Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Hrana za pse

O kakvom se jogurtu radi? Tekuci ili cvrsti? Te koliko kolicinski ga davati? Ja imam njemackog spica, koji trenutno ima 6.5kg i 5ipol mjeseci, a trebao bi narasti do 10kg.
2020 05 26
Fermentirane mliječne proizvode da, ali povremeno i u vrlo malim količinama jer mogu izazvati proljev. Žumanjak tvrdo kuhani isto da i isto povremeno jer je dobar za dlaku. Maslinovo ulje ne, izazvati će proljev i ne vidim nikakvu smisao. Ako se pas hrani s gotovom hranom tada mu ne treba ništa dodavati. Sve što treba dobiva iz te hrane. Taste of the wild je jako dobar izbor. Napominjem da s petljanjem i davanjem svega i svačega riskirate da pas dobije urinarne kamence. To je ogroman problem kod velike većine pasa, a struvitni kamenci nastaju isključivo kao posljedica neadekvatne prehrane.
2020 05 26
Neznam, prvi put čujem da je maslinovo ulje štetno a cijeli život imam pasa...šta se tiče jogurta ja mu kupim tekući ali mislim da nije neka razlika, mlijeko ne, izaziva proljev...
2020 05 26
> KatarinaVelika: > Neznam, prvi put čujem da je maslinovo ulje štetno a cijeli život imam pasa...šta se tiče jogurta ja mu kupim tekući ali mislim da nije neka razlika, mlijeko ne, izaziva proljev... Nigdje nisam napisala da je štetno. Pročitajte ponovo što sam napisala u prethodnom postu. Uistinu nema smisla da se psu daje bilo kakvo ulje jer isto kao i mlijeko i fermentirani proizvodi izaziva proljev kod pasa pa i mnogih ljudi.
2020 05 26
> Tanči14: > > KatarinaVelika: > > Neznam, prvi put čujem da je maslinovo ulje štetno a cijeli život imam pasa...šta se tiče jogurta ja mu kupim tekući ali mislim da nije neka razlika, mlijeko ne, izaziva proljev... > Nigdje nisam napisala da je štetno. > Pročitajte ponovo što sam napisala u prethodnom postu. > Uistinu nema smisla da se psu daje bilo kakvo ulje jer isto kao i mlijeko i fermentirani proizvodi izaziva proljev kod pasa pa i mnogih ljudi. Ok, razumila sam, možda ovisi i o pasmini, ja imam staforda i nije mu nikad naškodilo
2020 05 26
> Novekrpice1001: > Bok, imam pitanje za vas koje imate psice ili se razumijete u njihovu hranu. > Prelistala sam masu stranica na internetu s recenzijama i iskustvima s odredenim hranama za pse, izmedu ostalog vidjela sam da Royal Canin ne vrijedi tolike novce jer mu je sastav los. > Tako da sam sad totalno zablokirala i ne znam koju hranu da uzmem za stene. > Ako imate mozda kakvu preporuku za malo kvalitetniju hranu, skuplju i jeftiniju bila bih vam zahvalna.
2020 05 28
Dobta vam je Monge.Imate više okusa, psi su najsretniji sa okusom zeca.A najbolja vam je Acana, ali je bezobrazno skupa.Uguglajte pa pročitajte.
2020 05 28
Maja Yorkica jede samo hranu za mačke. Ništa što je za pse ne želi ni primirisati. Zapravo je to jedino što napravi.
2020 06 08
> KatarinaVelika: > Pozdrav cure, ja bi preporučila bez obzira koju hranu kupujete, barem jednom tjedno staviti u hranu malo maslinovog ulja(moj pas obožavaaa) po mogućnosti domaćeg a ne umjetno s polica dućana, jaje i obavezno jogurt. Ovo je preporuka veterinara i moj pas je jako zadovoljan:) Sirovo jaje ili?
2021 09 24
1 2