Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ne odgovaranje na poruke

Mislim morala sam otvorit ovu isfucanu temu jer je ovo više za ispalit na mozak, ponudim ženi zamjenu ok pristane, ja pošaljem haljinu i hlaće prije 14 dana ona ništa 5 poruka joj pošaljem i opet ništa, drugoj uplatim odmah Zarinu haljinu 250 kn jbt kolko se.čovik naradi za 250 kn i ona evo danas je srijeda a uplaćena je u četvrtak niti da kaže sorry kasnim, poslala sam ja ne znam cure moje drage više kome se obratit al ovo je živi bezobrazluk i ovu prvu zaista moram prijavit adminima jer niti mi je poslala šifru niti privjesak dno dna, oprostite pišem zbrkano al ovako nešto u svojih 53 g. doživila nisam imam skoro 200 povratnih, nikad nikog zezla nisam na sve ponudim i poklon al ovo je ajme, brate nemojte prodavat ako mislite lagat i varat😑
2020 06 24
Slicna situacija zadnjih nekoliko dana..pitanja ovakva i onakva..moze cijena ovakva a na kraju ni bu ni be..
2020 06 24
> erikposavec: > Slicna situacija zadnjih nekoliko dana..pitanja ovakva i onakva..moze cijena ovakva a na kraju ni bu ni be.. Nekultura draga >:(
2020 06 24
> erikposavec: > Slicna situacija zadnjih nekoliko dana..pitanja ovakva i onakva..moze cijena ovakva a na kraju ni bu ni be.. Tako mi je skoro svaki dan I namjerno sam napisala u opisu da mi se ne javljaju osobe nesposobne zavrsit komunikaciju.ali ne vrijedi Nema tu pomoci Takvi se ponovno jave za nesto drugo Onda je najbolje ignorirati poruke
2020 06 24
> kozmetika88: > > erikposavec: > > Slicna situacija zadnjih nekoliko dana..pitanja ovakva i onakva..moze cijena ovakva a na kraju ni bu ni be.. > Tako mi je skoro svaki dan > I namjerno sam napisala u opisu da mi se ne javljaju osobe nesposobne zavrsit komunikaciju.ali ne vrijedi > Nema tu pomoci > Takvi se ponovno jave za nesto drugo > Onda je najbolje ignorirati poruke Ma sve je meni jasno, ne mora ni odg ako nema suradnje al ja njoj pošaljem robu prje 14 dana i tri puta je pitam jeste li mi poslali, nema odgovora, to je prevara🙄
2020 06 25
To je katastrofa Imam i ja problem sa profilom ANAA287 objavila sam na forumu
2020 06 25
> DijanaKapic: > Mislim morala sam otvorit ovu isfucanu temu jer je ovo više za ispalit na mozak, ponudim ženi zamjenu ok pristane, ja pošaljem haljinu i hlaće prije 14 dana ona ništa 5 poruka joj pošaljem i opet ništa, drugoj uplatim odmah Zarinu haljinu 250 kn jbt kolko se.čovik naradi za 250 kn i ona evo danas je srijeda a uplaćena je u četvrtak niti da kaže sorry kasnim, poslala sam ja ne znam cure moje drage više kome se obratit al ovo je živi bezobrazluk i ovu prvu zaista moram prijavit adminima jer niti mi je poslala šifru niti privjesak dno dna, oprostite pišem zbrkano al ovako nešto u svojih 53 g. doživila nisam imam skoro 200 povratnih, nikad nikog zezla nisam na sve ponudim i poklon al ovo je ajme, brate nemojte prodavat ako mislite lagat i varat😑 Ovoj prvoj što ste ostavili negativnu još i simbolično piše u opisu da nije za zamjene. Izgleda da i je tako, tuđe stvari može primiti, ali svoje ne šalje za zamjenu. Odvratno ponašanje. Ni ova druga nije ništa bolja.
2020 06 25
Bas gledam da otvorim temu o ponasanju pojedinih krpicarki. Dakle ovaj bezobrazluk u zadnje vrijeme presao je svaku granicu. Ako mi se netko javi da je zainteresiran za kupnju i pita me mjere i dodatnih 208447 slika ocekujem odgovor neki na to - koji naravno NE dobijem jer zasto zahvaliti i reci ne odgovara mi. Jednoj posaljem slike, mjere ... nema odgovora... pitam jel odgovara pa meni salje svoje mjere dal ce pasat... ja prodajem haljinu nisam prorok i nisam vidovita kako ce nekome stajati. Ovo sto si navela pod temu je cisti bezobrazluk doticne osobe jer je nekom to dnevnica i po i ako nije u stanju postovati tvoje novce neka niti ne prodaje....ovo prvo mi se dogodilo prije 2 mj tako da ako ti ne posalju odmah neces ni dobiti, nisam dobila ni ja bila je prevara... Ja razumijem da je kriza da se nema para, ali brate mili sramote se za 100, 200 kuna, a uz to oduzimaju nam vrijeme bezveze i onda kad se javi neka normalna koja uplacuje odmah bude mi sok...
2020 06 25
Daa... mislim da nitko ne cita opise vise. Najgore su mi jos one instant poruke ‘želim” .... bez icega drugog i sta bi ja sad na to trebala odgovoriti?! > kozmetika88: > > erikposavec: > > Slicna situacija zadnjih nekoliko dana..pitanja ovakva i onakva..moze cijena ovakva a na kraju ni bu ni be.. > Tako mi je skoro svaki dan > I namjerno sam napisala u opisu da mi se ne javljaju osobe nesposobne zavrsit komunikaciju.ali ne vrijedi > Nema tu pomoci > Takvi se ponovno jave za nesto drugo > Onda je najbolje ignorirati poruke
2020 06 25
> Aaandreaaa: > Bas gledam da otvorim temu o ponasanju pojedinih krpicarki. Dakle ovaj bezobrazluk u zadnje vrijeme presao je svaku granicu. Ako mi se netko javi da je zainteresiran za kupnju i pita me mjere i dodatnih 208447 slika ocekujem odgovor neki na to - koji naravno NE dobijem jer zasto zahvaliti i reci ne odgovara mi. > Jednoj posaljem slike, mjere ... nema odgovora... pitam jel odgovara pa meni salje svoje mjere dal ce pasat... ja prodajem haljinu nisam prorok i nisam vidovita kako ce nekome stajati. > Ovo sto si navela pod temu je cisti bezobrazluk doticne osobe jer je nekom to dnevnica i po i ako nije u stanju postovati tvoje novce neka niti ne prodaje....ovo prvo mi se dogodilo prije 2 mj tako da ako ti ne posalju odmah neces ni dobiti, nisam dobila ni ja bila je prevara... > Ja razumijem da je kriza da se nema para, ali brate mili sramote se za 100, 200 kuna, a uz to oduzimaju nam vrijeme bezveze i onda kad se javi neka normalna koja uplacuje odmah bude mi sok... Znam da neću dobit a ova sta mi je odgovorila za haljinu od 250 kn je napisala samo poslano je bez uslika.ja sam njjoj uslikala uplatu, čisti bezobrazluk ja kad prodajem nesto nastijim svakom odg.odma i izmjerit i odg.sto puta, to je stvar odgoja il ga imas il ga nemas, al morat ću otvorit novu temu i navest profil dotične.
2020 06 25
> Aaandreaaa: > Daa... mislim da nitko ne cita opise vise. Najgore su mi jos one instant poruke ‘želim” .... bez icega drugog i sta bi ja sad na to trebala odgovoriti?! > > kozmetika88: > > > erikposavec: > > > Slicna situacija zadnjih nekoliko dana..pitanja ovakva i onakva..moze cijena ovakva a na kraju ni bu ni be.. > > Tako mi je skoro svaki dan > > I namjerno sam napisala u opisu da mi se ne javljaju osobe nesposobne zavrsit komunikaciju.ali ne vrijedi > > Nema tu pomoci > > Takvi se ponovno jave za nesto drugo > > Onda je najbolje ignorirati poruke Ja aam čak imala i dobre suradnje s takvim upitima Odgovorim da je artikl slobodan i ako ima jos neko pitanje ili hoce sliku...i ugl takve suradnje su bile brze Osobno, ne bih nikada poslala takav upit 😊
2020 06 25
Ja sam relativno nova ovdje, kada vidim da ima krpičarki koje su tu godinama, ali imam iastih problema sa ne odgovaranjem na poruke. Imala sam par takvih iskustava. Dobijem upit, odgovorim na njega i onda muk...ili ja pošaljem upit za nešto i budem seenana bez odgovora. I onda sam lijepo sastavila popis dotičnih osoba na post it-- u i zalijepila pored monitora. S njima nema više suradnje, taman i da ima nešto što tražim godinama (kao npr knjigu Nevjernica x-) ) Da mi ju nude badave, nebi ništa uzela od takvih. Sva sreća pa ima više korektnih korisnica i eto za sada 11 suradnji na obostrano zadovoljstvo :)
2020 06 25
> RenataJudasica: > To je katastrofa > Imam i ja problem sa profilom ANAA287 > objavila sam na forumu Morat ću i ja evo ja ko budala čekam i čekam sve mislim ima malu bebu pa mi žao😑
2020 06 26
Mnoge nemaju odgoj....> DijanaKapic: > > Aaandreaaa: > > Bas gledam da otvorim temu o ponasanju pojedinih krpicarki. Dakle ovaj bezobrazluk u zadnje vrijeme presao je svaku granicu. Ako mi se netko javi da je zainteresiran za kupnju i pita me mjere i dodatnih 208447 slika ocekujem odgovor neki na to - koji naravno NE dobijem jer zasto zahvaliti i reci ne odgovara mi. > > Jednoj posaljem slike, mjere ... nema odgovora... pitam jel odgovara pa meni salje svoje mjere dal ce pasat... ja prodajem haljinu nisam prorok i nisam vidovita kako ce nekome stajati. > > Ovo sto si navela pod temu je cisti bezobrazluk doticne osobe jer je nekom to dnevnica i po i ako nije u stanju postovati tvoje novce neka niti ne prodaje....ovo prvo mi se dogodilo prije 2 mj tako da ako ti ne posalju odmah neces ni dobiti, nisam dobila ni ja bila je prevara... > > Ja razumijem da je kriza da se nema para, ali brate mili sramote se za 100, 200 kuna, a uz to oduzimaju nam vrijeme bezveze i onda kad se javi neka normalna koja uplacuje odmah bude mi sok... > Znam da neću dobit a ova sta mi je odgovorila za haljinu od 250 kn je napisala samo poslano je bez uslika.ja sam njjoj uslikala uplatu, čisti bezobrazluk ja kad prodajem nesto nastijim svakom odg.odma i izmjerit i odg.sto puta, to je stvar odgoja il ga imas il ga nemas, al morat ću otvorit novu temu i navest profil dotične.
2020 06 26
Ja u zadnje vrijeme tko me god pitao dodatne slike svi nestali bez traga, tek kad sam pitala dal uzimaju su odg ne, ali to je bilo par dana nakon sto sam cekala :/ > bigorange: > > Aaandreaaa: > > Daa... mislim da nitko ne cita opise vise. Najgore su mi jos one instant poruke ‘želim” .... bez icega drugog i sta bi ja sad na to trebala odgovoriti?! > > > kozmetika88: > > > > erikposavec: > > > > Slicna situacija zadnjih nekoliko dana..pitanja ovakva i onakva..moze cijena ovakva a na kraju ni bu ni be.. > > > Tako mi je skoro svaki dan > > > I namjerno sam napisala u opisu da mi se ne javljaju osobe nesposobne zavrsit komunikaciju.ali ne vrijedi > > > Nema tu pomoci > > > Takvi se ponovno jave za nesto drugo > > > Onda je najbolje ignorirati poruke > Ja aam čak imala i dobre suradnje s takvim upitima > Odgovorim da je artikl slobodan i ako ima jos neko pitanje ili hoce sliku...i ugl takve suradnje su bile brze > Osobno, ne bih nikada poslala takav upit 😊
2020 06 26
1 2