Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Rješavanje celulita

Pozdrav svima! Imam pomalo čudan specifican "problem". Da krenem od početka, 2017 sam rodila svoje prvo, nakon poroda sam imala 65kg cca, kad je napunio godinu sam krenula radit i u narednih 2mj zbog stresa i nove sredine i svega pala na 52kg, kost i koža, visoka sam 170 inače. Pred nešto više od 2mj sam rodila drugog, i opet sam na 65kg sto želim i zadržat. Ono što mene zanima je, da li se ikako mogu rjesit, bar djelomično, samo trbuha i celulita bez da smanjim masu, odnosno znam da postoji masa krema i gelova za celulit al istovremeno smanjuju obujam nogu /struka, navodno, a to ne želim. Uglavnom mi je veći problem celulit, trbuh mogu i uvući 😆 pa evo ako ko ima iskustva neke vježbe ili nešto bila bih zahvalna!
2020 04 05
Kreme i ostali preparati su ti drek na šibici. Za neko brže rješavanje celulita pomogle su mi anticelulitne ručne masaže, njih hrpetina. Istovremeno, a i kasnije, važna je tjelesna aktivnost i naravno prehrana s puno tekućine.
2020 04 05
> teehee: > Kreme i ostali preparati su ti drek na šibici. > Za neko brže rješavanje celulita pomogle su mi anticelulitne ručne masaže, njih hrpetina. Istovremeno, a i kasnije, važna je tjelesna aktivnost i naravno prehrana s puno tekućine. eto, isto tako..osin šta je celulita ostalo još jer san linčina i nisan dosljedna. Od vježbi znam samo onu s pedalanjen nogama u moru, ali, nažalost, niti je primjenjiva svima niti je moguća uvik
2020 04 05
Ja neznam dal sam onda zabrijala samo al mi se čini da mi je od evelina gel pomogao al u isto vrijeme stanjio noge 🙄 a sad taman lice na nešto, samo da nije celulita.. Dakle masaža.. Ne preostaje mi ništa nego muža uposlit između pelena i hranjenja. 😆
2020 04 06
Daa, svakako masaza i naravno uz povremene treninge. Takoder su odlicne piling masaze. Ja kad god uvatim vremena (a sad ga imamo svi i viska zbog karantene) napravim piling od kave, maslinovog ulja i malo secera, pa si time masiram kriticna podrucja nekoliko minuta. Ja se definitivno osjecam bolje nakon toga, noge mi budu mekane, a celulit ce valjda nestati s duzom upotrebom masaza i pilinga.
2020 04 07
Hvalaaa probat cu i taj piling 😀
2020 04 07
Maderoterapija.
2020 04 08
Naručiti se za maderoterapiju ili cupping ili oboje. Cijene su cca od 200kn (za jedan tretman) do 1200 u paketu po 5 dolaska. Tu vas onda sat vremena sisaju i masiraju :D Smatram da se najviše isplati uzimati tretman u paketu :D Nemojte me držati za riječ u vezi cijena, cijene su različite od salona do salona
2020 04 09
Rucna anticelulitna + maderoterapija Bavila sam se tim poslom, to je najbolja solucija, maderoterapija pegla celulit koji je povrsinski, rucna anticelulitna ide dublje u dermu i izbacuje ga van na povrsinu 😊
2020 04 09
> ivaa5564: > Rucna anticelulitna + maderoterapija > Bavila sam se tim poslom, to je najbolja solucija, maderoterapija pegla celulit koji je povrsinski, rucna anticelulitna ide dublje u dermu i izbacuje ga van na povrsinu 😊 Da li je moguće doma odrađivati neku masažu koja bi mogla i na koji način? Naprijed mi je lako, ali iza nikak🤣
2020 04 09
Sama nazalost nikako Jedino da si uzmete roler u polleo sportu ili negdje, nece rijesit celulit bas ali svakodnevnim koristenjem moze umanjit problem > trouhgmyeyes: > > ivaa5564: > > Rucna anticelulitna + maderoterapija > > Bavila sam se tim poslom, to je najbolja solucija, maderoterapija pegla celulit koji je povrsinski, rucna anticelulitna ide dublje u dermu i izbacuje ga van na povrsinu 😊 > Da li je moguće doma odrađivati neku masažu koja bi mogla i na koji način? Naprijed mi je lako, ali iza nikak🤣
2020 04 10
Evo kako ja vec neko vrijeme pravim piling i mogu reci da sam zadovoljna rezultatima https://youtu.be/gPrNZF6-gpU Radila sam i s maslinovim uljem ali kokosovo mi je bolje zbog mirisa
2020 04 13
Curke koje su isle na rucne masaze,koliko tretmana Vam je otprilike trebalo da ga se rijesite...
2020 05 01
Uhf... Ovisi koliko ga imaš, koje si dobi... O mnogočemu ovisi. Ali ono... Optimalno 20 po 30 min.
2020 05 01