Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

BB krema - preporuke?

Ide ljeto pa si zelim kupiti neku laganu bb kremu. Dobila sam preporuku za eveline, ali povucena je iz prodaje, ima samo cc a ona mi se ne svida. Na notinu sam nasla royal snail bb (i jos imaju besplatnu dostavu, jeej!) ali mi ne nudi nikakve nijanse pa sam malo zbunjena. Jel moguce da ima samo 1 i da pase svima? Inace sam casper 👻 Imate li vi preporuku za neku bb kremu za mjesovitu kozu? Isprobala sam dosad baleinu, garnier, nivea, farmasi i nijedna me nije odusevila. Ili neki lagani puder za ljeto? Razmisljam i o bourjois healthy mixu, ali nigdje u gradu ne mogu naci testere.
2020 06 27
Korejska Missha BB br.21 sa Spf 45 ili lagani puderi MAC face&body ili By terry hyaluronic hydra foundation
2020 06 27
Potpisujem za Missha. Iako nisam u dmu vidjela baš svjetlije nijanse, vidite i na Notinu. Mene je proljepšala za 100%, nikad tako dobar puder nisam imala. S obzirom da mi ne treba jako prekrivanje. Usput imate i jak spf faktor pa je i taj dio pokriven
2020 06 28
Olaz CC 7u1, nije BB ali je odlična krema, lagana, tonirana, spf, ja ju koristim već godinama, može se kupiti u Mulleru. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/1ad57f038f86cc1076156a299c219031.jpg)
2020 06 28
Hej, Missha definitivno br.1. Nemam problema s tenom osim crvenila i s ovom kremicom je preeedivna. Za noc je mijesam s nekim tekucim puderom. I na plazu je nosim jer ima spf 25 ;)
2020 06 30
I moja preporuka ide za Misshu te za Maybelline urban cover cover puder, lagan i postojan, ima svijetlih nijansi te spf50 :)
2020 07 01
Uzet cu Misshu, hvala cure! U guzvi sam, nabrzinu sam nekidan samo svratila u dm i nisam mogla odluciti izmedu 21 i 23. Ova mi se cini presvijetla, ipak kao ljeto je pa mozda bolje 23. Grozna sam, 100% vaga 🤦‍♀️
2020 07 01
Ako ti je okej uložiti malo više, toplo preporučam collistar. Super hidratira kožu, ne masti i postojana je. Imaš u notinu: https://www.nabava.net/sminka-za-lice/collistar-idro-attiva-magica-bb-detox-bb-krema-spf20-50-ml-nijansa-1-light-cijena-106437751
2020 07 30