Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Sto koristit za kosu?

Pozdrav drage moje Moja kosa treba pomoc,jako je unistena od blajha i sad sam se vratila opet u smeđu, i probala sam hrpu sampona i maska i ulja i nista.. Cak sam se i osisala,al imam osjecaj da mi je kosa sve kraca i kraca,sama od sebe i da se stalno lomi.. Pa me zanima ako je netko imao slican problem da mi predlozi nesto za koristenje,znam da se nemoze oprovait preko noci,ali vise ne znam sto da koristim.. 🤗 hvalaa😊
2019 12 30
> Lenalove: > Pozdrav drage moje > Moja kosa treba pomoc,jako je unistena od blajha i sad sam se vratila opet u smeđu, i probala sam hrpu sampona i maska i ulja i nista.. > Cak sam se i osisala,al imam osjecaj da mi je kosa sve kraca i kraca,sama od sebe i da se stalno lomi.. > Pa me zanima ako je netko imao slican problem da mi predlozi nesto za koristenje,znam da se nemoze oprovait preko noci,ali vise ne znam sto da koristim.. 🤗 hvalaa😊 Jeste probali sa prirodnim maskama? Ja sam samo jednom totalno uništila kosu blajhom i nakon šišanja mi je bila ko guma... Koristila sam 1-2x tjedno masku od žumanjka i maslinovog ulja, treba vremena ali meni je puno puno pomogla, kosa mi od tada divna, duga i gusta 😊
2019 12 30
Caj od koprive,i piti i ispirati kosu u njemu
2019 12 30
Također koristim masku od maslinovog ulja i jajeta, drži se prije pranja nekih 15-ak minuta. Stavljam je kad imam vremena i volje, ne prije svakog pranja, ali dosta često 🙂
2019 12 30
> PigmyPuff: > Također koristim masku od maslinovog ulja i jajeta, drži se prije pranja nekih 15-ak minuta. Stavljam je kad imam vremena i volje, ne prije svakog pranja, ali dosta često 🙂 Nisam nikad koristila tak,dali se tesko ispire?
2019 12 30
Alverde šamponi, naure box regenerator, Garnier fructis maska za kosu i balea mlijeko za kosu
2019 12 30
> Lenalove: > Nisam nikad koristila tak,dali se tesko ispire? Normalno se ispire. Za svaki slučaj stavim malo više šampona, budući da se ipak radi o ulju, a i da neutralizira miris. edit: kad smo kod toga, nikad toliko muke s ispiranjem nisam imala kao kad sam jednom stavila bananu u kosu 😂
2019 12 30
Blajham se od početka godine,frizerka mi je odlična.Kosa mi nije guma.Kosa mi je prirodno suha,gusta.Kosa mi je odlična.Redovno stavljam ulja i konzumiram tinkturu za rast.Sve to sama pravim.Ako sam u jednom mjesecu zanemarila njegu,vidim to na kosi.Da mi vidiš kosu rekla bi nemoguće,ali da,uz redovnu i pravilnu njegu.Ukoliko te zanima kako da si napraviš sve to javi se,ili,imam nešto još napravljenog.Eto...ali ima pomoći.Sretno 8-)
2019 12 31
> Jelena505: > Blajham se od početka godine,frizerka mi je odlična.Kosa mi nije guma.Kosa mi je prirodno suha,gusta.Kosa mi je odlična.Redovno stavljam ulja i konzumiram tinkturu za rast.Sve to sama pravim.Ako sam u jednom mjesecu zanemarila njegu,vidim to na kosi.Da mi vidiš kosu rekla bi nemoguće,ali da,uz redovnu i pravilnu njegu.Ukoliko te zanima kako da si napraviš sve to javi se,ili,imam nešto još napravljenog.Eto...ali ima pomoći.Sretno 8-) Oprostite, ja bi se samo nadovezala s pitanjem, ako nije problem? 😊 Moja kosa je prirodno plava, ali je bojim u jos malo svjetliju nijansu, ne koristim blajh. Dosta sporo mi raste, vec godinama nema pomaka u duzini kose. Na izgled i nije toliko losa, ali je na dodir suha. Imate mozda kakvu preporuku sto koristiti da bude mekanija na dodir, zdravija? Inace, redovito koristim masku za kosu i ulje iz avona, ali me zanimaju vise ovi prirodni preparati. Ako bi mi mogli nesto vise napisati o tome? 😀
2019 12 31
Macerat sa domaćim maslinovim uljem-kopriva list,korijen i listiće ružmarina.I jednom tjedno ispirati kosu sa ružmarinom,kosa će blistati (ne ispirati).I 2-3 put godišnje piti tinkturu koprive za jačanje i rast. 8-)
2019 12 31
Meni se pokazala odličnom Garnier Fructis banana hair food maska za kosu. Ostavim je na kosi barem pola sata prije ispiranja, prilikom svakog pranja. Naravno, to je sve individualno, ne znam bi li pomogla vašoj kosi. :)
2019 12 31
> Jelena505: > Macerat sa domaćim maslinovim uljem-kopriva list,korijen i listiće ružmarina.I jednom tjedno ispirati kosu sa ružmarinom,kosa će blistati (ne ispirati).I 2-3 put godišnje piti tinkturu koprive za jačanje i rast. 8-) Bas cu isprobati, hvala 👱‍♀️😊
2019 12 31
https://www.lacroa.hr/maska-u-spreju-10-u-1-p26
2020 01 03
Ja sam prije par godina skroz unistila kosu blajhanjem i peglanjem i isto mi je bila sve kraca od lomljenja. Oporavila sam ju tako sto sam svaki drugi dan ili kako vec sam imala vremena/volje stavljala masku od kvasca i ricinusovog ulja. Stavi se 1 kvasac da se dize u zlici toplog mlijeka i secera, kad nabubri se doda na njega ricinusovo ulje i jos neko rjede ulje(ja sam stavljala maslinovo) i to na kosu. Drzati sto duze je izvedivo, ja sam nekad 1h,nekad cijelu noc i onda oprati kosu. Ma za par mjeseci sam imala dugu kosu kao nikad i svi su me pitali nosim li ekstenzije😊😊😊 mislim da je najvise do kvasca, ali ricinusovo isto pomaze super
2020 01 04
Kokosovo ulje pola sata drzim na kosi prije svakog pranja.
2020 01 04
1 2