Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Besplatna poštarina

> ankicabanankica: > Evo ja sam danas slala 2 paketa, i naglasila gospođi u pošti to, naravno.ona je stavila običnu preporuku, obje gospođe su uplatile 20 za poštarinu, ja sam platila 51 sve skupa, jedan 22 i jedan 29 kuna, ne pada mi na pamet pitati gospođe nadoplatu jer nije njihova krivica, već gospođe kojoj se očito ne radi ,i još na kraju ja joj dajem karticu za platiti ona meni mrtvo hladno imaš li para ja sam već izdala račun, reko nemam, kaze imas bankomat, reko necu ocu platit karticom, mislom da joj je to opomena jer je uvjek bezobrazna To su i meni djelatnice u pošti počele raditi..stavim x da šaljem kao paket, a ona ga pošalje preporučeno 🤔 i da, svakako se slažem da nema smisla tražiti od kupca nadoplatu.
2020 05 03
ja uvijek saljem preporuceno 🤦‍♀️ pa koliko dodje npr kad saljem jednu haljinu zapakiranu u kuvertu..tj jel se to moze poslat kao paket
2020 05 03
Evo i kod mene sve po niskim cijenama, no svakako se mozemo dogovoriti i za nize ako zelite. Samo da se rijesim viska😊
2020 05 03
> ankicabanankica: > Evo ja sam danas slala 2 paketa, i naglasila gospođi u pošti to, naravno.ona je stavila običnu preporuku, obje gospođe su uplatile 20 za poštarinu, ja sam platila 51 sve skupa, jedan 22 i jedan 29 kuna, ne pada mi na pamet pitati gospođe nadoplatu jer nije njihova krivica, već gospođe kojoj se očito ne radi ,i još na kraju ja joj dajem karticu za platiti ona meni mrtvo hladno imaš li para ja sam već izdala račun, reko nemam, kaze imas bankomat, reko necu ocu platit karticom, mislom da joj je to opomena jer je uvjek bezobrazna Saljite kao paket, to je 18,00 kn i isto imate sifru. Preporuceno je uvijek malo skuplje, od 22 kn pa na vise
2020 05 03
Bas se dobra ekipa skuplja ovdje, cini mi se😁 Može nam biti "čet" za razmjenu info, savjete i takooo mozda medusobno prodamo jedna drugoj /drugima uz savjete... Može i neka grupa na whatsapp viber
2020 05 03
Pa rekla sam da zelim kao paket, i uvjek šaljem kao paket, izađe max 20 kuna, al gospođa očito namjerno ne čuje svaki put i uvjek je bezobrazna,ako mi to napravi opet trazit cu da vrati i ponovo napravi kao paket
2020 05 03
Kod mene nije besplatna poštarina al.su cjene skroz niske a uvjek se možemo dogovoriti, za skuplje stvari ja platim pola poštarine skoro uvjek, ako ne onda snizim cjenu,čak i povrat moguć ako nešto ne odgovara
2020 05 03
I ja ću se ubaciti, ormari pucaju od odjeće tako da su kod mene svi artikli - 50%.. Škicnite 😊😊
2020 05 04
Pozdrav. Ovisno o iznosu kupnje, besplatna poštarina Tiskom
2020 05 04
Kod mene dodane nove stvarcice, sve skoro novo sa etiketama ;) uz kupnju vise stvari ptt snosim ja :) oko cijene se mozemo i dogovoriti 😀
2020 05 04
Pozdrav cure, Može i kod mene besplatna poštarina, zavirite.
2020 05 04
Kod mene 2+1, 1+1(50%) ili poklon uz neku kupnju🙂
2020 05 04
I u mene dogovor oko cijene :)
2020 05 04
Ja prodajem Just proizvode, ako narucite, postarina je besplatna :) i jos dobijete pokloncic!
2020 05 06
Kod mene i ovaj vikend pt bespltna
2020 05 10