Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Podizanje imuniteta

Pozdrav curke :) Treba mi savjet kako najučinkovitije podići imunitet, hranim se zdravo i povremeno koristim i neke dodatke prehrani, al zadnjih par dana sam počela dobivat bol u zglobovima i lagano povišenu temperaturu. Radim u dućanu s odjećom i zadnjih par dana mi dolazi hrpa bolesnih žena razgledavat i isprobavat odjeću. Nije problem samo u tome kaj kašlju i šmrcaju (uglavnom kašlju bez da rukom pokriju usta i to ravno po odjeći ili po meni ak im se nađem u dometu), bacaju maramice po podu u kabini, neke još i smrde po onom bolesničkom znoju (kad mi dođu zdrave se žale da dućan smrdi, znači ne osjetim to samo ja) pa non stop moram vrata imat otvorena i smrzavat se. Nisam baš za ić na bolovanje (što zbog financija, što zbog projekata koje radim i za koje moram bit zdrava da bi ih dovršila na vrijeme :s ) Ima neko još neki dodatni savjet, neki super suplement da si pomognem? I neki savjet kak da se postavim prema ovim bolesnima jer je njima normalno dok su na bolovanju iskoristit vrijeme da se prošeću po gradu ,:(
2019 11 22
Postovana, po naputku prijatelj farmaceuta, iskreno preporucam sve suplemente marke Supradyn. Ima u bilo kojoj ljekarni. Nadam se da ce pomoci!
2019 11 22
Evo nesto prirodno: u veliku casu iscjedite pola limuna, dodate kasiku meda i 20-25 kapi propolisa (za odraslu osobu) i ostatak vode, promjesate i popijete. Inace to se pije samo po potrebi, kada osjetite simptome :)))
2019 11 22
za začepljene sinuse: inhalacija rakijom :') znam da zvuči čudno ali djeluje, stavim malo rakije u neku posudicu i zagrijem do vrenja i onda te pare udahnem par puta na svaku noscniu i kroz grlo....alkoholne pare pomognu dezinficirati dušne puteve...preporuka od mog doktora za divno čudo :o
2019 11 22
Kao što je cura gore napisala Supradyn u tabletama, odlično diže imunitet, a i propolis je super dobra stvar, i već dobivenu prehladu riješi u dan-dva.
2019 11 22
propolis koristim, med, voće, povrće poslije posla ću skoknut do ljekarne po supradyn, hvala puno
2019 11 22
> PretrpaniOrmar: > za začepljene sinuse: inhalacija rakijom :') > znam da zvuči čudno ali djeluje, stavim malo rakije u neku posudicu i zagrijem do vrenja i onda te pare udahnem par puta na svaku noscniu i kroz grlo....alkoholne pare pomognu dezinficirati dušne puteve...preporuka od mog doktora za divno čudo :o jel pomaže ak ju gutneš prije kuhanja? :') ta opcija mi je privlačnija, malo podmazat prije posla ;)
2019 11 22
Preporučam kapsule češnjaka. Ja svaku godinu uzmem jednu turu. Vjerojatno ima puno proizvođača, ali meni osobno je bitno da su bez mirisa ;), pa na temelju toga uzimam Calivitu ili Nature Essential ulje u kapsulama, za nijansu sam zadovoljnija Calivitom. S njima sam riješila konstantne upale mjehura, doslovno sam već bila na izmaku snage od traženja rješenja jer su se upale stalno vraćale, a ko ima s tim problema znat će o čemu pričam i koliko je to iscrpljujuće. A što se tiče ljudi ne znam što bi rekla, to je stvar opće kulture. Trenutno nisam u takvom okruženju ali bila sam, i uvijek bi se iznenadila kako ljudi pljuju dok pričaju, unose se prema tebi, jednostavno ti preblizu dolaze i uopće nemaju osjećaj kada treba malo ustuknuti
2019 11 22
> Tinaland.cro: > > PretrpaniOrmar: > > za začepljene sinuse: inhalacija rakijom :') > > znam da zvuči čudno ali djeluje, stavim malo rakije u neku posudicu i zagrijem do vrenja i onda te pare udahnem par puta na svaku noscniu i kroz grlo....alkoholne pare pomognu dezinficirati dušne puteve...preporuka od mog doktora za divno čudo :o > jel pomaže ak ju gutneš prije kuhanja? :') ta opcija mi je privlačnija, malo podmazat prije posla ;) pa moraš malo degustirati ;) sva zbog dezinfekcije hahahaha
2019 11 22
Evo moj "lijek" za imunitet: čaša mlake vode, malo oguljenog i narezanog đumbira na kockice i pola cijeđenog limuna. Krenulo me nešto hvatati i popustilo nakon 2 dana, a kolegica s posla s temperaturom nakon toga ozdravila. Probajte - jednostavno je i ukusno. :")
2019 11 22
Beta glukan
2019 11 22
Ja cijelu zimu pijem svako jutro i podne casu vode sa pola limuna iscijedenog i malo dumbira,nekako uvrstim teretanu u raspored i nema bolesti:)
2019 11 23
> mkrpice: > Beta glukan I ja se slazem. Ja ga pijem isto,al onaj skuplji zbog karcinoma i mogu rec da stvarno dize imunitet. Ja pijem dvije trenutno,al za ovak podizanje imuniteta je i jedna dosta i obicno ga kupim u dmu kad imaju 15%jer se isplati. Mislim da je oko 600-700kn(bez popusta) nisam bas sigurna tocno koliko.
2019 11 25
Odličan vam je Beta Glukan od Hug Your Life - našeg proizvođača. A jeftiniji značajno od najskupljeg (košta oko 330 kn). Meni osobno je pomogao riješiti loš papa test koji se ponavljao nekoliko puta, a sada je nalaz uredan. Pila sam po 2 kapsule dnevno 2 mjeseca. Imunitet mi je bolji i mislim naručiti još za preventivu, 1 kapsula dnevno je dovoljna.
2019 11 26
Dumbir i med, pomiješa se med i naribani dumbir u omjeru 2:1, treba odstajati par dana ali ja ga počnem odmah uzimati ako me baš nešto hvata a nisam prije napravila smjesu, jedino što bude malo ljuto. Propolis, alkoholni, 10 kapi nakapati na kocku šećera, pustiti da malo ishlapi, uzimati 3 puta dnevno. Najbolje odmah nakapati hrpu kockica da su već gotove pri ruci. Biosilver koloidno srebro sprej za nos, ima u Farmaciji.
2019 11 28
1 2