Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ne odgovaranje na poruke

Nije ni slično situaciji koju ima otvaračica teme, ali općenito ovdje ima dosta neodgovaranja na poruke. Evo primjer mog slučaja, ali se sve opet svodi na isto, nema odgovora. Objavim u temi "Tražim" kako tražim bluze. Bilo je nekoliko žena koje su mi se javile s ponudom, ali ipak ne možeš kod svih kupiti, jer mi neke ponuđene stvari ne odgovaraju. Uredno sam se zahvalila da ne otežem razgovor. Ali kod tri različite osobe sam ipak nešto našla i pokušala dogovoriti suradnju. Dvije osobe čekam tjedan dana da mi pošalju podatke za uplatu. Uredno se prijavljuju - ne odgovaraju. Mislim da ću se i njima zahvaliti, jer si mislim koliko ću tek čekati da mi pošalju. Ili su se samo hvalile što imaju u ormaru, ali im nije bila ozbiljna namjera prodati. Treća je rekla kako će mi slikati bluze, ovo, ono, a od slika i javljanja ni traga ni glasa. Ipak, sve se ovo da zanemariti. Najgore je platiti pa onda ne dobiti informaciju je li poslano.
2020 06 26
> Lunass: > Nije ni slično situaciji koju ima otvaračica teme, ali općenito ovdje ima dosta neodgovaranja na poruke. > Evo primjer mog slučaja, ali se sve opet svodi na isto, nema odgovora. > Objavim u temi "Tražim" kako tražim bluze. Bilo je nekoliko žena koje su mi se javile s ponudom, ali ipak ne možeš kod svih kupiti, jer mi neke ponuđene stvari ne odgovaraju. Uredno sam se zahvalila da ne otežem razgovor. > Ali kod tri različite osobe sam ipak nešto našla i pokušala dogovoriti suradnju. Dvije osobe čekam tjedan dana da mi pošalju podatke za uplatu. Uredno se prijavljuju - ne odgovaraju. Mislim da ću se i njima zahvaliti, jer si mislim koliko ću tek čekati da mi pošalju. Ili su se samo hvalile što imaju u ormaru, ali im nije bila ozbiljna namjera prodati. Treća je rekla kako će mi slikati bluze, ovo, ono, a od slika i javljanja ni traga ni glasa. > Ipak, sve se ovo da zanemariti. Najgore je platiti pa onda ne dobiti informaciju je li poslano. Da, šta je najgore vidile da je ulogirana i nema odgovora, evo sad sam jednoj poslala upit za hakjinu od 280 kn, niti se udostojit odgovorit za mjere a tu je, pa svašta, znači ne treba im prodaja nikako, očito su tu da poakžu šta imaju i koliko šta košta, ne kužim🤣🤣🤣
2020 06 26
Nikad se nije desilo da ne odgovorim nekome tko je poslao upit za proizvod. Ali s druge strane - od 10 korisnica u zadnjih mjesec dana - samo s dvije sam uspjela realizirati prodaju. Što se tiče preostalih osam - od njih šest više nisam dobila nikakvu poruku ( nakon što sam napisala da je proizvod dostupan ) - a dvije su mi (ali tek nakon ponovnog upita) ipak uspjele napisati da odustaju.
2020 06 29
A meni nisu jasne prodavačice kojima pošaljem upit za neki artikl, ne odgovore mi iako se prijavljuju, pošaljem još jednu porukicu nakon nekoliko dana u slučaju da su zaboravile odgovoriti, ali i dalje ništa. Mislim, ako nećeš prodat artikl zašto ga imaš na stranici...
2020 06 30
> DijanaKapic: > Mislim morala sam otvorit ovu isfucanu temu jer je ovo više za ispalit na mozak, ponudim ženi zamjenu ok pristane, ja pošaljem haljinu i hlaće prije 14 dana ona ništa 5 poruka joj pošaljem i opet ništa, drugoj uplatim odmah Zarinu haljinu 250 kn jbt kolko se.čovik naradi za 250 kn i ona evo danas je srijeda a uplaćena je u četvrtak niti da kaže sorry kasnim, poslala sam ja ne znam cure moje drage više kome se obratit al ovo je živi bezobrazluk i ovu prvu zaista moram prijavit adminima jer niti mi je poslala šifru niti privjesak dno dna, oprostite pišem zbrkano al ovako nešto u svojih 53 g. doživila nisam imam skoro 200 povratnih, nikad nikog zezla nisam na sve ponudim i poklon al ovo je ajme, brate nemojte prodavat ako mislite lagat i varat😑 Ima li kakvog pomaka? Jel se ova druga korisnica javila i poslala vam haljinu?
2020 07 01
> Lunass: > > DijanaKapic: > > Mislim morala sam otvorit ovu isfucanu temu jer je ovo više za ispalit na mozak, ponudim ženi zamjenu ok pristane, ja pošaljem haljinu i hlaće prije 14 dana ona ništa 5 poruka joj pošaljem i opet ništa, drugoj uplatim odmah Zarinu haljinu 250 kn jbt kolko se.čovik naradi za 250 kn i ona evo danas je srijeda a uplaćena je u četvrtak niti da kaže sorry kasnim, poslala sam ja ne znam cure moje drage više kome se obratit al ovo je živi bezobrazluk i ovu prvu zaista moram prijavit adminima jer niti mi je poslala šifru niti privjesak dno dna, oprostite pišem zbrkano al ovako nešto u svojih 53 g. doživila nisam imam skoro 200 povratnih, nikad nikog zezla nisam na sve ponudim i poklon al ovo je ajme, brate nemojte prodavat ako mislite lagat i varat😑 > Ima li kakvog pomaka? Jel se ova druga korisnica javila i poslala vam haljinu? Ova druga je, poslala je haljinu, malo sam čekala al ok, al ova prva pandorin privjesak za zamjenu ne, i bude logirana i dobila je 3 neg od neke ženice i sad mi nije jasno zašto joj na 12- ak pozitivnih a 3 neg ne blokiraju profil, ne razumim?
2020 07 02
Evo dva svježa iskustva - pa prosudite do kud ide sve ovo: Korisnica 1: uplati 10kn manje nego što je trebalo. Javim joj se -ali vidim da se nije logirala - međutim ja sam već spakirala proizvod i popunila on-line obrazac za Tisak - pa sam svejedno poslala. I pošaljem joj i potvrdu da sam poslala. Niti je išta odgovorila (logirala se u međuvremenu naravno) - niti da me pita jel treba sad tih 10 kn dodatno... ili makar da pita jel može da NE plati... ono. Ništa. Pa mislim bezobrazluka stvarno. Ma otpisala sam ja tih 10kn - ali da nemaš osnove pristojnosti - to ne kužim. Korisnica 2: napiše jučer da će platiti do danas - ja napišem da ću pokušati poslati proizvod u koverti pa ću joj javiti kolika je poštarina i neka plati poslije slanja (ima korisnica dovoljno pozitivnih, nema negativne...) - i pošaljem proizvod - pošaljem joj i potvrdu i cijenu da ipak ide 13kn za kovertu - i vidim da se logirala - ali očito nije smatrala da mi odgovori: hvala, oprostiti - nisam stigla uplatiti - budem sutra... sljedeći tjedan... ma bilo što. Nije mi nikad bio problem i pričekati s plaćanjem - pa ako treba i par dana - ali da se ne može odgovoriti (a logiraš se) - e pa to neću nikad razumjeti. Eto toliko.
2020 07 03
> lilarose: > Evo dva svježa iskustva - pa prosudite do kud ide sve ovo: > Korisnica 1: uplati 10kn manje nego što je trebalo. Javim joj se -ali vidim da se nije logirala - međutim ja sam već spakirala proizvod i popunila on-line obrazac za Tisak - pa sam svejedno poslala. I pošaljem joj i potvrdu da sam poslala. Niti je išta odgovorila (logirala se u međuvremenu naravno) - niti da me pita jel treba sad tih 10 kn dodatno... ili makar da pita jel može da NE plati... ono. Ništa. Pa mislim bezobrazluka stvarno. Ma otpisala sam ja tih 10kn - ali da nemaš osnove pristojnosti - to ne kužim. > Korisnica 2: napiše jučer da će platiti do danas - ja napišem da ću pokušati poslati proizvod u koverti pa ću joj javiti kolika je poštarina i neka plati poslije slanja (ima korisnica dovoljno pozitivnih, nema negativne...) - i pošaljem proizvod - pošaljem joj i potvrdu i cijenu da ipak ide 13kn za kovertu - i vidim da se logirala - ali očito nije smatrala da mi odgovori: hvala, oprostiti - nisam stigla uplatiti - budem sutra... sljedeći tjedan... ma bilo što. Nije mi nikad bio problem i pričekati s plaćanjem - pa ako treba i par dana - ali da se ne može odgovoriti (a logiraš se) - e pa to neću nikad razumjeti. > Eto toliko. Isto i meni, stvar je odgoja i kulture.
2020 07 03
Evo ja san mislila da nešto nisan uradila kako triba..tek san napravila rsčun prije par dana i na krpicama nađen kaput jedan i šalje curi poruku 4 puta 😄..još će mislit da je stalkan..ali nema odgovora..sigurno bi ga kupila sto posto! Ne znan jeli to možda šta san nova neman nikakvu povijest ili šta, može neko pomoć ?
2021 01 28
> PaulaMarusic: > Evo ja san mislila da nešto nisan uradila kako triba..tek san napravila rsčun prije par dana i na krpicama nađen kaput jedan i šalje curi poruku 4 puta 😄..još će mislit da je stalkan..ali nema odgovora..sigurno bi ga kupila sto posto! Ne znan jeli to možda šta san nova neman nikakvu povijest ili šta, može neko pomoć ? Imate privatnu poruku :")
2021 01 28
1 2