošiljatelja (prekrižim) i primatelja Suprug na poslu koristi stretch folije ili bubble folije pa se ponekad poslužim Uglavnom, nikad mi nisu ništa odbili preuzeti
2019 11 19
> iIvan007: > Ja sve trpam u kutije,znači svakakve ,od kornfleksa, riže, tjestenine, cipela itd. lijepo omotam u bijeli ili bež papir i zaljepim ,trakom ili selotep šta već imam ,i super,naravno i dodatno artikal omotam u papir ili vrećicu 💝 Tako i ja, a posebno spremam kutije od bombonjera. I samo stavim naljepnicu s adresom. Jednom mi je decko na salteru rekao hvala (bombonjera na poklon 😀)
2019 11 19
> iIvan007: > Ja sve trpam u kutije,znači svakakve ,od kornfleksa, riže, tjestenine, cipela itd. lijepo omotam u bijeli ili bež papir i zaljepim ,trakom ili selotep šta već imam ,i super,naravno i dodatno artikal omotam u papir ili vrećicu 💝 E tako i ja. Ili stavim npr. kutiju od rize u papirnate vrecice od Zare, Manga i sl.. omotam sirokim selotejpom i po meni je to ok. Nije da sam puno slala jer sam nova, ali nikad mi nisu prigovarali u Posti. ☺
2019 11 19
Kupujem u knjižari novinama debele koverte za 1kn- one kao vrećice koverte! Meni su spas, debele, samoljepive i uvijek mi sretno stignu do kupca. Super mi je u kutije cipela ali ih više nemam po stanu😂
2019 11 19
> kanirpe: > > PretrpaniOrmar: > > uvijek imam doma zalihu kutija i koverti svih veličina pa onda samo trpam hihihihihiih i obavezno metre selotejpa potrošim i onu vrećicu da slučajno ne promoči....možda ne izgleda najljepše al je bome blindirano ;) > I nitko ti od ukućana ne prigovara na zalihe kutija, vrečica...?!? > (Pitam, jer se totalno pronalazim u tvom odgovoru, haha...) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/d570edb1fff071edfda9baa2abd262ea.jpg) Meni suprug skuplja kutije hehhe
2019 11 19
srećom, živim odmah do samoposluge pa ne oskudijevam u kutijama. Ne bi me smetalo dobiti "pampers"paket, ali nekad mi smeta dobiti i običnu kuvertu jer, ne znam jeste li primjetili, neke kuverte smrde...ne znam jesu to reciklirane, ali čovik mora oprat ruke kad ih takne i u njihovoj blizini disat onoliko koliko je potrebno da preživi
2019 11 19
srećom, živim odmah do samoposluge pa ne oskudijevam u kutijama. Ne bi me smetalo dobiti "pampers"paket, ali nekad mi smeta dobiti i običnu kuvertu jer, ne znam jeste li primjetili, neke kuverte smrde...ne znam jesu to reciklirane, ali čovik mora oprat ruke kad ih takne i u njihovoj blizini disat onoliko koliko je potrebno da preživi
2019 11 19
super tema,i ja se uvijek mislim kako poslati nakon sto su me u posti upozorili da ime primatelja posiljke uvijek mora biti napisano na paketu i zalijepljeno jer da se ne bi saralo preko toga ili sta li vec i uvijek oblijepim prvo bijelim papirom bila kutija u pitanju ili vrecica..i to sve selotejpom da ne postoji nacin da se negdje iskida ako su manje i tanje npr majice u pitanju onda u obicnoj kuverti sa mjehuricima posaljem al je isto oblijepim selotejpom..
2019 11 20