Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

preporuceno slanje za robu?

Danas sam išla poslat pošiljku i došla na poštu gdje mi je teta rekla da je od sada preporučeno slanje samo za dokumente, a ostalo se mora slat kao paket. Ako tko bude slao, da zna. Isporuka paketa u pošti je 18 kn, a na adresu 20kn
2020 01 13
Ja sam slala danas oko 12:00 tri pošiljke. Sve tri su sa robom i sve su mi prihvatili kao preporučnu pošiljku. Vinkovci su u pitanju.
2020 01 13
> Sarica007: > Danas sam išla poslat pošiljku i došla na poštu gdje mi je teta rekla da je od sada preporučeno slanje samo za dokumente, a ostalo se mora slat kao paket. > Ako tko bude slao, da zna. > Isporuka paketa u pošti je 18 kn, a na adresu 20kn To su uveli zbog to sto su u minusu zbog onih 4,50kn što su uzimali 😂😂
2020 01 13
slala sam preporuceno danas nitko nije pitao sta je unutra,niti imaju pravo pitati mogu ciglu poslati ako zelim i paket sam slala,lijepo zapakirala i nitko nista ne kaze najbolje da ce mi oni određivati sta cu slati
2020 01 13
ako je do 2kg moraju primit ko preporuku inzistiraj da uzmu, samo mora bit dobro zapakirano
2020 01 13
Ja sam danas dobila paket i platila 5kn Takoder su mi neki dan rekli da paket moze biti iskljucivo u kutiji
2020 01 13
paket i ide iskljucivo u kutiju zato cuvam kojekakve kutije,zapakiram, i tjt preporuka mi je uvijek u kovertama ne pakiram u nikakve vrece za smece niti to vise uzimaju u posti
2020 01 13
Nije ni pitala sta je unutra, nego je samo rekla da je preporuceno samo za dokumente. Bilo je zapakirano u koverti.
2020 01 13
Meni danas na 2 pošte nisu htjeli uzeti preporučeno. Stavila sam u omotnicu s mjehurićima, radi se o rukavici za skidanje make-upa (u kutiji je i slično CD-u)... ali su rekli da mogu tako poslati samo dokumente. Sad razmišljam kako da kamufliram da izgleda kao bunt dokumenata... Od sad ću svakako izbjegavati slanje poštom.
2020 01 13
Uvijek jedno te isto, a cjenik poste na toliko toga daje odgovor. Imate pravo list papira poslati kao paket, isto kao sto teret do dvije kile zapakiran u konzumovu kesu ili najljepsu kutiju svijeta imate pravo poslati kao pismo. Sto ce i u kakvom stanju stici na destinaciju je u domeni zdravog razuma. Kada ce stici je ono sto je kod poste postalo problem epskih razmjera.
2020 01 13
Ja sam danas slala, kod nas ne uzimaju vise kao preporučenu pošiljku ( u kutiji pakirano) samo kao paket ide...nema vise slanja u vrećicama pakete, ne uzimaju....ako nešto nije dobro zapakirano, mogu naplatiti 75 kn... tako mi je rekla gospođa koja radi u pošti.... a sad, neznam 🧐
2020 01 13
Navodno je to novo od 1.1. tako mi je rekla u 2. pošti. Sutra ću pokušati sreću u trećoj... zakamuflirano kao dokument... za ovo bi preporučeno inače bilo 11,50kn i toliko mi je kupac platio... a paket je 18kn... onda ću radije slati Tiskom u koverti (13kn)....
2020 01 13
ak nije dobro zapakirano tražiš da ti vrati pošiljku neki dan sam slala book box (kutija je) i žena mi nije htjela primit kao preporuku nego isključivo kao paket24 (ispada mi 54kn slanje), a bilo je ispod 2kg čim sam tražila šeficu odmah se predomislila i primila do 2kg moraju primiti kao preporuku bez obzira na pakiranje meni između dućana (glavnog i mog) šalju jaknu u papirnatoj vrećici koja je zaklamana na vrhu i poštar preuzme i dostavi bez problema, prođe i sortirnicu i sve a tete u pošti pametuju jer ni one nisu upućene pa radije naplate skuplju opciju nego da im netko kasnije prigovara da su preuzele pošiljku koju nisu smjele
2020 01 13
Inače na njihovim stranicama o tome ništa ne nalazim....
2020 01 13
https://www.posta.hr/UserDocsImages/hp/dokumenti/hpekspres/Upute_za_pravilno_pakiranje_paketa.pdf https://www.posta.hr/slanje-posiljke-unutar-hrvatske/15 a na izračunu slanja imaju maksimalne kilaže za svaku vrstu pošiljke
2020 01 13
1 2 3 4