Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Kredit tijekom porodiljnog

Pozdrav, dal ima koja mama da je uzimala kredit tijekom porodiljnog? Bila sam u Zagrebačkoj banci i dobila objašnjenje da ne mogu ugovoriti kredit tijekom porodiljnog jer je to sada kao zaštićeni račun. Inače sam zaposlena na neodređeno i nikad nisam imala kredit, plaćanje na rate i slično.
2020 02 11
Možete sigurno. Imali smo zaposlenicu koja je za vrijeme porodiljnog digla kredit. Sad me možda vara sjećanje, ali mislim da joj je računovođa dala potvrdu o prosjeku njezine normalne plaće
2020 02 11
Pozdrav! Ja nisam mogla dobiti kredit tijekom porodiljnog iako sam imala ugovor na neodredjeno.. to je bilo prije cca godinu dana. Ne znam da li se sto promjenilo od tada..
2020 02 12
Izgleda da nije. Na sam spomen porodiljnog odbiju jer nemam primanja ?!? Možda najbolje za njih da zabrane ženama da podižu kredite😂
2020 02 12
Sad ne znam, ali mislim da možeš dići kredit jedino ako imaš posao za stalno. Nemoj me držati za riječ, najbolje je da odeš u još koju banku i raspitaš se
2020 02 12
Možeš dic kredit bas sam ja prije par tjedana digla, takoder sam na porodiljnom, imam posao na neodređeno.Posto je meni trebao hitno digla sam ga u addiko banci jer bude u danu gotov, a treba samo ispis po racunu zadnjih 6mj i rijesenje od porodiljnog.. Kao prosjek ti se računa zadnja 3 primanja porodiljnog.
2020 02 13