Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Situacija bezvezna

Pozdrav drage cure. Našla san se u jednoj bezveznoj situaciji pa molin za savjet. Javila mi se jedna cura da bi kupila komad robe i ostavim joj broj računa za uplatu i ona meni ostavi podatke na koje da šaljem. Ja računam uplatila je i za svaki slučaj provjerim, ali uplata nije sjela i posaljem joj poruku jel uplatila. Ona ne odgovara. Prođe 5 dana kako se ne javlja. Jucer ujutro joj napisem da mi ne uplačuje jer ću prodat dalje idučoj curi. Ta cura mi odmah uplati. Ova prva mi sinoc salje poruku nakon moje da ne uplacujen da je uplatila. Ja joj kazem da sam prodala dalje i da mi ostavi broj racuna na koji da joj vratim novce. Na to ona meni govori da ja MORAM toj drugoj curi sto je uplatila u roku pola sata objasnit situaciju i vratit joj novce, a njoj poslat taj komad robe. To su kao pravila krpica i to se MORA poštovati. Ko je tu lud? 🤔🤦‍♀️ Mislin ja volin biti fer ali ovo me totalno izludilo. Sam pristup i objašnjavanje pravila i naredba da MORAM.
2020 04 16
To nisu nikakva pravila krpica pogotovo s takvim stavom kupilice. Uz to-poslali ste joj poruku da je prodano drugoj korisnci. Ignorirajte(uz ispriku i objašnjenje)- dođe li do negativne ocjene prijavite adminu.
2020 04 16
Gdje pišu ta fascinantna pravila haha. Ne morate, prodajte slobodno drugoj curi i vratite prvoj novac te, kako kaže furmadchen, u slučaju negativne javite adminu, i to je to
2020 04 16
Boze budala na ovim krpicama. Zeni vratite novce i dovidenja, neka se zali upravi vodovoda. Najbolje da ste ju cekali jos nekih godinu dana s uplatom
2020 04 16
🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ Daj ti nama nama reci koja je to biserka da znamo s kim ne imati posla?
2020 04 16
Ma nebi nikog prozivala. I ovako mi je glupo zbog situacije. Vjerovatno će mi ostavit negativnu pa je onda mogu imenovati. Svjesna sam da su ljudi postali jako čudni i više me ništa ne može iznenaditi, ali ipak kad mi se ovakva situacija dogodi nije mi svejedno jer uvjek nastojim biti fer i izač svakom u susret koliko god je moguče.
2020 04 16
> Chinchilla: > Boze budala na ovim krpicama. Zeni vratite novce i dovidenja, neka se zali upravi vodovoda. Najbolje da ste ju cekali jos nekih godinu dana s uplatom Nece da mi ostavi broj racuna na koji da uplatin nego se prepire i proziva me da se ne ponašam u skladu sa pravilima.
2020 04 16
> Petrica1992: > Nece da mi ostavi broj racuna na koji da uplatin nego se prepire i proziva me da se ne ponašam u skladu sa pravilima. Pa vi njoj onda lijepo recite ako ne da podatke za uplatu da neće vidjeti svoje novce,prosto i jednostavno,sigurna sam da bi podatke za uplatu odmah poslala 🤣Vi ste ovdje 100% upravu i ne znam na koja se pravila dotična poziva. . Negativnu ako ostavi slikajte ragovor pošaljite adminki i ona će vam je obrisati . 🤗
2020 04 16
Brate mili.kakvih sve ljudi ima Nije uplatila kad je trebala,nije se javila Normalna stvar je prodati stvar drugom kupcu I jos ocekuje nesto i postavlja uvjete Stvarno svasta Inace adminka brise povratne Tako nek se prijeti kome hoce
2020 04 16
Provjeri si uplatu, jel bila na salteru il prebacila s rn, ak je ovo drugo imas iban za povrat. Ne zaboravi umanjiti iznos uplate za iznos troska transakcije. Ti imas bit na nuli, a ona nek pripazi il ne pripazi ubuduce. Not your problem.
2020 04 16
> cipelitza: > Provjeri si uplatu, jel bila na salteru il prebacila s rn, ak je ovo drugo imas iban za povrat. Ne zaboravi umanjiti iznos uplate za iznos troska transakcije. Ti imas bit na nuli, a ona nek pripazi il ne pripazi ubuduce. Not your problem. Problem je u tome da je neka prijateljica uplatila.
2020 04 16
I onda uplatite nazad prijateljici
2020 04 16
Nesto mi je sve cudno u ovoj situaciji. Ona je iz Rijeke, prijateljica iz Zadra. Trebalo joj je 7 dana da uplati. Vidit cu ciji ce broj racuna poslat na koji da vratim novce 🤦‍♀️
2020 04 16
Ovo mi pare oni trokut prevare🤔
2020 04 16
> Tea8818: > Ovo mi pare oni trokut prevare🤔 Baš je i meni to palo na pamet
2020 04 16
1 2