Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Dugotrajni parfemi

Preporuke ?
2019 12 19
Lancome- La vie est belle je odlican Miris traje cijeli dan, ja sam ga kupila u Lijepa.hr po super cijeni tako da eto preporucam :)
2019 12 19
replay stone i traje cijeli dan (uvijek stavim samo jedan špric) https://www.lijepa.hr/data/tmp/0/5/946485_0.jpg?1520652853 imam i bvlgari goldea roman night ali nisam zadovoljna, ne traje niti pola sata (original je, provjerila ga po batch kodu) https://www.bulgari.com/on/demandware.static/-/Sites-masterCatalog/default/dwfd36661b/images/images/472088.png tak da na žalost nije u šoldima sve :')
2019 12 19
Armani Code, Naomi Campbell Cat Deluxe.
2019 12 19
Jedni od najdugotrajnih Givenchy Ange ou Demon Jil Sander SUN Roberto Cavalli Nero Assoluto svi od Vivienne Westwood
2019 12 19
Negdje sam pročitala ili sam gledala video, ugl. ako želite da Vam parfem duže potraje, mjesto na koje želite nanijeti parfem prethodno namažite niveom ili nekom drugom kremom, da se koža hidratizira ;)
2019 12 19
Bruno Bananni woman.Prekrasan puderasti miris traje satima i satima👍
2019 12 19
> LaMi21: > Lancome- La vie est belle je odlican > Miris traje cijeli dan, ja sam ga kupila u Lijepa.hr po super cijeni tako da eto preporucam :) Potpisujem! I super mi je onaj bies koji ima njihovu kopiju,nekih 18kn a super dugotrajan za te pare 😃
2019 12 19
Gucci Rush. Cijela soba mi je do danas mirisala po njemu od jednog šprica kojeg sam špricnula u utorak na majicu, nosila ju i ostavila preko stolca. Doduše, prije tog sam špricnula 2 puta u prazno, pa se valjda miris zadržao i na podu. Ali danas sam majicu bacila u pranje pa više ne miriše. Soba se inače stalno zrači, ali čim se zatvore vrata i prozori on se osjetio, do te mjere da sam se pitala hoće li gostima koje sam imala u toj sobi smetati ,:) Doduše, ja imam tester, pa je možda jači... Priča se da su koncentriraniji od parfema za prodaju, ne znam je li to istina...
2019 12 19
Jil Sander Sun :) Odličan je, traje cijeli dan. Kad ga špricnem na majicu i majicu stavim u ormar, miriši cijeli ormar.
2019 12 19
Black opium ili carolina herrera 😊
2019 12 19
> malllaaaa: > Negdje sam pročitala ili sam gledala video, ugl. ako želite da Vam parfem duže potraje, mjesto na koje želite nanijeti parfem prethodno namažite niveom ili nekom drugom kremom, da se koža hidratizira ;) Da, to je istina. Krema ili losion za tijelo.😀
2019 12 19
> Natalija77: > Bruno Bananni woman.Prekrasan puderasti miris traje satima i satima👍 Istina!
2019 12 19
Chloe Chloe, meni traje baš cijeli dan i pidžama još miriše po njemu
2019 12 19
> Blue_K: > > malllaaaa: > > Negdje sam pročitala ili sam gledala video, ugl. ako želite da Vam parfem duže potraje, mjesto na koje želite nanijeti parfem prethodno namažite niveom ili nekom drugom kremom, da se koža hidratizira ;) > Da, to je istina. Krema ili losion za tijelo.😀 Zato ima losioni za tijelo isti kao parfem,imati parfem i njegovu kremu je pun pogodak 👌
2019 12 19
1 2