Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega tetovaze

Pronasla sam par tema o tetovazama,al su jako stare i nema puno postova o onome sto me zanima. Tetovirala sam ruku, precznije unutarnji predio izmedju lakta i zapesca. Zarasla je bez problema i zadovoljna sam izgledom. Dakle, drage zene s tetovazama, zanimaju me vasi savjeti iskustva preporuke; kako najbolje dalje njegovati tetovazu? Sad kad krene toplije vrijeme i skidanje u kratke rukave na sta paziti, s cim je njegovati, jel obavvezna zastitna krema, koja je vama najbolja, ili je dobra alternativa (kokosovo ulje ili sta ja znam...). Hvala!
2020 04 05
Ja sam za period zarastanja koristila bepanthen i onda nisam više mazala ni sa čime. Doduše radila sam je po zimi baš zato da ne moram razmišljati o izlaganju suncu. Preko ljeta je prilikom sunčanja namažem malo jače. Blizu nje mi se preko ljeta koža zna izritirati od znoja, ali stvarno nisam nikad imala problema s njom 🙃
2020 04 05
Treba ju njegovati pa makar bila stara i 10 godina jer pomaže da pigment ostane crne boje, isto tako ukoliko je u boji. Najbolje poslije bepanthena mazati vazelinom a kasnije može i obična krema za ruke ili nastaviti vazelinom, samo krema bez parabena. Imam 10 komada trenutno i još ne planiram stati :) Nadam se da sam pomogla. :)
2020 04 05
kokosovo ulje je uvijek dobro za kozu, s tim neces falit a liti uvijek stavim debeli sloj zastitne kreme (spf 50+ !) , pogotovo ako je tetovaza u boji
2020 04 06
Ja sam svoju radila sad u veljaci,(crna je, nije u boji) i sad me to muci dal da jos mazem sa bepathenom il da predjem na nesto drugo. kokosovo ulje koristim za mazanje i kose i ruku i tijela, pa mi je to prvo palo na pamet i krema od nevena,toga uvijek imam. @MateaGroman meni je ovo prva tetovaza, ali ne i zadnja x-) dugo sam imala zelju, znala sam sta hocu i gdje, al se nikako nisam usudila, neki strah me samo u glavi kocio, jel dobra oduka,ocu pozalit,oce bolit,oce li sve bit u redu... a sad vec razmisljam od drugoj,kuhat ce se ideje u meni do sljedece zime :D Hvala vam na savjetima zene!
2020 04 06
Ponosna vlasnica njih 15-ak, sa super osjetljivom kožom. Bepanthenom ili kremom kupljenom kod tatoo majstora mazala bih cca 3 tjedna dok tetovaža ne bi prošla sve faze, a nakon toga još cca mjesec dana malo više kreme za tijelo stavljam nakon tuširanja i umasiravam dok ne upije. Po ljeti obavezno stick sa spf 50 na svaku tetovažu nakon izlaska iz mora, tj. izlaganja suncu. Svejedno neke sam morala obnavljati, pogotovo ove u boji, ali takva mi je koža, a i ne pada mi teško, taman smislim još jednu ili dvije..😁 Ovisnik o zvuku mašinice i good vibrations koje proizvodi na koži🤩☝️
2020 04 06
Nakon tuširanja se stalno trackam uljima tako i tetovaže, a ljeti faktor 50+ samo na tetovaže
2020 04 06