Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

RAZOCARANA I OD ADMINA I OD https://mojekrpice.hr/mare0904-210871

> vedranapv: > > Zivotarka: > > Da preko fejsa mu je poslana poruka > To vam možda ne vidi jer niste frendovi, stavite mu komentar u neki public post, da pogleda inbox . Istina, poruke često odu u zahtjeve, meni znaju štekati notifikacije za to. Pišite mu baš na profil. Također me zanima i adminkin odgovor na pitanje što ako prodavač odbija izvršiti povrat.
2020 06 29
> schmetterling: > > vedranapv: > > > Zivotarka: > > > Da preko fejsa mu je poslana poruka > > To vam možda ne vidi jer niste frendovi, stavite mu komentar u neki public post, da pogleda inbox . > Istina, poruke često odu u zahtjeve, meni znaju štekati notifikacije za to. Pišite mu baš na profil. Također me zanima i adminkin odgovor na pitanje što ako prodavač odbija izvršiti povrat. Ne mogu mu pisati nigdje jer je nazalost sve zakljucano kao i kod nje Mozda skupa prljavci suradjuju Ona meni uopce ne odgovara na poruke tako da mi sigurno neće novce vratit Redovito je aktivna i koliko čujem drugima bez problema odgovori Admini ne služe ovdje ničemu
2020 06 29
Evo u međuvremenu je dobila još jednu negativnu..
2020 06 29
Gospođa si je uredila opis profila. 😅😂 "Prvo ću naglasiti da ova stranica nikako ne funkcionira kako treba, jako je podložna manipulacijama, laži i prevarama. Postoji mogućnost da neću htjeti ostvariti suradnju ako osjetim da bi moglo biti problema, radije ću odbiti suradnju, bez uvrede." Što se čeka s blokiranjem profila i brisanjem svih artikala? Očito ignorira svoje kupce od trenutka kad prljave/oštećene artikle uspije uvaliti. Baš jeftin obraz.
2020 06 29
Znam da oduvijek na Krpicama ima svakakvih, ali u zadnje vrijeme je ovo postalo već nenormalno. Svaki dan nova luđakinja😱 Što je došlo ljudima? I zašto su svi bolesni kad treba ili uplatiti ili poslati ili raditi povrat? I kakva je to bolest da ne možeš prije slanja oprati grudnjake...🤦🏻‍♀️ Ako vidi svoju grešku zašto ne napravi povrat? Jer je znala što šalje...i bez obzira na to, nastavlja ona... ok, možda je bila bolesna tada...moguće je, ali ako je mogla poslati paket onda je mogla i oprati grudnjake. Svakome od nas se može dogoditi propust...zato treba uvijek odjeću više puta pregledati prije slanja... A tu zamazanku bih gonila dok mi ne vrati novac...svašta hoda po kugli zemaljskoj...
2020 06 29
Ma da...ima nas svakakvih... Prije kupnje pogledati povratne..ipak...
2020 06 29
Još je jednu negativnu dobila. Poslala ženi izgrebane naočale. Vrijeme je za blokiranje korisnika, ocito joj je ovo postalo normalno
2020 06 29
> LovelyLady: > Znam da oduvijek na Krpicama ima svakakvih, ali u zadnje vrijeme je ovo postalo već nenormalno. Svaki dan nova luđakinja😱 Što je došlo ljudima? > I zašto su svi bolesni kad treba ili uplatiti ili poslati ili raditi povrat? I kakva je to bolest da ne možeš prije slanja oprati grudnjake...🤦🏻‍♀️ > Ako vidi svoju grešku zašto ne napravi povrat? Jer je znala što šalje...i bez obzira na to, nastavlja ona... ok, možda je bila bolesna tada...moguće je, ali ako je mogla poslati paket onda je mogla i oprati grudnjake. > Svakome od nas se može dogoditi propust...zato treba uvijek odjeću više puta pregledati prije slanja... > A tu zamazanku bih gonila dok mi ne vrati novac...svašta hoda po kugli zemaljskoj... Pa ne da ih je trebala oprat nego mi ih je uvalila pod "NOVO" A ono su se poderali od nosanja jos me pravi budalom kao ne odgovara velicina pa nisam zadovoljna Bože me sačuvaj To nije propust to je krađa. Ne bih ih obukla koliko su ofucani Pomirila sam se s tim da nece vratit novac Svakakvih nas ima, nažalost
2020 06 29
Cure, što kad netko uzme vaše podatke i prestane se javljat? Žena mi se javila za zamjenu, kaže da razmijenimo podatke, ja joj dala svoje i od Tiska, i kaže poslat će mi popodne podatke od svog Tiska, idući dan smo trebale poslati. I tu se prestala javljati... Nakom nekoliko dana je pitam dal je to ona odustala od suradnje, i djevojka me kulira, ne odgovara ništa, a aktivna je. Mislim, ako je već odustala, mogla je reći da je tako, ne grizem, neću joj ništa zato jer se predomislila, samo mislim da je kulturnije onda javiti nešto, onak, bilo što... ili? Mene muči što ona ima moj broj mobitela i mail sad, a posvuda pišu poruke da hakeri vrebaju i traže od kog će izvuć osobne podatke... Eto na ovih 8 mjeseci trudnoće i strku sa korona virusom, samo bi mi još trebalo da netko zloupotrijebi moje podatke. Nije mi se to još desilo pa želim čuti mišljenje vas iskusnijih krpičarki koje imate puno suradnja iza sebe. Lp
2020 07 02
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/da4fa1bd9c81295c368809b1c9d5204f.jpg) Evo sad vidim da i nisam jedina kojoj je to učinila. Igra se tuđim strpljenjem i tuđim vremenom. Stvarno nekulturno i kao što kaže žena, neozbiljno.
2020 07 02
I meni se dogodilo slicno amy 727 podvalila mi je kopiju parfema a ja njoj parfem org.od 700kn,povrat naravno nema,zalila sam se adminki i njoj obrise 1 moju neg.ja opet stavim ,opet vidim obrisanu,a moje njene 2 stoje,a ja sam ta koja je u ovoj prici debelo prevarena,ajd zamislite posaljete u zamjenu orginal parfem od 700kn u nadi da dobijete org.a dobijete losu kopiju,kao ona je isto mijenjala s curom sto se bavi parfemima i ima 900poz.ja na njene povratne i nema nitko sa 900poz i da se bavi parfemima,izrađena sam pošteno,place mi se i jos adminka stane na njenu stranu,a meni ni mrvica od pomoci.koliko volim krpice toliko su mi se nakon 6god.zamjerile
2020 07 02
> ninasisak23: > I meni se dogodilo slicno amy 727 podvalila mi je kopiju parfema a ja njoj parfem org.od 700kn,povrat naravno nema,zalila sam se adminki i njoj obrise 1 moju neg.ja opet stavim ,opet vidim obrisanu,a moje njene 2 stoje,a ja sam ta koja je u ovoj prici debelo prevarena,ajd zamislite posaljete u zamjenu orginal parfem od 700kn u nadi da dobijete org.a dobijete losu kopiju,kao ona je isto mijenjala s curom sto se bavi parfemima i ima 900poz.ja na njene povratne i nema nitko sa 900poz i da se bavi parfemima,izrađena sam pošteno,place mi se i jos adminka stane na njenu stranu,a meni ni mrvica od pomoci.koliko volim krpice toliko su mi se nakon 6god.zamjerile Koliko gnjusno i odvratno! Sto je s Adminima?????
2020 07 03
> Miss_Escobar: > > ninasisak23: > > I meni se dogodilo slicno amy 727 podvalila mi je kopiju parfema a ja njoj parfem org.od 700kn,povrat naravno nema,zalila sam se adminki i njoj obrise 1 moju neg.ja opet stavim ,opet vidim obrisanu,a moje njene 2 stoje,a ja sam ta koja je u ovoj prici debelo prevarena,ajd zamislite posaljete u zamjenu orginal parfem od 700kn u nadi da dobijete org.a dobijete losu kopiju,kao ona je isto mijenjala s curom sto se bavi parfemima i ima 900poz.ja na njene povratne i nema nitko sa 900poz i da se bavi parfemima,izrađena sam pošteno,place mi se i jos adminka stane na njenu stranu,a meni ni mrvica od pomoci.koliko volim krpice toliko su mi se nakon 6god.zamjerile > Koliko gnjusno i odvratno! Sto je s Adminima????? prvo joj kliknite na profil, a onda komentirajte ;)
2020 07 03
> Admin2nd: > > Miss_Escobar: > > > ninasisak23: > > > I meni se dogodilo slicno amy 727 podvalila mi je kopiju parfema a ja njoj parfem org.od 700kn,povrat naravno nema,zalila sam se adminki i njoj obrise 1 moju neg.ja opet stavim ,opet vidim obrisanu,a moje njene 2 stoje,a ja sam ta koja je u ovoj prici debelo prevarena,ajd zamislite posaljete u zamjenu orginal parfem od 700kn u nadi da dobijete org.a dobijete losu kopiju,kao ona je isto mijenjala s curom sto se bavi parfemima i ima 900poz.ja na njene povratne i nema nitko sa 900poz i da se bavi parfemima,izrađena sam pošteno,place mi se i jos adminka stane na njenu stranu,a meni ni mrvica od pomoci.koliko volim krpice toliko su mi se nakon 6god.zamjerile > > Koliko gnjusno i odvratno! Sto je s Adminima????? > prvo joj kliknite na profil, a onda komentirajte ;) Gnjusno i odvratno” se odnosilo na dotičnu koje je poslala fake parfem, no hard feelings 😂
2020 07 03
Blokiralo mi frendicu koja je nakon 10godina krpičarenja i više od tisuću suradnji, nakon 5 neg blokiralo.Razočarana sam totalno,jer cure jer im kasni pošiljka daju negativne ima takvih cjepidlaka.al sramota je to
2020 07 04