Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ne daje šifru paketa

Kupila sam torbicu s profila Miriam_1203 i uplatila za slanje tiskom. Dobila sam na mail najavu paketa, ali paket ne pronalazi već šest dana nakon čega sam kontaktirala prodavačicu i tražila ju valjanu šifru i pitala je li uopće poslala. Ona tvrdi da je poslala i da bi paket uskoro trebao stići, ali nije napisala šifru, pa sam joj opet poslala poruku i nema odgovora više. Riječ je o 68 kn sveukupno. Što sad?
2020 02 27
> ValerijaDM: > Kupila sam torbicu s profila Miriam_1203 i uplatila za slanje tiskom. Dobila sam na mail najavu paketa, ali paket ne pronalazi već šest dana nakon čega sam kontaktirala prodavačicu i tražila ju valjanu šifru i pitala je li uopće poslala. Ona tvrdi da je poslala i da bi paket uskoro trebao stići, ali nije napisala šifru, pa sam joj opet poslala poruku i nema odgovora više. Riječ je o 68 kn sveukupno. Što sad? Očito nešto mulja,ako ne želi poslati šifru paketa... Koliko korisnica ima povratnih?
2020 02 27
Samo dvije povratne ima
2020 02 27
profil - https://mojekrpice.hr/miriam_1203-331579
2020 02 27
> ValerijaDM: > Samo dvije povratne ima Sad joj napišite da šifra paketa koja je stigla u najavi ne postoji što znači da nije ni poslala.Ako u roku "odmah" ne pošalje ispravnu šifru objavite njene podatke ovdje kao iiban na koji ste uplatili.Zašto netko treba moliti za šifru danima i čekati tjedan dana paket.Za početak ostavite negativnu.
2020 02 27
Ostavila sam joj negativnu
2020 02 27
> ValerijaDM: > Ostavila sam joj negativnu Odmah je bila on line nakon negativne.Nadam se da čita forum i neće dozvoliti da za 68kn njeno ime bude napisano kao prevarantica i dodano na crnu listu.
2020 02 27
Javila je da sačekam i da nema razloga za dizanje panike + smajlići u poruci, ali šifre nema i nema
2020 02 27
> ValerijaDM: > Javila je da sačekam i da nema razloga za dizanje panike + smajlići u poruci, ali šifre nema i nema Hmm jako sumnjiv profil inače, gotovo nigdje vlastite fotografije, minimalni opisi stvari koje se prodaju + krivi tagovi. Neka ste joj ostavili negativnu, da narod pripazi sa njom. Obvezna Vam je javiti šifru paketa jer ste tražili slanje preko Tiska i mora ju imati ukoliko je poslala. Ovo izmotavanje mi nije baš uvjerljivo.
2020 02 28
Realno gledano da je torba bila poslana prije 6 dana vec bi odavno stigla torbu ni nema vise na profilu nisu mi jasne takve flegme ako ti netko nesto uplati,posalji po dogovoru a ne se izmotavat i ignorirati poruke znaci sifre nema i dalje,a ima vremena slati smajlice Boze sacuvaj
2020 02 28
Vjerovatno vam je tek sad poslala pa zato i ne da sifru jer cete po njoj vidjet i vrijeme slanja. Neki su jednostavno preopusteni nakon sto prime uplatu onda im se vise ne zuri. Nadam se da je samo kasnjenje u pitanju,a ne i prevara.
2020 02 28
Javi kako je proslo!
2020 02 28
Prema šifri iz najave koju je napravila paket nije uopće ni predan, a ni na tisku nema paketa, išla sam provjeriti.
2020 02 28
Nema nijednu svoju fotografiju stvari koje prodaje.
2020 02 29
Ovo je stvarno dno dna... Dali korisnica uopće vidi ovu temu, dali ista govori?? Neka vam vrati novce i nek se ne pravi luda. Ili jednostavno svima Ljepo šaljite poruke koji su joj na fejsu pa nek se sramoti, objavit sliku i tekst i kraj priče. Više takvih kradljivica pun kufer Sve dame ljepe namještene pažljivo na fotografijama kak ti glamurozni život ovo ono a šljam sramoti se za neke pišljive novce tu. Fuj.
2020 02 29
1 2