Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Ljetovanje Senj, Crikvenica, Novi Vinodolski

Cure koje ste bile na jednoj od ovih lokacija ili živite na nekoj, koju bi preporučili za odmor? Troumimo se budući da svakako moramo na Krk u goste, a ovo nam je relativno blizu Krka. Za Senj sam jucer dobila komentar da je ružan grad 😆 ja mislim da je svaki lijep na svoj način. Koje bi plaže preporučile, možda neke znamenitosti, restorane, sta god 😁 hvala svima unaprijed 🙂
2020 05 07
Dobro večer vam želim. Član sam na "krpicama" od 2012. Imam preko 300 pozitivnih, pa to nešto govori o meni kao osobi. Ovo je uvod za sljedeću ponudu. Imam 2 apartmana u Klenovici (mjesto između Novog i Senja). To mi je obiteljska kuća pokojnih roditelja. Živim u Rijeci. Potražite npr. na Booking.comu apartman Mimi ili studio apartman Popi u Klenovici, da vidite o čemu se radi. Nadam se da će vam se svidjeti. Srdačno Mirela P. S. Ako imate dodatna pitanja slobodno me kontaktirajte na mob 098 260 106
2020 05 08
Bila u Crikvenici prošle godine i oduševio me gradić. Inače živimo na moru pa smo išli na par dana čisto da se maknemo od doma i mogu reci da sam ostala bas ugodno iznenađena. 😊
2020 05 08
> LornaSabic: > Bila u Crikvenici prošle godine i oduševio me gradić. Inače živimo na moru pa smo išli na par dana čisto da se maknemo od doma i mogu reci da sam ostala bas ugodno iznenađena. 😊 Hvala ☺ vjerujem da je lijep gradic 😁
2020 05 08
> mirela1956: > Dobro večer vam želim. Član sam na "krpicama" od 2012. Imam preko 300 pozitivnih, pa to nešto govori o meni kao osobi. Ovo je uvod za sljedeću ponudu. Imam 2 apartmana u Klenovici (mjesto između Novog i Senja). To mi je obiteljska kuća pokojnih roditelja. Živim u Rijeci. Potražite npr. na Booking.comu apartman Mimi ili studio apartman Popi u Klenovici, da vidite o čemu se radi. Nadam se da će vam se svidjeti. Srdačno Mirela > P. S. Ako imate dodatna pitanja slobodno me kontaktirajte na mob 098 260 106 Hvala na ponudi ali nemamo budzet za Vas apartman. :)
2020 05 08
Jel ima netko apartman na Krku u Baškoj? ili općenito Krk :D Ponude u inb
2020 05 09
> Tihana2509: > > mirela1956: > > Dobro večer vam želim. Član sam na "krpicama" od 2012. Imam preko 300 pozitivnih, pa to nešto govori o meni kao osobi. Ovo je uvod za sljedeću ponudu. Imam 2 apartmana u Klenovici (mjesto između Novog i Senja). To mi je obiteljska kuća pokojnih roditelja. Živim u Rijeci. Potražite npr. na Booking.comu apartman Mimi ili studio apartman Popi u Klenovici, da vidite o čemu se radi. Nadam se da će vam se svidjeti. Srdačno Mirela > > P. S. Ako imate dodatna pitanja slobodno me kontaktirajte na mob 098 260 106 > Hvala na ponudi ali nemamo budzet za Vas apartman. :) Hvala na odgovoru i što ste pogledala moju ponudu. Više sreće u daljnjoj potrazi. Srdačno iz Rijeke.
2020 05 09
> Tihana2509: > > mirela1956: > > Dobro večer vam želim. Član sam na "krpicama" od 2012. Imam preko 300 pozitivnih, pa to nešto govori o meni kao osobi. Ovo je uvod za sljedeću ponudu. Imam 2 apartmana u Klenovici (mjesto između Novog i Senja). To mi je obiteljska kuća pokojnih roditelja. Živim u Rijeci. Potražite npr. na Booking.comu apartman Mimi ili studio apartman Popi u Klenovici, da vidite o čemu se radi. Nadam se da će vam se svidjeti. Srdačno Mirela > > P. S. Ako imate dodatna pitanja slobodno me kontaktirajte na mob 098 260 106 > Hvala na ponudi ali nemamo budzet za Vas apartman. :)
2020 05 09
Hvala puno IvaaaV ❤ Do sad smo uvijek bili u Istri pa smo navikli na gužve 😂 Ma vidjela sam Senj na slikama i zbilja glup komentar da je ruzan grad haha svakako uzimamo u obzir i Selce i tako manja mjesta okolo ☺ hvala ti puno na ovim opsežnim opisima ☺☺
2020 05 10
Kad već idete na taj kraj ja bih vam svakako preporučila Selce.
2020 05 26