Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Ljetovanje Senj, Crikvenica, Novi Vinodolski

Cure koje ste bile na jednoj od ovih lokacija ili živite na nekoj, koju bi preporučili za odmor? Troumimo se budući da svakako moramo na Krk u goste, a ovo nam je relativno blizu Krka. Za Senj sam jucer dobila komentar da je ružan grad 😆 ja mislim da je svaki lijep na svoj način. Koje bi plaže preporučile, možda neke znamenitosti, restorane, sta god 😁 hvala svima unaprijed 🙂
prije 17 dana, 19:41
Dobro večer vam želim. Član sam na "krpicama" od 2012. Imam preko 300 pozitivnih, pa to nešto govori o meni kao osobi. Ovo je uvod za sljedeću ponudu. Imam 2 apartmana u Klenovici (mjesto između Novog i Senja). To mi je obiteljska kuća pokojnih roditelja. Živim u Rijeci. Potražite npr. na Booking.comu apartman Mimi ili studio apartman Popi u Klenovici, da vidite o čemu se radi. Nadam se da će vam se svidjeti. Srdačno Mirela P. S. Ako imate dodatna pitanja slobodno me kontaktirajte na mob 098 260 106
prije 17 dana, 00:51
Bila u Crikvenici prošle godine i oduševio me gradić. Inače živimo na moru pa smo išli na par dana čisto da se maknemo od doma i mogu reci da sam ostala bas ugodno iznenađena. 😊
prije 17 dana, 12:59
> LornaSabic: > Bila u Crikvenici prošle godine i oduševio me gradić. Inače živimo na moru pa smo išli na par dana čisto da se maknemo od doma i mogu reci da sam ostala bas ugodno iznenađena. 😊 Hvala ☺ vjerujem da je lijep gradic 😁
prije 17 dana, 15:05
> mirela1956: > Dobro večer vam želim. Član sam na "krpicama" od 2012. Imam preko 300 pozitivnih, pa to nešto govori o meni kao osobi. Ovo je uvod za sljedeću ponudu. Imam 2 apartmana u Klenovici (mjesto između Novog i Senja). To mi je obiteljska kuća pokojnih roditelja. Živim u Rijeci. Potražite npr. na Booking.comu apartman Mimi ili studio apartman Popi u Klenovici, da vidite o čemu se radi. Nadam se da će vam se svidjeti. Srdačno Mirela > P. S. Ako imate dodatna pitanja slobodno me kontaktirajte na mob 098 260 106 Hvala na ponudi ali nemamo budzet za Vas apartman. :)
prije 17 dana, 16:37
Jel ima netko apartman na Krku u Baškoj? ili općenito Krk :D Ponude u inb
prije 16 dana, 14:29
> Tihana2509: > > mirela1956: > > Dobro večer vam želim. Član sam na "krpicama" od 2012. Imam preko 300 pozitivnih, pa to nešto govori o meni kao osobi. Ovo je uvod za sljedeću ponudu. Imam 2 apartmana u Klenovici (mjesto između Novog i Senja). To mi je obiteljska kuća pokojnih roditelja. Živim u Rijeci. Potražite npr. na Booking.comu apartman Mimi ili studio apartman Popi u Klenovici, da vidite o čemu se radi. Nadam se da će vam se svidjeti. Srdačno Mirela > > P. S. Ako imate dodatna pitanja slobodno me kontaktirajte na mob 098 260 106 > Hvala na ponudi ali nemamo budzet za Vas apartman. :) Hvala na odgovoru i što ste pogledala moju ponudu. Više sreće u daljnjoj potrazi. Srdačno iz Rijeke.
prije 16 dana, 14:51
> Tihana2509: > > mirela1956: > > Dobro večer vam želim. Član sam na "krpicama" od 2012. Imam preko 300 pozitivnih, pa to nešto govori o meni kao osobi. Ovo je uvod za sljedeću ponudu. Imam 2 apartmana u Klenovici (mjesto između Novog i Senja). To mi je obiteljska kuća pokojnih roditelja. Živim u Rijeci. Potražite npr. na Booking.comu apartman Mimi ili studio apartman Popi u Klenovici, da vidite o čemu se radi. Nadam se da će vam se svidjeti. Srdačno Mirela > > P. S. Ako imate dodatna pitanja slobodno me kontaktirajte na mob 098 260 106 > Hvala na ponudi ali nemamo budzet za Vas apartman. :)
prije 16 dana, 14:53
Vec 22 godine sam skoro svako ljeto u sva tri navedena grada tako da ih dosta dobro znam :") Ne bi se slozila da je Senj ruzan grad haha Lijep je gradic i dosta miran naspram Novog Vinodolskog i Crikvenice. Nema bas puno ljudi, negdje pocetkom 8. mjeseca imaju karneval pa bude jako velika guzva. Nakon toliko godina ljetovanja tamo, prošlo ljeto smo prvi puta bili u tvrđavi Nehaj. Definitivno se isplati ići, na prva dva kata je muzej, a zadnji kat je na potpuno otvorenome s prekrasnim pogledom(ako imate instagram pogledajte objave od tamo). Sto se tice plaza, nisam bas sigurna kakva je situacija jer obicno odemo u okolna mjesta na plaze s puno manjom guzvom(npr. Kalic, sveti Juraj, Bunica). I da naravno, puno puno bure haha
prije 15 dana, 23:34
Novi Vindolski je vec druga prica. Na gradskoj plazi je velika guzva, ali recimo bolja situacija nego u Crikvenici. Ima dobrih beach barova i odma iza plaze je restoran "Vrtić". Nije nekog spektakularnog izgleda, na otvorenome je, ali je hrana super. Centar u Novom Vinodolskom je recimo meni jako lijep. Ima lijepih ulicica i lijep pogled kod Crkve. Nocnog zivota bas i nema, uglavnom su kafici puni do zatvaranja, ali znam da vecina odlazi onda u Crikvenicu u klubove(npr. Sabbia, ima ih jos, ali ne znam imena). Od nekih znamenitosti svakako San Marino otocic na kojem je mala Crkva. Bez problema se pedalinama do tamo dode, nije toliko daleko od obale. Novi spa hotel je super, mislim da mozete uc i ako niste gost hotela, ima bazene , lijepu plazu i po noci je jako lijepo za prosetat.
prije 15 dana, 23:35
Sto se tice Crikvenice, bas kao i u Novom Vinodolskom, guzvetina je vikendima jer ljudi dolaze na jednodnevno kupanje. Uglavnom na gradsku plazu idem tamo, moze se dosta daleko hodat u moru jer je plitko. Ima dosta restorana preko puta plaze, ostao mi je u sjecanju prizor gdje jedno 20 ljudi stoji u redu i ceka da se oslobodi stol pa je vjerojatno to znak da je hrana dobra haha Mjesto Selce je recimo jako popularno zbog jedne lijepe plaze, nalazi se između Crikvenice i Novog. Takoder, Rijeka je relativno blizu pa mi volimo i tamo otic. Sto se tice i Crikvenice i Novog i Senja uglavnom je najveca muka pronaci parking, ali to je vjerojatno slucaj svuda. Pokusala sam bit kratka, ali evo, sve ovisi sto Vam je bitno dok ste na moru ,:) Osobno bi uvijek odabrala Novi Vinodolski, ali evo long story short: Senj je definitivno miran grad i idealan za ljude koji su se dosli odmoriti, Novi i Crikva su vise onako gradovi za mlade s puno sadrzaja na plazama, po mome nekom misljenju, ali naravno sve ovisi od osobe do osobe. Nadam se da sam bar malo pomogla, ako Vas jos nesto zanima, slobodno se javite :")
prije 15 dana, 23:35
Hvala puno IvaaaV ❤ Do sad smo uvijek bili u Istri pa smo navikli na gužve 😂 Ma vidjela sam Senj na slikama i zbilja glup komentar da je ruzan grad haha svakako uzimamo u obzir i Selce i tako manja mjesta okolo ☺ hvala ti puno na ovim opsežnim opisima ☺☺
prije 15 dana, 09:13