Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Koju cijenu staviti? :o

Farzioneta, Čitajte s razumijevanjem. Jesam li se ja Vama obratila, Vas citirala? Ne. Onda?
2019 12 03
> Tanči14: > Farzioneta, > Čitajte s razumijevanjem. > Jesam li se ja Vama obratila, Vas citirala? > Ne. > Onda? U redu ,nema problema .Isprike ...
2019 12 03
Tanči14 tako je, nemaju svi srama.. A koliko ste puta Vi mene izvrijeđali ovdje na forumu?? Sutila sam iz osnovne kuluture, jer je takav moj ‘kucni odgoj’ , sto nazalost, za Vas se ne moze reci. Zao mi Vas je, jer u Vasoj dosadasnjoj komunikaciji se vidi da ste jedna iskompleksirana i ogorcena zena..
2019 12 03
> bilja123: > Tanči14 tako je, nemaju svi srama.. > A koliko ste puta Vi mene izvrijeđali ovdje na forumu?? > Sutila sam iz osnovne kuluture, jer je takav moj ‘kucni odgoj’ , sto nazalost, za Vas se ne moze reci. > Zao mi Vas je, jer u Vasoj dosadasnjoj komunikaciji se vidi da ste jedna iskompleksirana i ogorcena zena.
2019 12 03
> zanaZG: > Pozdrav, imam novu narukvicu od bijelog i žutog zlata sa žigom 585 koju bih htjela prodati. Narukvica je u originalnoj kutijici iz zlatarne. Koju biste cijenu stavile da je povoljno, neka normalna cijena, jer znam da osoba koja ju je kupila ne štedi na takvim stvarima. Svaka pomoć je dobrodošla. :-) > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/b7ce27548936f60537f99c95f1276d5d.jpg) > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/035de9c63da24808d405d636a4024204.jpg) Ako vam nije hitno da prodate, sacuvajte i kad trebate poklon mozete odnijeti u zlatarnu i zamijeniti za nesto drugo (sto je u trendu). Ja sam tako puno stvari zamijenila u Argentumu i uzela nakit koji mladi sad obozavaju. Istina da nakit od srebra kasnije nema vrijednost, ali pokloni razvesele ☺
2019 12 04
Za mene je ta tema bila gotova brisanjem negativne i nisam više pratila. Sad sam pročitala i drugu temu do kraja. Blokana je bilja.
2019 12 04
1 2