Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Usluge uljepšavanja /

Četka i fen za kosu

Pozzzz, iskustva s ovom cetkom/fenom za kosu? isplati li se kupiti? zanima me jel stvarno tako odlicna kao sto izgleda na videima?
2020 02 05
Ja imam fen četku od remingtona. Iskreno meni je to bzv. Znala sam je koristiti na fenom prosušenu kosu, ali na mokru to ne ide nikako. Barem moje iskustvo. Imam jako gustu kosu pa za mene to nije izbor.
2020 02 05
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/f0f9cf6448ac36ddee0503194ab43676.jpg) Imam Rowenta četku sa slike, ali ne sviđa mi se. Ne da mi nije praktična, nego ju uopće ne mogu koristiti čak ni na suhoj kosi. Kod te moje četke problem je u iglicama zbog kojih kosa ne može lijepo kliziti kroz četku. Čitala sam o dobrim iskustvima s tim četkama, ali mislim da ovisi o tipu kose, a i o četki koju odabereš.
2020 02 05
Meni je Rowentina fen-cetka, ona ljubicasta, eksplodirala na glavi. Bilo vatrometa kao da je Nova godina. Sreca pa se nije dogodilo vece zlo jer sam na vrijeme reagirala.
2020 02 05
Bolje si kupite veliku plosnatu cetku u Bipi ili DMu za 35 kn i cesljajte se odnosno sami fenirajte dok susite kosu, veci uspjeh cete postici.
2020 02 05
> PatriciaS: > Pozzzz, iskustva s ovom cetkom/fenom za kosu? isplati li se kupiti? > zanima me jel stvarno tako odlicna kao sto izgleda na videima? Ako mislite na onu roza cetku, veliku, odlicna je.😊 Dugo ju vec koristim. Kakve cetke pa fen pa vrti kosu pa ne znas vise gdje bi sa kojom rukom... Necete pozaliti ako ju uzmete.
2020 05 15