Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Masna koža - Heplić!

Lijep pozdrav, tražim kremu za lice i eventualno umivalicu ili micelarnu vodicu. Imam masnu kožu sklonu miteserima, ponekim aknama i crvenilom oko nosa. Do sada sam koristila mnogo krema i sve bi pomagale u početku, kasnije bi opet bilo isto kao i prije. Zadnje što sam koristila jest Garnier Botanicam Eucaliptus kremicu, bila mi je dobra ali u nazad pa mjeseci imala sa dosta nepravilnosti na koži. Dobrodošli su bilo kakvi savjeti za njegu masnog lica, kakvu kremu koristiti itd..? p.s. Molim vas, bez reklamnih kao što je Avon i to :) Hvala, Sretna Vam Nova 2020. godina! <3
2020 01 01
Preporučam Nuxe Aquabella liniju :) :) Malo je skuplja, ali se isplati. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/d0105eb226fbc6df9b524cb1900d7238.jpg) Odlična mi je i zelena krema u maloj tubici od brenda Caudalie. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/8c35ade307ef94fd412b30778fe0deb1.jpg)
2020 01 02
Najbolji savjet koji sam ja dobila za masnu kozu je da se prestanes ponasat kao da imas masnu kozu. Meni djeluje, prije bi se s mat puderom zasjajila nakon 2 sata, sad mogu dewy puder po 5-6 sati nositi bez da izgledam masno. Sminku skidam u dva koraka, uljem prvo skinem sav makeup i onda gelom ocistim lice. Ulje koje koristim je Skintegrino, ali koristila sam i Kiehls i L'occitane, isto mi djeluju. Gel za umivanje cesto mijenjam, trenutno isto Skintegra, ali koristila sam i Lushove cistace, mozda mi je Skintegra malo bolja. Tonik je također neizostavan, dobri su mi Dermalogica. Nakon toga stavljam serum, odlicni su mi Spectra i Caudalie Vinosource SOS serum. Sto se krema tice, Tria light meni nije funkcionirala, vjerojatno zbog niacinamida, izazivala mi je kaos, ali znam da je puno ljudi odlicna. Meni je Lumion najbolja stvar od Skintegre, iako bi po svim karakteristikama to trebao biti Clarion ili Tria (oba su mi uzasna, popristavila skroz od njih, a dala im 765 sansi). Lumion je kiselina, tako da pazi ako si osjetljiva na kiseline, ali koza bas bude jako jako glatka i mekana od njega. Nakon toga jos i ulje, od The Ordinaryja ulje sipka, odlicno za masnu kozu. Najbitnije je nesto dobro za ciscenje lica i dobar serum i ulje :) I ovo sto sam napisala nije redoslijed nanosenja proizvoda, pisala sam kako sam se sjetila kojeg :) Vecinom ide ulje za ciscenje-gel za umivanje-kiselina-tonik-serum/krema-ulje za njegu.
2020 01 02
Otici u Skintegrin ducan ili im se javiti preko face-a i zatraziti savjet. Imam njihovo sve i spaseno mi je lice. Imam masnu kozu, sklonu miteserima i komedonima te blagu rozaceu...
2020 01 02
> Sisibella: > Otici u Skintegrin ducan ili im se javiti preko face-a i zatraziti savjet. Imam njihovo sve i spaseno mi je lice. Imam masnu kozu, sklonu miteserima i komedonima te blagu rozaceu... Potpis za skintegru
2020 01 03
Koristim Skintegru također i stvarno se isplati dati svaku kunu za njihove proizvode što se tiče njege lica (akne, miteseri i nepravilnosti) ali ono što koristim već godinama za masnu kožu je Silverex tvrdi sapun. Možete ga nabaviti u ljekarnama, cijena je 50 kuna i s obzirom da je to tvrdi sapun, uz svakodnevno korištenje traje više od 6 mjeseci. Jednostavno ga ne možete potrošiti :D Dovoljno ga namočiti u vodu, protrljat po rukama i odmah nastane pjena koju nanosite na lice (ili tijelo - provjereno je i sa aknama i prištićima na leđima i rukama od znoja). Sapun i ostali Silverex proizvodi su Vam na bazi srebra tako da su skroz antialergijski pa ga mogu svi koristiti. Imate puno na internetu o njima. To Vam ja moj savjet pa ako želite isprobajte. Vjerujem da nećete požaliti :)
2020 01 07
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/bcbb375e15a72afc41a03435f6969eed.jpg)
2020 01 09
> Sisibella: > Otici u Skintegrin ducan ili im se javiti preko face-a i zatraziti savjet. Imam njihovo sve i spaseno mi je lice. Imam masnu kozu, sklonu miteserima i komedonima te blagu rozaceu... Pozz vidim da ste zadovoljni sa Skintegrom, mozete li mi preporuciti koje proizvode vi koristite jer imam iste probleme ko i vi. Puno hvala
2020 01 22
Avene je izvrstan, a meni je odgovarala i Ziaja Manuka Tree dnevna krema. U biti nemoj više isušivati kožu, jer će se i prije mastiti. Ljekarničke kreme se uvijek pokažu dobrima.
2020 02 05