Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Prevara od doticne https://mojekrpice.hr/mare0904-210871

Ajme fuj, pa šta je s nekim ženama :o
2020 06 24
Pa to su stvari za smeće, a ne za prodaju!
2020 06 24
Ako su novi po tome što nikad nisu ni oprani, onda je u pravu 🤭
2020 06 24
> jackrussel: > Ako su novi po tome što nikad nisu ni oprani, onda je u pravu 🤭 Nije baš trenutak za sprdačinu, ali ova me Vaša objava zaista do suza nasmijala x-)
2020 06 24
Po tkanini bi rekla da su nošeni. A sad moje iskustvo sa žutilom ....operem haljinu bijelu pamučnu prošle god stavim je uredno sa svom ljetnom robom...izvadim je neki dan puna žutih smeđih fleka?????jedva sam ih oprala.trazim nekog da mi da savjet ,teta moja zove neku svoju tekstilnu tehničarku,kaze ona od omekšivača :(((( ma reko bas malo stavljam minimum ,kaze zena ni malo kad robu spremaš da prezimi .
2020 06 24
> gitadevi: > Crni grudnjak je više nego vidljivo mucast, a bijeli ........mučno mi je to gledati....ne samo što je nošen , nego - u kakvom je stanju tijelo koje je nosilo taj grudnjak, ako je ostavilo tako fuj i bljak tragove :o ?! Fali emoi koji bljuje. Baš gledam... ja se uvijek znojim zbog zdravstvenih problema, i kad se puno naradim i triput preznojim, nikad mi nije grudnjak izgledao tako. Valjda ga nije tjedan dana skidala... Ja bih to bacila, iskreno, takva odjeća nije niti za po doma, nemojte ih ni isprobavati, za svoju dobrobit.
2020 06 24
Odvratno, sramota. Ne bih to ni u ormaru držala, stvarno nemam komentara. Negativna, povrat, crna lista i blokiranje profila!
2020 06 24
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/fea33547acf8932e51746bc83b43a662.jpg) Pogledajte po vrhu kako je isparan ovo je noseno a 2 godine sigurno Imam grudnjak koji nosim 2 godine nije ovoliko uništen kao ovaj
2020 06 24
Sramota za jedan ženski rod, ... Pa to je iznošeno do bola, dali je moguće da je jedna ženska toliko neuredna? 👎
2020 06 24
Uzas htjela sam se javiti toj zeni za kupnju tih istih grudnjaka prije par dana, dobro je pa nisam. Ovo je strasno!
2020 06 25
> Sanja8888: > Po tkanini bi rekla da su nošeni. > A sad moje iskustvo sa žutilom ....operem haljinu bijelu pamučnu prošle god stavim je uredno sa svom ljetnom robom...izvadim je neki dan puna žutih smeđih fleka?????jedva sam ih oprala.trazim nekog da mi da savjet ,teta moja zove neku svoju tekstilnu tehničarku,kaze ona od omekšivača :(((( ma reko bas malo stavljam minimum ,kaze zena ni malo kad robu spremaš da prezimi . Mislim da ćemo se sve složiti kako žutilo na ovom grudnjaku sigurno nema veze s omekšivačem.
2020 06 25
Gadljivo i bezobrazno.
2020 06 25
Najbitnije u ovoj suradnji je to da je prodavačica poslala grudnjake koji ne odgovaraju opisu pod novo, jer izgledaju nošeno zbog mrlja. Otkud te mrlje potječu i koliko su stare je posve nebitno. Prodavačica je i sama svjesna da nije u pravu i izvlači se na to što grudnjake nije oprala. Kupac treba biti uvijek zadovoljan, a u ovom slučaju to nije. Prodavačica je trebala vratiti novce, a ne zauzimati obrambeni napadni stav i spominjati još kako je bolesna pa nije stigla. Ako nisi sposoban ni ne upuštaš se u suradnju. Što je sljedeće? H&M ima takve loše grudnjake koji žute sami od sebe? Ovo je uvaljeno. Valjda je mislila da nisu veliki novci u pitanju pa ćete prešutjeti. Kao što i većina ovdje prešuti, jer im se ne da natezati s takvima. Vama svaka čast, odmah ste ostavili negativnu i neka je. Još ima bezobrazluka da vam tako i odgovori i izigrava žrtvu.
2020 06 25
Tu se radi o 68 kn Za te novce sam mogla 2x izaći na kavu Ali to je sasvim nebitno dok ne dobijem sve do zadnje lipe neću odustati Lijepo sam joj rekla da ću je staviti na sve moguće stranice pa kako je nije sramota Fuj fuj Još me pravi budalom kao da nikad nisam nosila grudnjak niti bila u dućanu
2020 06 25
I jos se nije javila od jucer
2020 06 25