Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Solarij :)

Pozdrav cure, sutra krećem u solarij, pa me zanimaju vaša iskustva... Koji je bolji, ležeći ili stojeći?! Dal čime mažete kožu za brže tamnjenje?? Hvala :)
2020 05 17
Pozdrav, meni je bolji stajaci, mažem se samo kad idem u stajaci tinktura suhim uljem (mrkva), u lezeci idem samo kad planiram ici na vise min (recimo na 10min max jer mi se neda stajati toliko dugo). Ne znam za ostale al ja od lezeceg imam bijeli krug (neosuncan) iznad trticne kosti :')
2020 05 17
Nisam vec dugo isla, ali stajaci mi je bolji!
2020 05 17
> ProudMary: > Pozdrav, > meni je bolji stajaci, mažem se samo kad idem u stajaci tinktura suhim uljem (mrkva), u lezeci idem samo kad planiram ici na vise min (recimo na 10min max jer mi se neda stajati toliko dugo). > Ne znam za ostale al ja od lezeceg imam bijeli krug (neosuncan) iznad trticne kosti :') Hvala🤗🥰
2020 05 17
Prva 4-5 tretmana na ležeći onda stajaći
2020 05 17
Ja u stojecem pala tri puta u nesvjest, samo mi se zamantalo i skljokala se dolje, otada iskljucivo lezeci.
2020 05 17
Ja isto ne mogu u stojeći, nije mi dobro u njemu 😂😂 A u ležećem imam bijeli krug iznad trtice i na sredini leđa :(
2020 05 17
Arilni, okreci se. Ako ides 10 min, budi 5 min na ledjima pa 5 min na stomaku i nece biti flekica. 😊
2020 05 17
Ako idete u stajaći pazite da ima jaku ventilaciju, ima i onih koji nemaju ventilaciju i onda ljudima pozli od vrućine
2020 05 18