Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Mobitel savjet

Pozdrav, krpičarke. U potrazi sam za novim mobitelom, no kratka sam s novcima. Htjela bih kupiti neki za 2000kn. Huawei, Samsung ili iPhone. Nadala sam se da mi možete preporučiti neke modele. Puno vam hvala unaprijed :*
2020 02 17
Huawei p30 lite, oko 2 tisuće kn košta Meni je super. Niš posebno, ali ima dobru kameru, dosta memorije, 2 godine garanciju na lom ekrana. To mi je bilo najbitnije jer ih sve uništim
2020 02 17
> TinTina987: > Huawei p30 lite, oko 2 tisuće kn košta > Meni je super. Niš posebno, ali ima dobru kameru, dosta memorije, 2 godine garanciju na lom ekrana. To mi je bilo najbitnije jer ih sve uništim Baš sam sad gledala, cijena je odlična, samo nisam naletjela na garanciju na lom ekrana, je li to samo kod nekih određenih prodavača tipa tele2 ili?
2020 02 17
Ja sam kupila u elipsu. Možda je akcija bila samo u tom trenu, nisam sigurna. Pogledaj na njihovoj stranici A i što se tiče samog mobitela ekran je super. Prošli sna mobitel dosta izgrebala naušnicom, s ovim nije problem. Iznimno je i lagan
2020 02 17
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/aeb2264d9f75e482535944d208fc55f7.jpg)
2020 02 17
Inače nisam neki ljubitelj huaweovih mobitela, ali baš sam istraživala specifikacije tog mobitela i izgleda mi super, i još uz vašu preporuku i osiguranje ekrana, mislim da sam našla ono što mi treba hah. Samo što akcija traje samo do sutra i moram se brzo odlučiti. I puno vam hvala na pomoći. :*
2020 02 17
Bit će sigurno opet. Imaju stalno akcije na taj mobitel Ja sam ga kupila sniženog s 2400 na 2200 u 10.mjesecu Nisu ni meni inaće ti mobiteli ne znam što, ali naš sam oduševljena. Baterija mi traje po 2 dana, a koristim ga stalno. Napuni se za sat vremena do 100% A kamera je odlična. Iako sam očekivala više od tih 42 ili koliko megapiksela Osiguranje se automatski pojavi u nekoj huaweijevoj aplikaciji tako da stvarno valja
2020 02 17
Joj, Huawei sam imala jednom i vise nikad. Sad imam Samsung Galaxy s6 edge, mobitel vec 3 godine radi kao da je nov.
2020 02 19
> ema.kahlina: > Joj, Huawei sam imala jednom i vise nikad. Sad imam Samsung Galaxy s6 edge, mobitel vec 3 godine radi kao da je nov. Jel može pojašnjenje da se znam pripremiti? Meni Samsung ne valja jer ih razbijem u roku 2 dana. Jedna sam od onih što mi mobitel pada na dnevnoj bazi po stepenicama, šljunku, grebem naušnicama. Zadnji mi je pao u vodu, mrzila sam ga I LG mi je bio ok, imam sam G3 i G4, odlični mobiteli
2020 02 19