Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Situacija na moru

> sonja90: > > KreativnoSelo: > > > > > Također me Brač vuče. Još sam u razmišljanju. > > I mene se jako dojmio Trogir, mislila sam već pisati preporuke za odlične restorane! x-) > A jesi bila na Bracu? Nisam. :") Zasad nam stoji da idemo u Šibenik. Još imamo 2 tjedna za razmišljanje a booking je prepun izbora :")
2020 07 11
> sonja90: > > danncy: > > 22. idemo u Novalju. Već nam je odavno želja otići tamo ali kako je svake godine tamo Sodoma i Gomora nismo išli. Ove nam godine ova situacija sa koronom zapravo dobro došla da odemo tamo i vidimo to slavno Zrće. > Ajde bas javite kako ste zadovoljni plazama, prirodom i svim. Isto nisam bila, mada sam bila u prilici ici, takodjer nisam jer je ludnica. Sretno, uzivajte :) Bili smo u Novalji 7 dana. Prekrasno je. Obišli cijeli Pag, ima puno plaža, s jedne strane otoka toplo s druge hladno more. Za svakog ponešto. Novalja je puna turista, jako puno stranaca. Na Zrću rade Noa i Papaya a navečer i Kalipso.
2020 08 01
> KreativnoSelo: > > sonja90: > > > KreativnoSelo: > > > > > > > Također me Brač vuče. Još sam u razmišljanju. > > > I mene se jako dojmio Trogir, mislila sam već pisati preporuke za odlične restorane! x-) > > A jesi bila na Bracu? > Nisam. :") > Zasad nam stoji da idemo u Šibenik. Još imamo 2 tjedna za razmišljanje a booking je prepun izbora :") Nadam se da je bilo super 😀 Jeste isli u Solaris? Tamo mi je fino, plaza mi se svidjela. I to sto ima ribica i hobotnica mi je bilo zanimljivo. Brač, Bol je nesto posebno. Ako se nadjete negdje u okolici ikad barem na 1dan na izlet otidjite na Bol. Nije pretjerana sva galama oko Bola.
2020 08 26
> danncy: > > sonja90: > > > > Bili smo u Novalji 7 dana. Prekrasno je. Obišli cijeli Pag, ima puno plaža, s jedne strane otoka toplo s druge hladno more. Za svakog ponešto. Novalja je puna turista, jako puno stranaca. Na Zrću rade Noa i Papaya a navečer i Kalipso. Ispala je ova godina pun pogodak za ljetovanje jer je sve puno, ali nisu uzasne guzve kakve smo znali vidjati pa se sve obidje i vidi. Bas super 😀 Pisem si Pag za 2022. 😄
2020 08 26
Ja bih nesto zivlje od M.Drage ali nadam se da cete popuniti😀 I super da ste podigli temu, opet cunjam, samo malo guzve da mi je 😁😎
2021 06 03
1 2 3 4