Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Problemiii

> Flemeth: > U prvih par rečenica bilo je jasno da je jedini logičan savjet "goni to kući". Ostatak je potvrdio, bez dileme. Slažem se. Prekid svake veze je težak, samo treba zadržati na umu da je to ipak najbolje za tebe i pregrmiti početni period koji može biti užasno težak
2019 12 06
Bježite od takvog.. Vjerujte, nikad neće biti bolje, samo gore.. 😞
2019 12 06
Imate box ! ;)
2019 12 06
Kasnije će biti samo gore i bolje to prekinuti sada nego kasnije, a i šteta gubitka Vašeg vremena na takvu vezu.
2019 12 06
Naravno da su postojali usponi u odnosu (ma kakvi god da jesu). Zamislite da se apsolutno nikada ništa lijepo nije dogodilo, baš ništa vrijedno vaše pažnje.. U tom slučaju bi ste davnih dana završili tu vezu, bez ikakvih unutarnjih premišljanja i dvojbi. No upravo zato što čak i u odnosu koji je do te mjere poremećen ipak ponekad "zasja sunce", odmah pomislite kako ipak ima nade, i možda će sve funkcionirati ako se malo više potrudite, ako malo više uvažavate, ako malo više... - izgubite sebe. Bolje je izabrati bolan kraj, nego bol bez kraja. Predlažem da si napišete listu svih stvari koji vam je dotični uskratio (primjerice emocionalna potpora), sve što vam je ikad učinio nažao, svaka njegova riječ koja vas je zaboljela, svaka situacija zbog koje ste završili u suzama. Sve stavite na papir da vam bude jasnije s kakvim panjem od čovjeka vi imate posla. U kakvu spodobu se vi i dalje želite emocionalno investirati. Vrlo je lako zažmiriti na jedno oko kad uslijedi sretna faza u vezi, no nemojte si dozvoliti da vas cijeli život pravi slijepom pored zdravih očiju. Već 2 godine ste na njega protratili, zar trebate i još toliko? Svaki put kad vam na pamet padne suluda ideja da ta osoba zaslužuje vas, vaše vrijeme i vašu pažnju, samo se referirajte na listu da se prisjetite kako stvari zapravo stoje. Teško je, i nedostajat će vam, u to ne sumnjam. Ali i to će proći, samo si dajte vremena i okružite se ljudima koje volite, onima na koje zaista možete računati.
2019 12 06
> Dominatrix: (...) > Bolje je izabrati bolan kraj, nego bol bez kraja. (...) Jako dobru ideju ste predložili gospođici, da, neka i tu soluciju isproba, znači sve na papir i pokuša pogledati vlastitu situaciju sa objektivne strane. Svaka Vam je na mjestu. Doduše ja sam joj predložila jedno drastičnije rješenje, nekim ljudima očito treba učenje metodom vlastite kože jer koliko god njezini bližnji ili mi ovdje kao neutralni promatrači komentirali da takva osoba nije dobra za dotičnu, dok se sama ne opeče, očito drugačije ne ide. Želim joj svu sreću svijeta i da se riješi toksičnih ljudi iz svoje okoline. I to što prije. Premlada je da troši svoje godine na ljude koji to nisu ikako zaslužili. Nije svjesna činjenice da je koliko toliko financijski neovisna i da se malo grublje izrazim, na temelju svoga vanjskog izgleda može birati kojeg hoće.
2019 12 06
Nada da se ljudi mijenjaju je zajebala mnoge. Prekini to navrime, nemoj opravdavat onu izreku "ludo zensko".
2019 12 06
Čim otvaraš tu temu znači da si svjesna da takvo ponašanje nije normalno. I znaš duboko u sebi da se neće promijeniti. Sponzaja je prvi korak ka riješenju problema. Prekini s njim, jer ti to ne treba u životu. Nauči voljeti sebe toliko puno da ti ne bude teško prekinuti odnos koji nije pozitivan (bilo veza, prijateljstvo, radni odnos, etc).
2019 12 08
Bježi glavom bez obzira. Bolje je biti kvalitetno sam, nego u nekvalitetnoj odnosno lošoj vezi.
2019 12 12
Ostavi ga , curo nije te vrijedan. Pogotovo to ponašanje s njegovom mamom. Neka druga cura na tvome mjestu bi ga davno otkantala.
2019 12 14
Draga Anamarija, istu stvar sam ja imala u prošlim vezama i mislila da će se promjeniti,ali nije niti jednom. Teško se maknuti od osobe na koju si naviknula i sjećaš se lijepih trenutaka,a ove lošije pokušavaš ignorirati nadajući se da će biti bolje. Vjeruj neće biti bolje biti će samo gore. Okreni mu leđa,odi doma isplači se,odi van s curama kad god ti je teško,nađi hobi..ja sam se počela bavit trbušnim plesom. Njega blokiraj na svim aplikacijama. Bez brige,nakon nekog vremena će se pojaviti osoba koja će te cijenit više od svega,pa ćeš se pitati di ti je pamet bila i zašto si izgubila svoje dragocjeno vrijeme. Samo hrabro :) nedaj se zafrkavati :)
2019 12 15
U potpunosti se slazem s napisanim. To nije normalna veza... zasluzujes puno bolje > Flemeth: > U prvih par rečenica bilo je jasno da je jedini logičan savjet "goni to kući". Ostatak je potvrdio, bez dileme.
2019 12 16
Ma mišek, riješi ga se, bit će ti bolje. Mlada siii....Tako se ne ponaša osoba koja voli, a nema smisla da budeš s osobom koja te ne voli :(
2019 12 19
1 2