Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Ricinusovo ulje teorija zavjere

Da moguće da ti opada, jer je to gusto i teško ulje, pogotovo ako imaš tanju vlas i ako se pravilno ne koristi. To vrijedi i za kokosovo ulje. Oba jedino izvrsno podnose osobe sa gustom i debelom vlasi, kao npr. indijke. No ne treba se nužno odreći tih ulja, već samo pametno raditi omjere. Jedna od lakših ulja su bademovo i maslinovo, te također isto tako dobro obavljaju funkciju i obnove kose i hrane ju, a samim time i utječu na rast. Bademovo mogu koristiti i bebe i osjetljivi, a skoro u svim primjenama: trepavice, tijelo, lice, kosa, nokti....tako da se može koristiti i češće od ostalih i najbolje se upija od svih ulja, a da ne ostavlja dugotrajan sloj. Kosa je u svom sastavu pa skoro čisti protein, nešto vlage i nešto ulja, tako da prvenstveno se tome posvetiti, kako izvana, tako i iznutra. Također i mnogo zavisi i od proizvoda koje koristimo, kako je već i navedeno SLS u svojoj zadaći pranja odlično obavi posao, ali dugoročno je dokazano da se taloži u stanicama, te na kraju krajeva i isušuje tjeme, pa vlasi postaju suhlje i tako oslabljene, naravno samim time kosa počinje i još jače opadati, možda nije vidljivo svima odmah, jer nije ni svaki organizam isti, nekom se organizam bori dugo, a kod nekog bukne odmah, ali nije dobro nikako. Tako da definitivno izbaciti što prije takve proizvode iz uporabe.
2020 06 07
> Tanči14: > > Miss_Escobar: > > > Tanči14: > > > Normalno je da kosa ispada kad začepite folikul vlasi kose s uljem. > > > Ne vidim čemu to. > > > Kosa raste tempom kojim raste i ni jedan proizvod neće to ubrzati. > > > Isto tako je gusta onoliko koliko ima folikula i ni s jednim proizvodom se ne može povećati broj folikula. > > > Mazanje vlasišta s uljem je bez veze jer se nepotrebno masti vlasište i začepljuju folikuli što osim pojačanog ispadanja kose može izazvati i seboreju. > > Prije 7 mjeseci sam ošišala 50 cm kose i izblahjala se, vec dosta dugo koristim mix ulja (kokos, argan, rucinus) koje moja majka pravi, dermatologinja je, kosa mi je narasla 15 cm. Ulje je iznimno zdravo za kosu, tijelo i vlasiste, pogotovo za bore na licu. Dakle ne moze kosi štetiti i ne znam otkud vam to, a sto se tice otpadanja, normalno je da Vam 300 vlasi otpadne dnevno🌸 > Nije normalno. > Pišete bezvezarije. > Od 50 do 100 vlasi dnevno je normalno da ispadne. > Ostalo neću komentirati jer me ne bi čudilo da liječi i rak. Da normalno je do 100 vlasi dnevno, ali mislim da joj se omaklo s brojkom, da nije mislila ništa loše. 😁
2020 06 07
1 2 3