Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Zabrinjavajuća menstruacija

Pozdrav, prvi put se susrećem s nenormalnom menstruacijom i ne znam što misliti. Krvarim već 13 dana (inače je kraj sedmi dan) i blago me bole jajnici. Početak menstruacije je bio bezbolan i mnogo manje obilan nego inače što me odmah zbunilo, ali su problemi krenuli tek kada krvarenje nije stalo nakon sedmog dana. Pokušavam dobiti termin kod ginekologa, međutim, nisam još nikada obavila pregled tako da nemam još svojeg doktora. Stvarno sam već očajna, ako je itko imao slično iskustvo, pomozite. ☹️
2019 12 07
Mila moras se upisati kod ginekologa. Nitko ti ne moze ovdje pomoci svojim iskustvom jer produzeno krvarenje moze biti iz raznoraznih razloga. Nezz koliko godina imas..mozda su i hormoni u pitanju mozda ne. Znaci moras obaviti pregled da se utvrdi zbog cega se produzila menstruacija. Samo hrabro..ne mora uopce biti nesto strasno. Sretno
2019 12 07
A da odeš na hitnu? Moraju te primiti, to ti je najbolje. Danas je subota....dok se upišeš i dođeš na red, to je mjesec dana.
2019 12 07
Mi takva stanja primamo odmah(prim.gin) upis se obavi za 2 min ako gin ima mjesta. Ali poslusaj Sanju posto traje i vikend je odi na hitnu primit ce te.
2019 12 07
Pozdrav :) Za takve stvari odes na ginekologiju na hitnu. Moraju te pregledati i vaditi krv. Moguce je da imas nisko željezo i da to uzrokuje krvarenje. Ne moras odmah panicariti jer poznajem zenu koja je krvarila mj dana tako da se ti poremecaji mogu događati... Andrea > NicoleMM: > Pozdrav, prvi put se susrećem s nenormalnom menstruacijom i ne znam što misliti. > Krvarim već 13 dana (inače je kraj sedmi dan) i blago me bole jajnici. Početak menstruacije je bio bezbolan i mnogo manje obilan nego inače što me odmah zbunilo, ali su problemi krenuli tek kada krvarenje nije stalo nakon sedmog dana. > Pokušavam dobiti termin kod ginekologa, međutim, nisam još nikada obavila pregled tako da nemam još svojeg doktora. > Stvarno sam već očajna, ako je itko imao slično iskustvo, pomozite. ☹️
2019 12 16