Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Pepco posrednici

Isprike svima ako vec postoji tema, zanima me tko se bavi posredovanjem iz ducana Pepco, cijene usluga i ostalo... Dali ima tko od tih ženica Facebook, instagram, šaljite.... Hvala
2019 12 22
Kako to mislite? Jel Vam treba nešto kupiti, a nemate Pepco u blizini? Pa pitajte, uvijek netko pomogne, besplatno. Ako kod mene ima, kupim Vam.
2019 12 23
Da, nemam pepco u blizini, trebala bih jakne, bunde ili kaputić, uglavnom nešto toplo lijepo, za blizanke, mislila sam da netko to radi i slikaje nesto od ponude pa da mogu vidjeti sta se nudi
2019 12 26
Mogu vam ja pogledati ako niste nasli’ imam pepco u blizini 🤗> zvijezdadanica: > Da, nemam pepco u blizini, trebala bih jakne, bunde ili kaputić, uglavnom nešto toplo lijepo, za blizanke, mislila sam da netko to radi i slikaje nesto od ponude pa da mogu vidjeti sta se nudi
2019 12 27
> zvijezdadanica: > Da, nemam pepco u blizini, trebala bih jakne, bunde ili kaputić, uglavnom nešto toplo lijepo, za blizanke, mislila sam da netko to radi i slikaje nesto od ponude pa da mogu vidjeti sta se nudi Mogu i ja samo se javite
2019 12 27