Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ostecene ili sam sitnjicava i imam previse doticaja s estetikom? - suradnja Zara444

> IvanaLinn: > Iako nije najvažnije, napomenula bih kako je za postarinu uplaceno 35 kn (30 kn L paket + naljepnica 5 kn), dok je poslano nagurano u M paketu kreiranom online. Doista nisam cicija i to mi je bilo nevazno, no doista je nepristojno napisati "uplatili ste mi vise" uz neki emotikon bez isprike ili pitanja zelim li ja svojih 13 kn natrag. Ne bih ih htjela, no ovo je samo dodatno razocaranje na cjelokupnu suradnju. To je i meni upalo u oko prvo. Strašno. Htjela je ona i poštom pa da bude još jeftinije. A slikala vam ih je baš tako da se ne vide te oštećene strane. Što je najgore to je kao i vidjela pri slanju je kak da ne. A kad već ima toliko zainteresiranih nek si ih uzme natrag pa bu ih brzo prodala.
2020 05 27
Kao kompromis nek joj ostane iznos uplaćen za M paket u kojem ste ih primili, a sve osim toga tražite natrag (znači iznos za tenisice plus razliku do 35kn za paket). Mislim da je to fer.
2020 05 27
Ne kužim kakav se kompromis spominje? Uglavnom, tenisice su uvaljene, to je evidentno. Prodavačica treba vratiti puni iznos koji joj je uplaćen plus poštarinu za povrat paketa. Vrlo jednostavno. Mimo toga, otvaračici teme sugeriram završetak svakog započetog razgovora jer će u ovakvim situacijama doći "na naplatu" njezin kredibilitet. Tako se čini.
2020 05 27
> teehee: > Ne kužim kakav se kompromis spominje? > Uglavnom, tenisice su uvaljene, to je evidentno. Prodavačica treba vratiti puni iznos koji joj je uplaćen plus poštarinu za povrat paketa. Vrlo jednostavno. > Mimo toga, otvaračici teme sugeriram završetak svakog započetog razgovora jer će u ovakvim situacijama doći "na naplatu" njezin kredibilitet. Tako se čini. U pravu ste. Ne ponosim se svojim negativnim ocjenama, a sugerirani obrazac ponasanja slijedim u svim suradnjama i razgovorima od tada.
2020 05 27
Hvala svima na odgovorima. Odmah nakon negativne i otvaranja teme, pojavio se signal na otoku i uznemirena prodavacica jos se sinoc javila pa cemo vidjeti kako će zavrsiti suradnja.
2020 05 27
Javi kako je završilo. Inače, za nezavršen dogovor ostavlja se neutralna ocjena, a ne negativna no s druge strane je jako iritantno. U svakom slučaju, kod ove suradnje imaš potpuno moralno i "krpičarsko" pravo na povrat pa inzistiraj na tome.
2020 05 27
Ipak nista od lakog dogovora. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/e9b43864b4e2452082fceab2753480fb.jpg)
2020 05 27
Bezobrazluk, bahatost, uvaljivanje oštećene robe, laži, ucjene.....ova je zaslužila ne samo objavu svih podataka, nego i Crnu listu i samo takvi blok.
2020 05 27
> vedranapv: > Bezobrazluk, bahatost, uvaljivanje oštećene robe, laži, ucjene.....ova je zaslužila ne samo objavu svih podataka, > nego i Crnu listu i samo takvi blok. Slažem se!
2020 05 27
Doslovno podvaljene nenosive tenisice. Ustrajati na povratu. Sad bi i ona ucjenjivala. Najprije neka vrati novce, pa vi njoj tenisice i onda tek izbrišite temu ako želite. Ali negativna po meni treba ostati zbog njenog bezobraznog stava
2020 05 27
> vedranapv: > Bezobrazluk, bahatost, uvaljivanje oštećene robe, laži, ucjene.....ova je zaslužila ne samo objavu svih podataka, > nego i Crnu listu i samo takvi blok. točno.
2020 05 27
Koja bahatost i zloća🙄 Slažem se sa curama ova je za blok, pa dokle više😠
2020 05 27
> vedranapv: > Bezobrazluk, bahatost, uvaljivanje oštećene robe, laži, ucjene.....ova je zaslužila ne samo objavu svih podataka, > nego i Crnu listu i samo takvi blok. I na osnovu negativnih je blok zasluzila ,slažem se sa svim napisanim
2020 05 27
> vedranapv: > Bezobrazluk, bahatost, uvaljivanje oštećene robe, laži, ucjene.....ova je zaslužila ne samo objavu svih podataka, > nego i Crnu listu i samo takvi blok. Tako je. Bljak!
2020 05 27
U telefonskom razgovoru zakljuceno je sljedeće: - tenisice ne zelim jer su mi zapravo male, a ne zbog ostecenja jer su ista neprimjetna i tenisice su prekrasne i super - korisnicu sam vrijeđala, a najvise ju je pogodilo sto sam napisala da ne znam kako to ona hoda - ona je zapravo htjela odraditi povrat cijelo vrijeme i dogovoriti se, nije bilo potrebe za negativnom i temom - prvi uvjet za povrat mi je bio brisanje teme i povratne - uvjet se promijenio i povrat će biti odrađen, no upozorena sam da cu dobiti negativnu (vjerojatno na temelju silnih uvreda koje sam joj uputila 🤷‍♀️) - tenisice cu joj vratiti pa ce ih ona ponovno prodati jer su atraktivne i more upita je za iste - nemam posao i druge zanimacije pa sam se zato odlučila baviti bas njome Moj bi pak zaključak bio da je ovo jako rizična prodavacica s kojom ne znate što očekivati. Ako je artikl super, mozete biti zahvalni, ako nesto uvali, uvijek ćete dobiti odgovor da ste novo mogli kupiti u dućanu. Sve u svemu, uzasno razocaranje, korisnica je bezobrazna, ucjenjuje i vrijeđa. Da nisam otvorila temu, ne bismo dogovorile povrat jer je ona zatvorila komunikaciju savjetima da probam oprati i/ili prodati dalje, zahvalila na razumijevanju i pozdravila se. Za kraj bih parafrazirala jednu krpicarku koja joj je ostavila povratnu - zalosno je sto mislite da je ikome potrebno Vase smeće. Ove tenisice nisu smeće, ali nakon svega, ova suradnja je. Hvala jos jednom svima na misljenjima, tema nece biti obrisana.
2020 05 27