Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Primopredaja

Bok, curke. Kakve ste za primopredaju? Radite li to, i ako ne zašto ne? A ukoliko radite kakve su vam cijene za primopredaju? Ostavljate iste, snizite ili povećate malo? Ful sam nova ovdje volila bih otvorit profil al želim se prvo raspitati kako to ide. Hvala vam na odgovorima :)
2020 02 20
Da... ista cijena, al naravno bez postarine.... ili eventualno zamjena
2020 02 20
Jednom radila primopredaju, iz malog smo grada i smješno bilo da šaljem poštom. Cura se pojavila kad smo se i dogovorile, cijena bila ista samo bez poštarine i sve okej prošlo
2020 02 20
Da. Radim primopredaju. ;) Cijena kao na oglasima. Nema poštarine. Meni je primopredaja lakša. Nema pakiranja, odlaska na poštu. Kupac odmah vidi kupljeno. S primopredajom imam samo pozitivna iskustva
2020 02 20
Daaaa
2020 02 20
> Josipa12356: > Bok, curke. > Kakve ste za primopredaju? Radite li to, i ako ne zašto ne? > A ukoliko radite kakve su vam cijene za primopredaju? Ostavljate iste, snizite ili povećate malo? > Ful sam nova ovdje volila bih otvorit profil al želim se prvo raspitati kako to ide. > Hvala vam na odgovorima :) Radiim, super mi je i cijena uvijek ista ne spustak nista
2020 02 20
> kanirpe: > Da. Radim primopredaju. ;) > Cijena kao na oglasima. Nema poštarine. > Meni je primopredaja lakša. Nema pakiranja, odlaska na poštu. Kupac odmah vidi kupljeno. > S primopredajom imam samo pozitivna iskustva Slažem se s kanirpe. Lakše, brže, može se probati ili odustati, više je fer. Jedino što uz dvoje male djece ne idem na drugi kraj grada samo radi toga.
2020 02 20
Draze su mi primopredaje. Nades se, predas artikl, upoznas kupilicu i dovidenja. A ne pusto cekanje da ti se javi je li artikl stigao, je li preuzet itd. Medutim moram priznat da kod primopredaja sam znala imati uzasna iskustva ali pretezito na letgo ne na krpicama.
2020 02 20
Meni su primopredaje ok danas imala dvije, žene došle na vrijeme, pogledale artikl, platile, malo smo popričale obje jako simpa, za sada samo pozitivna iskustva s primopredajama tako da ih preporučam
2020 02 20
Ja isto volim primopredaje, ali nekako ovako imam svoje "pravilo": ako sam kupac, ja idem do te osobe gdje njoj odgovara, a ako sam prodavač, onda očekujem da se meni dođe jer nemam auto pa mi svako putovanje duže traje. To sam si tako odredila jer kad ja idem nešto kupiti, ne očekujem da trgovina meni dođe. 😅 Naravno, i tu uvijek može postojati dogovor (ako prolazim blizu mjesta stanovanja te osobe, onda ja dođem do nje kao kupac). Skoro su mi sva takva iskustva pozitivna, a to mi je bilo super kad nisam imala povratnih pa tako nekako kreneš graditi povjerenje😊 Nekad je stvarno teško dogovoriti se da svima paše i mjesto i vrijeme, ali eto, uglavnom je sve super. Cijene ostaju iste, osim što ne naplaćujem poštarinu.
2020 02 20
Ja također imam dobra iskustva sa primopredajom. :)
2020 02 20
Ja i preferiram primopredaje, tako mi je puno lakse, ali dosad sam ih obavila samo nekoliko...
2020 02 20
> Maja21: > Ja isto volim primopredaje, ali nekako ovako imam svoje "pravilo": ako sam kupac, ja idem do te osobe gdje njoj odgovara, a ako sam prodavač, onda očekujem da se meni dođe jer nemam auto pa mi svako putovanje duže traje. > To sam si tako odredila jer kad ja idem nešto kupiti, ne očekujem da trgovina meni dođe. 😅 Naravno, i tu uvijek može postojati dogovor (ako prolazim blizu mjesta stanovanja te osobe, onda ja dođem do nje kao kupac). > Skoro su mi sva takva iskustva pozitivna, a to mi je bilo super kad nisam imala povratnih pa tako nekako kreneš graditi povjerenje😊 > Nekad je stvarno teško dogovoriti se da svima paše i mjesto i vrijeme, ali eto, uglavnom je sve super. > Cijene ostaju iste, osim što ne naplaćujem poštarinu. S ovim se slažem u potpunosti. Mislim da je tako najbolje, da kupac dolazi prodavaču. Hvala svima na savjetima :*
2020 02 21
preferiram primopredaje...i da, kao prodavačica uvijek se prilagodim kupilici.... a očekujem i obratno...
2020 02 21
Imala sam ih nekoliko, ako sam kupac dođem, platim i gotovo. Ali u zadnjoj suradnji sam bila prodavac, zena je zaboravila doci, molila me da ju cekam, stigla, isprobavala i na kraju odustala. Nije inace s krpica.
2020 02 21
1 2