Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Tummy Tox čajevi

Pozz, Zna li netko nešto o tim čajevima i jesu li djelotvorni? 😊
2020 04 16
Bok, ja saam ih koristila jedan mjesec, i evo od sutra opet pocinjem. Imam njih i kapsule jedne. Iskreno, ja ne znam je li to do cajeva ili je to samo u mojoj psihi tako, no meni su pomogli. Ne bas kao sto reklamiraju, no opet dosta dobro, sve se to razlikuje od organizma do organizma. Uz povremeni trening i regulaciju prehrane, mislim da cete postici zeljeni rezultat, uz dosta manje vremena nego bez cajeva
2020 04 16
Ja osobno nisam zadovoljna. Uz dobru i pravilnu prehranu i redovitu vjezbu mozete sigurno do dobrih rezultata :)
2020 04 16
Čajevi su fini, al eto kod mene nema učinka.
2020 04 16
> ProudMary: > Čajevi su fini, al eto kod mene nema učinka. > Poklanjam kapsule flat tummy caps 25kom / rok 10.2020 Kako se koriste te kapsule i čemu služe? Vidim da sada imaju neke popuste pa sam mislila naručiti, ali vidim po forumima da nema baš zadovoljnih.
2020 04 17
Odlični su. Pila sam dnevni i noćni. Kupila bila na akciji oba za 50 kn. Smršavila sam 5 kila u 20 dana, probava mi se znatno popravila
2020 04 17
> QueenKiks: > > ProudMary: > > Čajevi su fini, al eto kod mene nema učinka. > > Poklanjam kapsule flat tummy caps 25kom / rok 10.2020 > Kako se koriste te kapsule i čemu služe? Vidim da sada imaju neke popuste pa sam mislila naručiti, ali vidim po forumima da nema baš zadovoljnih. Ja sam pila 1 dnevno, ukupno 35kom...po mom iskustvu potiču probavu.
2020 04 17
Odlicni su ja ih vec koristim mjesecima i naravno vjezbam i oblikovala sam figuru kakvu sam htjela. Cajevi i kapsule samo pomažu ali treba i vjezbat. Od cajeva preporucam skinny me a od kapsula carni fit. Flat tammy caps bi rekla da vise poticu probavu nego da ravnaju trbuh meni nisu pomogle u tom aspektu. Ali opcenito su dobri reguliraju probavu i nadutost, kile idu dolje ukoliko vjezbate.
2020 04 18
Koristim cesto navedene cajeve I imam samo rijeci hvale, ali one meni sluze samo za probavu, ne bih rekla da se mrsavi iskljucivo pijuci samo njih. Pijem samo ove za dan I noc koji su na biljnoj bazi.
2020 04 20
Bok cure, da li znate mogu li se njihovi čajevi kombinirati i koji bi preporučili?
2020 04 26
> Lo_La_Lu: > Bok cure, da li znate mogu li se njihovi čajevi kombinirati i koji bi preporučili? ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/99a128d4cfdf8c6c75c5e18380837bad.jpg) Ova 2 u kombinaciji savršena. Jednom ujutro jednom predvečer ❤️
2020 04 28
Hvala modnoprase! 😊
2020 04 30
> ModnoPrase: > > Lo_La_Lu: > > Bok cure, da li znate mogu li se njihovi čajevi kombinirati i koji bi preporučili? > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/99a128d4cfdf8c6c75c5e18380837bad.jpg) > Ova 2 u kombinaciji savršena. Jednom ujutro jednom predvečer ❤️ Razmišljala sam da kupim baš ovu kombinaciju.. Često sam naduta i na samoj sredini (područje oko i ispod pupka) mi je trbuh narastao, ništa sa strane..kao da sam trudna 😅 (a nisam). Pa me isto zanimalo da li to šta pomogne..inače imam redovitu probavu..
2020 08 03
Dresslily - http://tonzes.com/dresslily.htm Ja sam naručivala, cijene su puno povoljnije nego na Ebayju.
2021 02 14
Pozdrav, Ja na svoj profilu prodajem Tummy Tox proizvode pa ako je netko zainteresiran svratite 🥰
2021 03 19
1 2