Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

H&M povrat

Molim info iskusnih s povratom H&M robe preko webshopa prvi put im vracam robu , dostavljac pokupio 23.12. , po statusu posiljke dpd-a 24.12.dostavljeno u njihovo skladiste do danas nema povratne informacije s njihove strane kao ni odgovora na moj mail kakvo iskustvo imate s povratom HM robe i koliko se cca ceka povrat ili bar kakva povratna informacija hvala .
2020 01 02
Vracala sam par puta, u vecini slucajeva nisam dobila mail da su zaprimili povrat, samo bi mi novci sjeli natrag. Jednom im je trebalo duze, poslala sam im mail i odmah drugi dan su me zvali, odgovorili na mail i sjeli su mi novci natrag :) ali takoder taj mail o povratu/novci uvijek sjedaju kasnije od dana kad dpd njima dopremi paket
2020 01 02
Može li se naručeno preko neta vratiti u dućan? to mi izgleda malo brzi put...
2020 01 03
> marbil: > Može li se naručeno preko neta vratiti u dućan? to mi izgleda malo brzi put... Ne. Do sada nije moglo. Bilo bi lakše, da.
2020 01 03
> anas28: > Vracala sam par puta, u vecini slucajeva nisam dobila mail da su zaprimili povrat, samo bi mi novci sjeli natrag. Jednom im je trebalo duze, poslala sam im mail i odmah drugi dan su me zvali, odgovorili na mail i sjeli su mi novci natrag :) ali takoder taj mail o povratu/novci uvijek sjedaju kasnije od dana kad dpd njima dopremi paket hvala , nadam se da ce se uskoro javiti nadam se da je ovo ne javljanje zbog blagdana i da inace nisu takvi
2020 01 03
> marbil: > Može li se naručeno preko neta vratiti u dućan? to mi izgleda malo brzi put... ne moze ali mogli bi to uvest , to bi bilo super ko i u zari , puno olaksava stvar al eto
2020 01 03
Pozz imate mail na koji ste slali hmu? Cekam vec 10 dana i nista...
2020 06 08
> MalaTorbica: > Pozz imate mail na koji ste slali hmu? Cekam vec 10 dana i nista... Nazovite ih na besplatni telefon. Imate na stranici.
2020 06 09
> anas28: > Vracala sam par puta, u vecini slucajeva nisam dobila mail da su zaprimili povrat, samo bi mi novci sjeli natrag. Jednom im je trebalo duze, poslala sam im mail i odmah drugi dan su me zvali, odgovorili na mail i sjeli su mi novci natrag :) ali takoder taj mail o povratu/novci uvijek sjedaju kasnije od dana kad dpd njima dopremi paket Lijep pozdrav, zanima me na koji ste mail slali da Vam novci nisu sjeli? Ja sam vratila pošiljku 13.7. i nikakvog traga da su zaprimili, ali nema ni novaca na računu. 🙈 Hvala!
2021 07 26